A zase ty finance, co tak najednou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:10
A zase ty finance,co tak najednou?

Ahoj..
chtěla bych poradit. Nerada bych to teď nějak pokazila, protože by si mohl myslet, že mi jde o peníze..
Jsem s přítelem přes tři roky. Já půl roku pracuji a mám 10 000,on má o hooodně vyšší příjem. Mám svoje dítě. Poslední dobou přemýšlíme nad dítětem, ale včera mě pěkně vytočil. Byli jsme na výstavě a on s sebou bral i sestru. Neměli jsme hlídání, tak jsme obě dali do dětského koutku. Vstup stál na výstavu 350 kč, taky jsme byli na obědě, koutek byl taky dost drahej..Jenomže dřív vše platil on, ještě nedávno. Koutek bych si sama zaplatila, ale ten zbytek ne. Kdybych to věděla, tak bych šla raději s dítětem na hřiště a nikam nejela..Jediný, co je ted jinak je to, že mi dlužil 40 000 které mi vrátil, takže to znamená, že on už nic? Nákupy vždy platil, tak předpokládám že bude snad i ted.Ale dával mi 2 000 měsíčně na menší nákupy-pečivo, maso atd..Ted to mám nakoupit a peníze mi pak dá, jenomže to se mi nelíbí..Takže to jako teď pojedeme každej na svou hromádku? Hodně mě to štve, protože má tolik peněz. Poslouchám, jak si příští rok koupí maserati, ted si koupil byt, ale příjem prostě má..
Jak mu to vysvětlit, aby si nemyslel, že jsem zlatokopka, nebo že mi jde o peníze? Chci aby to bylo jako tři roky před tím. Samozřejmě dítě už nechci, beztak by se to ještě zhoršilo a já to táhla sama..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:12

Bydlite spolu?

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 03.11.14 09:14

To se budeš muset zeptat jeho jak si to představuje dá, tady to asi nikdo vědět nebude

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:14
@Chocoloco píše:
Bydlite spolu?

Jojo celou dobu

neila
Extra třída :D 11732 příspěvků 03.11.14 09:14

Se nějak ztrácím… to jakou sestru bral a koho jste dali do toho koutku? Co chtěl po tobě zaplatit - koutek, vstupné i oběd, nebo co? A dítě nechceš protože proč? :think: Co ti vlastně vadí? Máš v tom děsný zmatek…

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 03.11.14 09:17
@Anonymní píše:
Jojo celou dobu

jestli to chápu do bře tak on 3 roky platil komplet všechno a teď tě nechal z tvých peněz zafinancovat jeden výlet a tebe to štve, je to tak?

budla
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 03.11.14 09:17

A za co ty dáš těch svých 10tisíc? To potřebuješ jen jako kapesné pro sebe? Máš výživné na své dítě a jeho potřeby platíš z toho?
Jestli ne, a přítel vás 3 roky komplet financoval, včetně bydlení, myslím, že když už teď vyděláváš, i když méně, mohla bych občas také něco zaplatit ty,…je to partnerské.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:17
@neila píše:
Se nějak ztrácím… to jakou sestru bral a koho jste dali do toho koutku? Co chtěl po tobě zaplatit - koutek, vstupné i oběd, nebo co? A dítě nechceš protože proč? :think: Co ti vlastně vadí? Máš v tom děsný zmatek…

Dali jsme tam mé dítě i jeho sestru..koutek za mé dítě, vstup i oběd..Dítě nechci protože jsem sama bez peněz jedno vychovala.3 roky mě rozmazloval a ted se snaží o to, abych si vše platila sama nebo co…A to mi vadí, vždy platil on a tak to taky chci zase zpátky. S tím jaké má peníze by to tak být mělo

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:19
@anickadomnik píše:
jestli to chápu do bře tak on 3 roky platil komplet všechno a teď tě nechal z tvých peněz zafinancovat jeden výlet a tebe to štve, je to tak?

Drzej a voprsklej jako vopice :cert:

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 03.11.14 09:20

Nechápu jak to myslíš na svou hromádku? Celou dobu až dosud jste tedy podle toho jak to píšeš jeli na přítelovu hromádku :think:,nyní jsi něco musela zaplatit ty a to se ti zjevně nelíbí :nevim:. Z tvého příspěku vyplývá, že bys byla ráda, aby vše platil on jako doposud a tvůj plat jsi měla jen pro sebe?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:20
@anickadomnik píše:
jestli to chápu do bře tak on 3 roky platil komplet všechno a teď tě nechal z tvých peněz zafinancovat jeden výlet a tebe to štve, je to tak?

Tak bydlení platíme více méně na půl…
Jo to mě štve. Já bych jinak nejela, stál mě ten výlet dost peněz. Celkově už polevil, co se týče financí, to jsem tam taky napsala..

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 03.11.14 09:21
@Anonymní píše:
Dali jsme tam mé dítě i jeho sestru..koutek za mé dítě, vstup i oběd..Dítě nechci protože jsem sama bez peněz jedno vychovala.3 roky mě rozmazloval a ted se snaží o to, abych si vše platila sama nebo co…A to mi vadí, vždy platil on a tak to taky chci zase zpátky. S tím jaké má peníze by to tak být mělo

tak s tímhle přístupem bych tě já osobně kopla do zádele, takže za mě můžeš být ráda že chtěl jen aby sis zaplatila oběd a hlídací koutek

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 03.11.14 09:21

Takze on pred tim platil uplne vsechno? Jakoze platil nakupy a jeste ti daval 2tis. na drobne nakupy? Jak platite najem? Pokud jsi do ted nic neplatila a ted uz pul roku pracujes a nenabidla jsi mu, ze aspon tech 2 tis. ti nemusi davat, tak se mu ani nedivim. Treba by to ani neprijmul, ale pokud jsi to ani nenabidla…
Uved to, prosim, na pravou miru, neni to jasne z tveho prispevku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:21
@BAZÁREK ANGIE píše:
Nechápu jak to myslíš na svou hromádku? Celou dobu až dosud jste tedy podle toho jak to píšeš jeli na přítelovu hromádku :think:,nyní jsi něco musela zaplatit ty a to se ti zjevně nelíbí :nevim:. Z tvého příspěku vyplývá, že bys byla ráda, aby vše platil on jako doposud a tvůj plat jsi měla jen pro sebe?

Tak nějak..Je to anonymní, takže já mám to co mám a on má přes 100 000 měsíčně, takže si myslím, že by se mu nic nestalo, kdyby to tak zůstalo

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.14 09:22

Zase trapna provokace :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >