ABKM - recepty na příkrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 03.01.17 12:41
ABKM recepty na příkrmy

Ahoj holky,
Filip má zatím ještě neprokázanou ABKM - teď jsme na Nutrilonu ADC v rámci eliminačně expozičního testu. Mám snad projetý celý net, kde jsem hledala, jak začít s příkrmy. Vím, že je Vás tu dost maminek, jejichž dítě ABKM mají prokázanou. Jak jste začínaly s příkrmy? Máte nějaké osvědčené recepty, výrobky které jsou osvědčené? Kde nakupujete? Budu za každou radu vděčná. L.

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3747 příspěvků 10 inzerátů 03.01.17 14:36

@Lucie_K Ahoj, dcera má ABKM, příkrmy jsem začla kolem 5. měsíce. Nejdříve klasika mrkev, brambory, květák, dýně, cuketa. Vždy 3 dny jeden druh, když to bylo ok, zkoušela jsem další druhy. Po zelenině jsem přidala maso. A pak ovoce, nejdříve hrušky, jablka, banány, teď už zkoušíme další. Musím zaklepat, že baští vše bez problémů. Kupuju skleničky HAMI nebo Alnatura. Jen pozor na složení, někdy do těch masových přidávají mléko nebo sušenou syrovátku. :mavam: Jinak Nutrilon máme taky, ale Allergy care pro děti s alergií na bílkovinu kravského mléka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >