Reklama

A zase ty vztahy :/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 21.08.18 10:01
a zase ty vztahy :/

Ahoj holky, asi se potřebuji jen vypsat. Napíši to ve zkratce. Jsem čerstvě rozvedená, mám nový vztah, je to známý mého exmanžela.. Manžel o vztahu s ním neví a celkem mám strach co se bude dít až se to dozví. Ale už mě unavuje jak můj ex neustále roznáší pomluvy a povídá o něčem o čem nic neví. Když byl přítel posedět s ex, tak mě ex pomlouval, že jsem ho podváděla a bůh ví co. Ted jsem ale kvůli rozvodu byla s ex a on pro změnu pomlouval a šířil absolutní nesmysly o mém příteli. Přítel je už na nervy, cítím, že to nedělá vůbec dobře v našem vztahu. Nevím co mám dělat, říct to ex, i když mu do toho nic není, nebo ho rovnou uzemnit?? :zed: Pořád si říkám, jestli já mám tohle za potřebí, nejraději bych se sbalila a zmizela hodně daleko :zed:

Reklama

Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 21.08.18 10:16

Nic mu do toho není. Co ti ex asi tak může? Pokud je to nějaký cvok a třeba by ti přišel dělat scény před dům, tak zavoláš policii. Vy máte děti? Pokud ne, tak nemá žádné právo vědět, s kým ty si žiješ. Jeho pomluvy bych utla se slovy, že mě to nezajímá. Jinak protože pomlouvá zrovna vás dva, tak bych řekla, že to možná stejně ví, a snaží se vám podrýt vztah.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 21.08.18 10:20

@Lalelale To je pravda, není mu do toho vůbec nic. Děti naštěstí nemáme. Jen mě už štve neustále něco poslouchat, je to už na hlavu. Nemyslím si, že to ví ale on je prostě takový, pořád se stará o to co dělají ostatní ale sám by si měl zamést před svým prahem.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 21.08.18 10:25

@Nicollka1993 tak ho normálně utni ;) jak začne, tak mu buď řekni, že tě to nezajímá, nebo ho prostě zazdi a zacni o něčem jiném. Rozvod už je plně vyřešeny? V takovém případě ho ani vídat nemusíš, proč taky

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 21.08.18 10:29

@Lalelale Soud byl včera, rovnou nám vystavily papíry. Bohužel se s ním musím vidět, protože mám pod ním paušál a musíme ho jít oddělit.. natož mi ale přítel včera říkal, že doufá že to bylo naposledy co jsem s ním mluvila, bála jsem se i říct, že s ním musím vyřešit ještě toto. Tech osob kterých se ty pomluvy týkají, tak už mají na ex spadeno, dopadne to blbě ..

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 21.08.18 10:50

Já jen nechápu to divadýlko,oba vás pomlouvá,tvůj přítel s ním chodí na pivo…má to zapotřebí? Všechno bych mu řekla,nic mu do toho není,s kým ty žiješ. Co by vám jako mohl udělat víc, než pomluvy. A říkáš,že to dělá běžně,tak by vám to asi moc neublížilo.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 21.08.18 10:51

@Nicollka1993 a jinak,jestli se bojíš příteli říct,že musíš se svým ex dořešit ještě blbej paušál,tak to je asi taky základ k suprovému vztahu.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 21.08.18 11:00

@Nicollka1993 je nutné se na paušál vidět? Nejde zrušit u operátora po telefonu?

Malina7
Závislačka 2657 příspěvků 21.08.18 11:06

Přítel by si měl uvědomit, že po rozvodu se musí dořešit pár společných věci, viz váš paušál. Přítel Ti nemá co bránit ve styku s ex a hodně bych se zamyslela nad novou partií, které nemůžeš říct všechno. Tohle je dost varovný signál…

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 21.08.18 12:24

Možná by stačilo kdyby měl přítel koule a při setkání s tvým ex si s ním narovinu vyjasnil, že takhle o tobě mluvit nebude, protože je teď s tebou on.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 22.08.18 09:21

Ahojky holky, včera jsme o tom s přítelem mluvili, došli jsme k závěru, že se nebude vůbec zaobírat nějakým ex, protože mu může být vše jedno. nenecháme si nabourat vztah nějakými pomluvami :) At si říká co chce, dělá si o sobě obrázek sám.. Ale díky všem za názory :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >