Abdukční peřinka pokakaná - a co manduca?

88
14.4.16 13:29

Abdukcni perinka pokakana/a co manduca

Ahoj.mala vyfasovala abdukcni perinku na kycle.mam par otazek.mane to nosit krom prebalovani a koupani furt, dneska ji ale pokakla.. co s tim? nez to uschne, bude to i na topeni pul dne :roll:…mam ji dat vice latkovych plinek misto toho? Dalsi dotaz:muzu ji dat do manducy? chtela jsem si ji koupit, ted ale nevim… ale pisou ze na pistavenj kycli to je ok… a posledni dotaz.dr.nam jen rekl, ze mame rimskou II…nevim specifikaci(a. b c d…pod).nedostali jsme zpravu..jedna kycel je pry ale v poradku.mame to zatim na 2 mesice. fotaz je, sirka perinky se urcuje dle „postizeni kycle“ nebo podle velikosti ditete…mame perinku 18 cm…diky moc…
A pomohla vam perinka? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
14.4.16 13:33

Ak mas FB, najdi si nosiacu skupinku. Bud velku alebo lokalnu, kde byvas a tam Ti urcite ohladom Manducy poradia. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78729
14.4.16 13:33

@Liklark Tak ji prostě půl dne nebude mít, on svět nespadne :-) pro svůj dobrý pocit může přidat ty látkové plíny, ale je otázkou, zda budeš mít dostatečně velké kalhotky na jejich připevnění, pokud jinak nelátkuješ. Do manducy ji klidně dej, tam je postavení OK, akorát kontroluj, zda ji tam máš správně a velikost peřinky je myslím spíše dle velikosti dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
14.4.16 13:40

@Liklark tak tu peřinku půl dne mít nebude.. dej místo toho látkové pleny.. co se týče manducy - postavení nožiček ideální, takže bych nosila v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4657
14.4.16 13:43

Nám doktor kvůli kyčlím nošení v manduce / šátku zakázal, argumentovala jsem také tím, že kyčle jsou přitom ve správné poloze, odpověděl mi, že ano, ale pro zdravé dítě. malá měla třmínky a na začátku III. stupeň, ale nedovolil nám nošení ani později, když už měla ty kyčle lepší. :nevim:
a když nebude mít dečku tu chvíli, než to uschne, tak se fakt nic hrozného neděje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78729
14.4.16 13:44

@Kauree No, ona je taky otázka, zda o tom nošení něco ví, spousta doktorů netuší rozdíl mezi šátkem/manducou a klokankou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9707
14.4.16 14:03

Ta manduca bych rekla, ze postaveni kycli je sice ok, ale ze by nemel byt ten kloub zatezovanej vahou mimca :think: zeptala bych se na ortopedii, ale ja bych na svislo nenosila dokud nesedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
14.4.16 14:04
@Kauree píše:
Nám doktor kvůli kyčlím nošení v manduce / šátku zakázal, argumentovala jsem také tím, že kyčle jsou přitom ve správné poloze, odpověděl mi, že ano, ale pro zdravé dítě. malá měla třmínky a na začátku III. stupeň, ale nedovolil nám nošení ani později, když už měla ty kyčle lepší. :nevim:
a když nebude mít dečku tu chvíli, než to uschne, tak se fakt nic hrozného neděje

spousta dr netuší, jak vypadá správné nošení. Nás třeba dr chválil, že šátek je naprosto super, jen ať si dávám pozor na postavení, ale pokaždé, jak jsme přišli, tak chválil, že to máme dobře navázáno a kyčle ukázkové (mmchdm, fakt starý chlap)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
14.4.16 15:13

@martina.se a meli jste s kyclickama nejake problemy? rada bych se dopidila, jestli nekdo s problemy nosil prave v satku ci manduce a zda se to nezhorsilo ci nezlepsilo…
Jinak fb nemam…tak sbiram info zde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
14.4.16 17:58

@Liklark první vyšetření bylo takové, že široké balení. Nosila jsem v šátku, balení dávala na noc, druhé vyšetření už bylo v pohodě.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat