A zase ten nočník, ztrácím nervy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sneezy
Stálice 91 příspěvků 11.01.18 07:56
A zase ten nočník, ztrácím nervy..

Ahoj holky, už jsem zoufalá a nevim jak postupovat, abych se s dcerou z místa. Dcera (skoro 25 mesicu) většinou odmita jít na Nocnik, když ji tam pošlu.. Jsou místa, kde to funguje.. přijdeme na cviceni, posadim, vycura se.. odcházíme, posadim, vycura se.., Ale neříká si, doma se kolikrát nenechá ani posadit.. Doma nosí takové ty tréninkové kalhotky, aby si poradně uvědomila, ze se pocurala nebo pokadila.. když se pocura, chodí s roztazenyma nohama jak robot a přijde mi oznámit, ze se pocurala.. když se ji zeptám, kam se cura.. uz pocurana jde k nocniku.. nevim jak to popostrcit ke zdárnému konci a rada uvítám vaše rady ????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 11.01.18 07:58

A nezkousela jsi ji misto na nocnik na normální zachod?

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 11.01.18 07:58

Já bych nenutila, evidentně na to není zralá. Zkoušet dál, ale nehrotit ;)

beruska9
Extra třída :D 10520 příspěvků 11.01.18 08:00

@Sneezy : pockat :nevim: Ona na to prijde. Ja nechavala maleho doma svleceneho, na ven mel plinky, nocnik byl v mistnosti, opakovala, ukazovala, cetli jsme knizku o nocniku, ale dlouho na nej nechtel…pak se jednoho dne sam posadil a od te doby je bez plinek. Bylo mu 2.5…dnes se to uz snad tak nehroti, jak za nasich dob, kdy se deti odplenkovavaly v roce…znam i starsi deti s plinkami :nevim:

eviku-miluna
Kelišová 6805 příspěvků 47 inzerátů 11.01.18 08:02

@Sneezy to nijak nepopozenes, proste musi k tomu dozrat. To, ze kdyz ji vysadis a ona se vycura, jeste neznamena, ze je zrala na odplenkovani. Musi si to sama uvedomit, ze se ji chce curat a musi si sama rict. Ja zdarne vysazovala snad x mesicu, nez to synovi docvaklo a zacal si sam rikat. Navic jsou male 2 roky, ma jeste cas.

niki V
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 11.01.18 08:02

Jó máš kliku se tam aspoň vyčura občas(někde na tom cvičeni. Muj 23mesicu nechce ani na nočniku ani na wc sedět jen krouti hlavučkou že ne.Tak nevim do kdy ty plinky budeme mit my?

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 11.01.18 08:04

V první rade bych si stanovila priority a zamyslela se, komu to vadi. Tobe? Ty uz z nějakého duvodu chceš/potřebuješ, aby zvladala nocnik? Nebo to je jen takový ten společensky tlak ze v tomto veku uz by mela? Pokud je to ten druhy případ, nechala bych to byt a ono to jednou přijde. Pokud ten první, obrn se trpělivosti a pokracuj v tom co uz děláš. Taky bych stanovila treba nějaké odměny za vycurani na nocnik (např muze to spláchnout, budete si pak hrat s jeji oblíbenou hračkou atd), a taky bych si ujasnila, kam az jsi ochotna zajít - jestli se kvůli nocniku minis cely den stresovat, resit to a nahanet ji. Hodne zdaru, pak dej vedet jak to dopadlo. Je to pro me taky aktuální tema :)

beruska9
Extra třída :D 10520 příspěvků 11.01.18 08:07

@niki V : nikdy nevis, syn mi jeste par dni pred odplenkovanim na nocnik jecel a hazel ho pres pokoj, dva dny predtim mi vylezl na linku (co nikdy nedelal), pocural se a nateklo mi to do supliku…no malem me taky trefilo :mrgreen: Scvaklo mu to doslova ze dne na den, rano se vzbudil, sundala jsem plinku, sedl si na nocnik a vycural se…od te doby je bez plinek, a to i v noci..nehod mel minimum. Taky ho pak chvili bavilo, dostavat za pouziti nocniku/zachodu nalepky, myslim, ze to pomohlo :)

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 11.01.18 08:13

@beruska9 to s tou linkou, super pomsta! Jsem se pobavila…jsou to zlaticka :srdce:

niki V
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 11.01.18 08:17

@beruska9 já vím, nehrotim to s čekám, vždy zkusím..nechce tak ho nenutim a odložim to, také doufám že to pak bude ze dne na den ;)

terulína
Neúnavná pisatelka 16571 příspěvků 11.01.18 08:25

Nemá cenu nutit. Moje děti k tomu dospěly kolem 2,5 roku a ani tak to nebylo vždy ideální. Můj syn např. nechce kakat do nočníku/záchodu :roll:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9164 příspěvků 11.01.18 08:35

U nás zabralo sebrat pleny a dat trencle. Mokro nesnáší. Jenže v zime je to na prd. Bych pockala do jara

Káťa19
Kelišová 6376 příspěvků 37 inzerátů 11.01.18 08:46

Vcera tu bylo podobne tema ;)
https://www.emimino.cz/…rankovani/2/?…

Káťa19
Kelišová 6376 příspěvků 37 inzerátů 11.01.18 08:47

Syn se odplenkoval ve dvou a s dcerou zacnu nejdrive taky ve dvou. Idealne v lete. Podle tohoto :palec: ;)
 https://www.vanickovani.cz/…avit-plenek/

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 11.01.18 08:48

Delali jsme formou hry dostaval i za posazeni bombonky a byl moc chvalenej i kdyz se vycural vedle, porad jsem mu rikala nevadi a pak mu ukazovala. Naucil se velmi rychle a i rikat bombooo no a bomboo jsme pak hodne rychle zase odnaucili :hug: zkusila bych kdyz nezabere tak dalsi tyden atd dobra je metoda nechat behat dole nahace a nocnik na ocich i kdyz pocura vedle tak ji tam dat a pak chvalit i za kapicku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama