Reklama

ABKM - recepty na příkrmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 03.01.17 12:41
ABKM recepty na příkrmy

Ahoj holky,
Filip má zatím ještě neprokázanou ABKM - teď jsme na Nutrilonu ADC v rámci eliminačně expozičního testu. Mám snad projetý celý net, kde jsem hledala, jak začít s příkrmy. Vím, že je Vás tu dost maminek, jejichž dítě ABKM mají prokázanou. Jak jste začínaly s příkrmy? Máte nějaké osvědčené recepty, výrobky které jsou osvědčené? Kde nakupujete? Budu za každou radu vděčná. L.

Reklama

Reakce:

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 12 inzerátů 03.01.17 14:36

@Lucie_K Ahoj, dcera má ABKM, příkrmy jsem začla kolem 5. měsíce. Nejdříve klasika mrkev, brambory, květák, dýně, cuketa. Vždy 3 dny jeden druh, když to bylo ok, zkoušela jsem další druhy. Po zelenině jsem přidala maso. A pak ovoce, nejdříve hrušky, jablka, banány, teď už zkoušíme další. Musím zaklepat, že baští vše bez problémů. Kupuju skleničky HAMI nebo Alnatura. Jen pozor na složení, někdy do těch masových přidávají mléko nebo sušenou syrovátku. :mavam: Jinak Nutrilon máme taky, ale Allergy care pro děti s alergií na bílkovinu kravského mléka.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama