Reklama

ABC Design Viper - sporťák - podložka do kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TadaL.
Nováček 3 příspěvky 4 inzeráty 11.09.18 18:27
ABC Design Viper - sporťák - podložka a fusak do kočárku

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Mám kočárek od ABC Desing Viper. Sháním podložku do kočárku a fusak nebo nánožník na zimu. Ani jedno nechci přímo od výrobce kočárku, protože se mi nelíbí desing. Máte nějaká a poradíte? Zatím se mi nejvíc líbí podložka od Elodie Detail, ale přijde mi, že má pro tento typ kočárku špatnou délku. Se sporťákem budeme teprve začínat, je nám čerstvých 6 měsíců (kluk :mrgreen: ). Z fusaků vybírám rovněž Elodie Details (koukala jsem i na „neoriginál“ z Aliexpressu), nebo Pinkie. Pokud byste nějaká měla, budu ráda i za ukázku (fotku kočárku s fusakem/podlož­kou). Děkuji L.

Příspěvek upraven 11.09.18 v 23:14

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 19:44

Meli jsme tento kocarek,jedno dite srpnove (ve sportaku od brezna),druhe dubnove (ve sportaku od rijna).Nikdy nebyl duvod ke koupi podlozky,fusak melo jen druhe dite,ktere zacalo behat „az“ v unoru.Normalne na zimu meli kombinezu a ve velkych zimach jsem je prikryvala dekou ci dala do fusaku.Ten kocarek podle me ma pekne resena zada a boky,nikde to neprofukujuje :palec:

TadaL.
Nováček 3 příspěvky 4 inzeráty 12.09.18 14:59

Dekuji za zpravu. Tu podlozku jsem zvazovaka z duvodu, ze malej je zvykly spat v kocarku na brise a zada kocarku jsou polstrovana, tajze sice do lehu to jde dat, ale pro spanek na brise nic pohodlneho :? A jak jste to delala bez nanozniku ci fusaku, kdyz snezilo, to jste davala vzdycky rovnou plastenku?

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 18:17

@TadaL. mela jsem k tomu takovy ten futral na nozicky,primo od abc.Neni teda uplne nepromokavy,ale na snih stacil.Kdyz lilo,mela jsem plastenku.Tak nad tim premyslim,ze to oboje mam asi jeste doma,i kdyz kocarek uz jsem poslala dal.kdybyste mela zajem,muzeme se dohodnout na preprodeji za hubicku ;)

TadaL.
Nováček 3 příspěvky 4 inzeráty 12.09.18 18:42

To jste hodna, ale asi myslite prave ten nanoznik, co jsem psala, ze se mi na kocarku moc nelibi. Cetla jsem ruzne nazory maminek a vetsina si krome nanozniku vychvalovala prave nepromokavy fusak s tim, ze nanoznik ani nepouzivaly a do fusaku oblekaly mimca dle pocasi bud lehce, nebo tepleji, ale bez nutnosti kombinezy. Tak jeste popremyslim 8)

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 08.10.18 21:42

ahoj holky, jak se kočárek ovládá jednou rukou? já nad ním uvažuju, ale mám dvě malé děti 4 a 2r a bude třetí (detem bude 5 a 3) a budu potřebovat jedno dítě vést za ruku nebo na stupátku, co myslíte?

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 06:54

@Káťa19 po omezenou dobu jo,jinak moc ne.Ale zalezi,jakze tam mas tezke dite a zda na hladkem povrchu nebo v terenu.Kocar sam ma asi 19kg pokud si dobre pamatuju,takze jakmile ma dite tak 8+kilo,tak je to slusnej tank ;) my ho vzali kvuli velikosti a prave te moznosti jit s nim v klidu do lesa na koreny.A skutecne vydrzel 6 let takoveho brutus zachazeni a to na nem obcas jela 4kg dcera a vedle ni stal 18kg syn :lol:

Káťa19
Kelišová 7089 příspěvků 36 inzerátů 09.10.18 08:15

@unuděná pro mě váha není moc důležitá, ale jsme ze Šumavy a rádi chodíme právě i do lesa,
teď mám britax motion 3. ten taky není nejlehčí, ale dobře se ovládá, ale ta krobička je fakt malinkatá k tomu, tak tu kupovat nechci…
a korbu má prostornou teda? díky moc

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 18:41

@Káťa19 hlubokou?asi tak nejak standartne.Me hooodne velke deti to tak akorat vydzely,nez se naucily sedet (7m).Tu vahu jsem zminila proto,ze nafukovaci kolecka zatizena 30ti kily se samozrejme hur ovladaji.Tim spis,pokud nejsou maximalne nafouknuta.Ale ja sibych nestezuju.Na Sumave jsme taky nachodili peknych desitek kilaku ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >