Abdominoplastika - péče o děti

Anonymní
26.5.21 21:12

Abdominoplastika - péče o děti

Ahoj,

Zatím bych se chtěla jen informovat.
Chtěla bych si nechat udělat abdominoplastiku - dětem v te době bude rok a 2,5let.

Po zákroku se nema 2 měsíce nic zvedat, dělat fyzické práce.

Mate někdo zkušenosti jak zvládnout deti? Hlidaci babičky nemáme. Může si manzel vzít nějaké ošetřovné nebo tak něco aby mi byl po ruce?

Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10886
26.5.21 21:15

Těžko si manžel vezme ošetřovné, protože se jedná o kosmetický zákrok. Já měla děti 1,5 a 3 roky, když jsem byla na zmenšení prsou a popravdě, první týden to byl masakr. Asi jedině placené hlídání :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6447
26.5.21 21:20

@Aduš8 tento zakrok muze byt i na pojistovnu ze zdravotnich duvodu, mam kamaradku po dvojcatech a indikovan byl lekarem a na pojistovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.21 21:22

Mám to za sebou čerstvě. Kdybych nemusela ze zdravotního hlediska, nesla bych do toho ani omylem. Nic nezvedat minimalne půl roku. Nosit kýlní pás 24/7. Starat se o dítě v prvních 14 dnech sci-fi. Po operaci mega bolesti a já 2 týdny KO. Rekonvalescence 3 měsíce. Ošetřovne si manžel může vzít na vás.

• Citovat
  • Nahlásit
10886
26.5.21 21:24

@Jogrr neříkám že ne, ale o tom většinou lékaři informují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9832
26.5.21 21:26

I kdyby mu osetrovne na tebe dali tak je placených jen 9 kalendářnich dní. Dal by byl doma zadarmo a měl to jen jako omluvenku do práce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24074
26.5.21 21:28
@Anonymní píše:
Ahoj,

Zatím bych se chtěla jen informovat.
Chtěla bych si nechat udělat abdominoplastiku - dětem v te době bude rok a 2,5let.

Po zákroku se nema 2 měsíce nic zvedat, dělat fyzické práce.

Mate někdo zkušenosti jak zvládnout deti? Hlidaci babičky nemáme. Může si manzel vzít nějaké ošetřovné nebo tak něco aby mi byl po ruce?

Děkuji za odpovědi.

Asi to budeš muset odložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10190
27.5.21 06:11

V tomhle věku děti bych na to nešla. Počkej, až budou větší a samostatnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 18:53

Ahoj
No já před třemi lety na této plastice byla a už nikdy více..nebyla jsem tedy skrze porody ale skrze toho že jsem zhubla 60kg a měla převislou kůži..málem mě to zabilo.. vychvalována klinika snad až do nebe.. zákrok proběhl dobře ale pak to začlo..na druhý den mě poslali domů a to podotýkám že mi z drénu tekla krev i hnis..nemohla jsem pomalu ani chodit..doma jsem si jen lehla a 3 dny ležela..na WC jsem byla snad jen 2×..nešlo mi vstanout..až jednou jsem vstala a v břichu něco prasklo.samo že to teklo po nohou..nastala šílená horečka..volala jsem doktorovi co mě operoval ale prý to je v pořádku že to se stává..no nic méně jsem si v noci volala záchranku..(teplota téměř 40) převezli mě dost rychle a hned jsem jela na sál..pak mi bylo řečeno že se v břichu utvořila dutina s hnisem která kdyby praskla dovnitř tak je po mě..no za 5 12..pak následovaly další operace kdy mi měnili drény a houbičky co sály ten hnus z břicha.. půl roku rekonvalescence. z toho 2 měsíce na JIP na umělé stravě a nemohla jsem se ani hnout..psychicky jsem to nedávala..každopádně jsem to přežila a i skrze obrovskou jizvu přes celé příchod jsem ráda že tu jsem..ale do takové a podobných plastik bych už nikdy nešla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat