A3 Sport - výměna zboží zakoupeného v prodejně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 02.02.17 18:04
A3 Sport - výměna zboží zakoupeného v prodejně

Dobrý večer, nevíte někdo, jak je to v A3 Sportu s vrácením či výměnou zboží při koupi na prodejně osobně bez předchozího objednání? Všude se píše jen při objednání z eshopu. Lze vyměnit zboží za jiné? Popřípadě do kdy od datumu nákupu? Předem děkuji za odpovědi.

Reakce:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 02.02.17 18:25

Tak si tam zavolej a zeptej se

Sany80s
Kelišová 6546 příspěvků 02.02.17 18:40

Pokud to není reklamace, tak povinnost při nákupu v kamenné prodejně nemají.
Ale můžeš to zkusit, mně většinou vyhověli, ale muselo to mít všechny původní štítky a být absolutně nepoužité

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 02.02.17 18:53

Ahoj, pokud je zboží koupeno na prodejně, zboží ti vymění do 14ti dnů od data zakoupení v jakékoliv prodejně v rámci republiky. Musí být samozřejmě nenosene, opatřené cedulkami.

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 02.02.17 18:57

Pokud nic jiného nevyberes, zkus se s nimi domluvit, aby ti to vyměnili za poukázku která má neomezenou platnost

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 02.02.17 19:16

Hm, tak je to už 20 dní. Já si to myslela.

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 02.02.17 20:29

To uz ti nevymění :?. Nelze to

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >