Abdominoplastika břicha zdarma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ga Briela
Kecalka 394 příspěvků 11.04.18 15:21
abdominoplastika břicha zdarma ???

Ahoj holky,
chci se zeptat jestli někdo nevíte, jestli mám nárok na proplacení abdominoplastiky břicha pojištovnou pokud mám velmi silně povolené břišní svalstvo, které mě deformuje bederní páteř? Rehabilitace zad nepomáhá, cvičení nepomáhá. Kvůli té páteři nemůžu dlouho stát na nohou a pokud si najdu stojavé zaměstnání tak sem namydlená.

Jsem celkem štíhlá jen to břicho…Mám ho vyboulené jako v pátem měsící těhotenství ale pozor o diastázu se nejedná. Mám ho šíleně nafouklé ani né tak tlusté jak nafouklé. Šíleně mě to bere bedra, mám na zádech kolejnicu a bederní obratle u mě nenajdete…

Moc vás prosím můžete mi někdo poradit co mám dělat jestli mi pomůže abdominoplastika nebo co mám dělat, v práci nevydžím stát mám šílené křeče v zádech, cvičení ani rehabilitace nepomáhají, prosím za kym mám jít? Kdo mi může pomoct :nevim: :,(

Moc dekuju za odpovedi

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 40015 příspěvků 11.04.18 15:53

@Ga Briela zajdi k doktoru, ale napřed si zjisti kde jsou vůbec ochotni udělat plastiku na pojištovnu. ne všude to udělají. Pak se objednat na konzultaci a doktor posoudí jak a co ;) Pokud jsi z prahy tak vím že Motol ;)

terulína
Neúnavná pisatelka 16625 příspěvků 11.04.18 16:49

Jestli víš, že natuty to diastáza není, tak o operaci břicha ani neuvažuj. To není zase taková sranda. Správné cvičení by mělo pomoci. Najdi si dobrého fyzioterapeuta.

terien
Echt Kelišová 8071 příspěvků 11.04.18 17:24

Rozhodně začni tím, že půjdeš na konzultaci k plastickému chirurgovi. Ten ti řekne přesně jaké jsou možnosti a řešení. Prostě si jednoho vyber, zavolej tam a objednej se.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >