A zase nic..už tři roky...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.10.21 07:27

a zase nic..už tři roky...

Ahoj holky. jdu se spíš jen vypsat…po třech letech snažení musím říct, že jsem tento měsíc očekávala dvě čárky přitom co všechno se se mnou dělo…no dnes ráno jsem se vzbudila se známou bolestí a ms přišla o tři dny dříve…
Podle všech vyšetření jsme oba v pořádku, mám za sebou clostilgebyt nebo jak se to píše (loni). Určite víte co myslím.

A nic..dvě čárky sme neviděli ještě ani jednou…dr mě stále žene na nějakou operaci, prej aby se mohli podívat zevnitř, protože už nevědí.
A já tak nějak vím, že mám vlastně už jen dva cykly na to otěhotnět a nebo se s myšlenkou na vlastní dítě rozloučit..Přítel je starší a řekl, že bud se to podaří nebo prostě nic. Přece nebudeme jediný bezdětný pár na světě…
Za dobu co se snažíme jsem přibrala 20 kg se kterýma si nevím vůbec rady..
Dnes mě to prostě nějak položilo a nemám si o tom s kým popovídat, protože nikdo neví co vlastně řešíme a i chci aby to tak zůstalo…všichni mají dost svých starostí, tak na co jim ještě přidávat…
Ach jo…proč lidi, kteří o dítě nestojí ho bez problému mají a ti co by ho moc chtěli, ho mít nemůžou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.10.21 07:29

A kolik je tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.21 07:33

My se snažíme teprve skoro rok a mám nějak stejný pocit jako ty.
A i ty kilečka navíc, když jsem se snažila hormony vyladit cyklus.
Na otázku proč kdo nechtěl děti má a kdo je chce je nemá se snažím přijít už více než rok.

Nezkoušela jsi třeba změnit gynekologa? Co CAR? Nebo adopce?
Mám kolem poměrně dost párů, kterým to nešlo, tak adoptovali, a hned pak měli i své. :srdce:

Kdyby sis chtěla popovídat, klidně napiš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 07:38

A jake vysetreni mas za sebou? Delala ti dr hormonalni profil a partnerovi spermiogram? To je uplny zaklad.
Byt tebou objednam se do CARu, kde vam obema udelaji potrebna vysetreni…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 07:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky. jdu se spíš jen vypsat…po třech letech snažení musím říct, že jsem tento měsíc očekávala dvě čárky přitom co všechno se se mnou dělo…no dnes ráno jsem se vzbudila se známou bolestí a ms přišla o tři dny dříve…
Podle všech vyšetření jsme oba v pořádku, mám za sebou clostilgebyt nebo jak se to píše (loni). Určite víte co myslím.A nic..dvě čárky sme neviděli ještě ani jednou…dr mě stále žene na nějakou operaci, prej aby se mohli podívat zevnitř, protože už nevědí.
A já tak nějak vím, že mám vlastně už jen dva cykly na to otěhotnět a nebo se s myšlenkou na vlastní dítě rozloučit..Přítel je starší a řekl, že bud se to podaří nebo prostě nic. Přece nebudeme jediný bezdětný pár na světě…
Za dobu co se snažíme jsem přibrala 20 kg se kterýma si nevím vůbec rady..
Dnes mě to prostě nějak položilo a nemám si o tom s kým popovídat, protože nikdo neví co vlastně řešíme a i chci aby to tak zůstalo…všichni mají dost svých starostí, tak na co jim ještě přidávat…
Ach jo…proč lidi, kteří o dítě nestojí ho bez problému mají a ti co by ho moc chtěli, ho mít nemůžou?

Příbuzná čekala na obě svá těhotenství více jak 2 roky. Manžel má snížený spermiogram, ale ne nijak kriticky a rizika spojená s hormonální léčbou zatím podstupovat nechtěli. Prostě žila naplno s tím, že se to snad někdy povede.

Kolik vám je let? Proč ses nenechala zevrubně vyšetřit včetně laparoskopie? Můžeš mít srusty po zánětech, neprůchodne vejcovody..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.21 07:45

@Lily-of-the-valley 29, přítel je o 13 let starší…

• Citovat
  • Nahlásit
516
7.10.21 07:46

Nehazej flintu do žita i když je to velmi těžké. Hned se objednejte co Car tam vám pomůžou lépe než na gynde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
7.10.21 07:57

Tak ve 29 po tobě přeci nemůže přítel chtít, aby ses na to vybodla!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
7.10.21 08:02

Bohuzel znam i pripad kdy na miminko cekali sedm let, ale povedlo se! Nevzdavej se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
7.10.21 08:07

29 mi přijde v pohodě, tam je ještě podle mě času dost..
Jinak k Tvé otázce - napíšu Ti soukromy názor, který vychází z toho, co jsem kolem sebe vypozorovala. A ten je, že věci jsou prostě tak, jak mají být a příroda ví, kdo má a nemá mít děti a dělá prostě takovou vlastní selekci.. Sama mám 2 děti, se kterými chodím do různých heren, mateřských center, kroužků, a taky mám kamarádky a známe, které nemohly přirozeně otěhotnět, a znám i ženy, které otěhotněly náhodou a nechtěně.. A ten rozdíl v tom přístupu k dětem je fakt velký.. Osobně bych řekla, že když někdo nemůže mít děti, čeká 7 let, podstoupí vselijaka vyšetření, tak když se pak dočká, tak si bude dítě hýčkat, mít ho pořád u sebe - ale v mém okolí to tak není. Ty ženy mají pro miminka vlastní pokoj, kam jdou hned z porodnice, tím s nimi nejsou pořád, což negativně ovlivni laktaci a dítě skončí na umělém mléku, čímž je hlidatelne a po šestinedělí ho čeká první víkend u babičky, aby si maminka mohla odpočinout. Některé tyto ženy se vrací po mateřské dovolené hned do práce, pro dítě mají chuvu, od roka jde pak dítě do jeslí.. U jiné takové maminky jsem viděla, jak na své vymodlene dítě sproste křičela, když za ní přišlo, že chce dát napít, že ji ruší, nebudu publikovat nadávky, které uvedla, jen proto, že ji dítě vyrusilo, když telefonovala s kamarádkou. Já o tomhle mluvila s pár kamarádkami a taky říkaly, že si toho rozdílného přístupu ve svém okolí vsimly, takže to není jen můj postřeh.. Samozřejmě existují výjimky a jsou skvělé matky, které nemohly přirozeně otěhotnět a mizerné matky, co otěhotněly přirozeně. Ale i tak si stojím za tím, že pokud žena nemůže přirozeně otěhotnět, tak to tak má z nějakého důvodu prostě být..
A ještě doplním, že mám známou, která děti miluje, mohla by být dobrou mámou, ale nemůže otěhotnět, což souvisí s tím, že jako mladá prodělala několik potratů, a tak si za to svým způsobem může sama, tam už to není dílem přírody..
Na závěr bych doporučila, ať neřešís lidi kolem sebe, soustřed se jen na sebe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23474
7.10.21 08:08

Ona ta operace je dost zásadní. Nejspíš se jedná o laparoskopii a zjištění, jestli máš vůbec průchodný vejcovody. Pokud ne, tak do toho můžete bušit jak slepej do vrat a nic z toho nebude. Máte za sebou jen vyšetření u gynekologa nebo to řešíte v caru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23474
7.10.21 08:12

@Beckyttine5 bože, to je zas názor…:roll: :roll:
Od ženské, co má dvě děcka pomalu na první dobrou… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3595
7.10.21 08:28

@Beckyttine5 tak vetsi sr… jsem dlouho necetla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2891
7.10.21 08:29
@Janli píše:
@Beckyttine5 bože, to je zas názor…:roll: :roll:
Od ženské, co má dvě děcka pomalu na první dobrou… :roll:

Pisu to na základě vlastních zkušeností, co mám odpozorovane ve svém okolí a těch těch případů je fakt hodně.. Ale samozřejmě nevylucuji to, že existují výjimky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
7.10.21 08:36

@Beckyttine5 jasně, zase to že to tak “příroda chce” 🙄 pěkný kecy. A to, že má dítě vlastní pokoj a ovlivňuje to laktaci a maminka si potřebuje po sestinedeli odpočinout 🤦🏼‍♀️ Názor zase úplně mimo 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat