A3 sport vrácení zboží z e-shopu na prodejně

29
8.4.20 19:11

A3 sport vrácení zboží z e-shopu na prodejně

Dobrý den, plánuju si koupit boty z e-shopu A3 sport. Můj kamarád jezdí každý den do Ostravy takže kdyby mi boty třeba nesedly mohl by je tam vrátit na prodejně. Nemám auto a je těžké se tam dostat. Tak se ptám jestli to jde vrátit zboží z e-shopu na kamenné prodejně. Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3953
8.4.20 19:20

A to se mame toho eshopu ptat za vas nebo za vas procitat smluvni podminky? Dyt to zase tak slozity neni :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13342
8.4.20 19:26

No tak zatím je navíc není kde vrátit…ale na jejich stránkách to určitě najdeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
8.4.20 19:30

@Cenarius Já jsem to četla i uvedu to zde, ale moc jsem to nepochopila.
Zboží zašlete na adresu prodejny, ze které Vám bylo původně zboží odesláno.
V případě, že objednávku obdržíte z více prodejen, zboží odešlete na jednu z nich.
(adresu naleznete v hlavičce účtenky - nahoře) nebo doručit osobně na kteroukoliv prodejnu A3 SPORT. - tuto větu jsem nepochopila k čemu se vztahuje. Budu ráda za objasnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
8.4.20 19:31

@Monchichik to je pravda. Já jsem to četla i uvedu to zde, ale moc jsem to nepochopila.
Zboží zašlete na adresu prodejny, ze které Vám bylo původně zboží odesláno.
V případě, že objednávku obdržíte z více prodejen, zboží odešlete na jednu z nich.
(adresu naleznete v hlavičce účtenky - nahoře) nebo doručit osobně na kteroukoliv prodejnu A3 SPORT. - tuto větu jsem nepochopila k čemu se vztahuje. Budu ráda za objasnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13342
8.4.20 19:33

@Marta_Kres no A3 Sport nemá asi centrální sklad, ale pošle ti je z prodejny, kde je mají…tak pokud je chceš vrátit, tak na tu adresu, odkud ti přijdou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
8.4.20 19:35

@Monchichik aha, dobře děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3953
8.4.20 19:38

@Marta_Kres poslat na prodejnu, ze ktere to poslali nebo na jakoukoliv prodejnu A3 sport donest? Co na tom nechapete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13342
8.4.20 19:40

@Marta_Kres no máš tam i doručit osobně, ale momentálně je všude zavřeno…ale pokud otevřou, tak je můžeš vrátit i na jakoukoliv prodejnu osobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama