ABC design viper 2016 vs. Baby Design Lupo comfort

4
6.2.16 19:50

ABC design viper 2016 versus Baby design lupo comfort

Ahoj holky,
přiznám se, že už jsem úplně šílená z výběru kočárku. Říkam si, jestli to s manželem až moc neřešíme. Už 14 dní pročítám všechny možné diskuse a recenze. V úvahu pro mě připadají tyto dva kočárky. Byla jsem rozhodnutá pro vipera, líbí se mi víc, ale zatím to ztroskotalo na přebalovací tašce. Nemá absolutně vyřešený úchyt, jak tašku na kočár upevnit. To mi přijde škoda. Taky si hodně holek stěžuje na velikost sporťáku. Baby design vím, že je problém s pláštěnkou, což není taková tragédie. Pomoooc! :zed:
Díky, Kamča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4714
6.2.16 19:53

@icecub Řešila jsem to stejný a šla i tak do Vipera. Líbí se mi o dost víc konstrukce a stabilita kočárku. Tašku mám neoriginální. Pravda, nesedí tam tak hezky, ale to mi nevadí. Můžu ji dát i dolů do košíku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1847
6.2.16 19:54

@icecub Jsem pro Baby design Lupo, pláštěnku koupíte lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
6.2.16 19:54

Mám Lupo comfort a spokojenost nemám mu co vytknout a ta pláštěnka je to poslední koupila jsem si jinou v DM :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6277
6.2.16 19:57

@icecub vidělas je naživo? Který je vyšší, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.2.16 20:03

Vyšší je baby design. Viper je víc sporty :D a tyto kočárky jsou prý c zelkově položené níže. Sem tam si někdo stěžuje, že madlo u kočárku nejde u vipera zlomit (v kloubu), jen vytáhnout a při cestě z kopce kopou nohama o brzdy. Tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.2.16 20:05

Jakou tašku prosím Tě přesně máš a jak jsi ji na kočár uchytila. Promýšlela jsem dokoupit nějaký držáky na madlo…original tašku nepotřebuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
6.2.16 20:06

@icecub my vybírali přesně z těch dvou taky. nakonec babydesign a max. spokojenost. jako jasné, vše má své mouchy. na lupocomfort jsme koupili novou pláštěnku na velkou korbu i na sporták a sítku (v DM drogerii), ted to má myslím trošku jinou tašku, já si pak koupila ještě větší, prorože já v ní musela mít fakt vše. no barva mi chyběla šedá, kterou bych si jinak vybrala, ale tak holt to je maličkost. je pravda, že se vyšisovala, ale my jsme s ním furt venku. ještě možná, že by mohl mít na sportáku delší popruhy, aby to bylo phodlnější na zapínání. a taky jsem si zlepšila zapínání nánožníku na sporták, at je to rychlejší a pohodnější. no ale skládáme ho často a bez potíží, hluboká korba jde nacvaknout jednou rukou, jednoduše vycvaknout, že jsem nepřehmátavala, sporták v pohodě otáčím, i když v něm malý sedí a to má 12 kg už. celkem velká boudička na sportáku, luxusní pérování (to asi pak rozhodlo a taky to, že u mne dvě známé ABC prodávaly, že nebyly až tak spokojené, ael tak každý zase má jiné požadavky). no na hory ok, otřískali jsme s ním vše možné, pérování drží, stále nevrže, kolečka ještě nepíchly tuk tuk. takže já prostě spkojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
6.2.16 20:07

@icecub jinak mi přijde naopak babydesign dost vysoký, co se hluboké korby týče. právě jsem se divila, že spousta lidí má kočárky dost nízko. nám to tedy vyhovuje, protože oba jsme vyšší, do brzdy občas kopnu, ale to bylo velmi zřídka a jen při běhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
6.2.16 20:11

Ok, děkuju. Jak to tak sleduju, tak zatím je víc doporučení pro baby design…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
6.2.16 20:54

No, my měli ABC Design Viper 4S a sporťák jsem brzo měnila za Valco Snap 4, protože u ABC Designu byl ten sporťák dost traktorovitej, obrovskej, oproti Valcu špatně ovladatelnej a na mě těžkej. takže do ABC Designu už bych znova nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7164
6.2.16 20:55

@icecub ahoj, my mame taky Lupo a jsme spokojeni. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
6.2.16 23:18

Měli jsme Viper, prodali jsme ho a koupili Lupo. Viper hrůza, vůbec nehoupal, malá tam drncala, boudička nešla pořádně zastínit. Lupo super, teď jezdíme sporťák a naprostá spokojenost. Je „měkčí“, dá se i houpat, dole je super zavírací velký koš. Pláštěnku máme za 150,– Emitex a sedí dobře. Sporťák u Viperu jsme nestihli vyzkoušet, šel brzo z domu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.3.16 07:59

Ahoj,

mohla bych se zeptat těch, kdo používají sporťák už chvíli, jestli je šířka sedáku dostatečná (30cm)? Vyděsily mne komentáře, že 30 cm je hrozně málo a že na zimu (v 7m) se nám tam dítě s fusakem už nevejde, že se bude mačkat, nejširší sporťák jsem zatím našla s šířkou 35cm a těch 5cm mi nepřijde tak dramatických. Tak jen, jak dlouho jste s kočárkem jezdili?
Děkuji moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
30.3.16 21:44

@Maya88 Dcera měla v prosinci rok a v pohodě se tam i s fusakem vešla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama