Abnormální odpor průtoku v Ductus Venosus v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.4.21 16:48

Abnormální odpor průtoku v Ductus Venosus v těhotenství

Ahoj, na toto téma je tu jen málo příspěvků a většina holek bez reakce, tak zakládám čistě toto téma. Je tu někdo, kdo měl nebo má v těhotenství tento nález? Jsem samozřejmě vyděšená. Čekám na výsledky neinvazivního krevního testu na vady a čeká mě echo srdíčka miminka. Ozvěte se, prosím, kdo s tím máte zkušenosti. Klidně pak vše cestou soukromých zpráv. :kytka:
Mám taky nižší hladinu PAPP-A :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
200
6.5.21 11:52
@Anonymní píše:
Ahoj, na toto téma je tu jen málo příspěvků a většina holek bez reakce, tak zakládám čistě toto téma. Je tu někdo, kdo měl nebo má v těhotenství tento nález? Jsem samozřejmě vyděšená. Čekám na výsledky neinvazivního krevního testu na vady a čeká mě echo srdíčka miminka. Ozvěte se, prosím, kdo s tím máte zkušenosti. Klidně pak vše cestou soukromých zpráv. :kytka:
Mám taky nižší hladinu PAPP-A :(

Ahoj, vím jak se citis, nám naměřili při 1.screeningu DV 1,39.. takže sem až do 20.týdne byla ve strachu, šla jsem na echokardio a tam už vše vporadku :) nevěš hlavu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 07:32
@Anonymní píše:
Mám taky nižší hladinu PAPP-A :(

Jak dopadl NIPT test? Řeším to samé…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 08:00
@Anonymní píše:
Jak dopadl NIPT test? Řeším to samé…

Vse v poradku! :dance: :srdce: Musis to brat tak, ze to byla momentalni namerena hodnota. Vse ostatni mas v poradku? Kolik namerili?

• Citovat
  • Nahlásit
3
4.6.21 18:28
@Anonymní píše:
Vse v poradku! :dance: :srdce: Musis to brat tak, ze to byla momentalni namerena hodnota. Vse ostatni mas v poradku? Kolik namerili?

Dobry den, muzu se zeptat, jakou jste mela hodnotu? Ja mam zvysene Hcg (3) a odpor DV-1,72. Riziko Downa 1:700.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 18:41
@Fajka píše:
Dobry den, muzu se zeptat, jakou jste mela hodnotu? Ja mam zvysene Hcg (3) a odpor DV-1,72. Riziko Downa 1:700.

Dobrý den, měli jsme odpor 1,91 :roll: O vyšší hodnotě jsem nečetla a dost mě to stresovalo. Riziko Downa 1:8. Musela jsem na echo srdíčka. U mě ta rizika vzrostla dost kvůli věku - 45 let. Rodit budu ve 46. Nechali jsme udělat kompletní test Panorama, abych neriskovala při odběru plodovky. Vše naštěstí vyšlo dobře a čekáme zdravé mimčo :dance: Echo srdíčka bylo v pořádku a příští týden jedeme na druhotrim. screening. Podstoupili jsme vše u Dr. Frisové v Profemě, což je největší jistota, že bude miminko zkontrolované perfektně.
Ten Ductus se často srovná, bývá to momentální naměřená hodnota. Držím pěsti! :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
3
4.6.21 18:49
@Anonymní píše:
Dobrý den, měli jsme odpor 1,91 :roll: O vyšší hodnotě jsem nečetla a dost mě to stresovalo. Riziko Downa 1:8. Musela jsem na echo srdíčka. U mě ta rizika vzrostla dost kvůli věku - 45 let. Rodit budu ve 46. Nechali jsme udělat kompletní test Panorama, abych neriskovala při odběru plodovky. Vše naštěstí vyšlo dobře a čekáme zdravé mimčo :dance: Echo srdíčka bylo v pořádku a příští týden jedeme na druhotrim. screening. Podstoupili jsme vše u Dr. Frisové v Profemě, což je největší jistota, že bude miminko zkontrolované perfektně.
Ten Ductus se často srovná, bývá to momentální naměřená hodnota. Držím pěsti! :hug:

Moc dekuji za rychlou odpoved, ja byla prave take vcera u Dr. Frisove a ted cekam na vysledek Panorama testu. Nervy mam teda sileny:/ Muzu se jeste zeptat, v jakem tydnu jste byla na Echu? A taky to bylo u MUDr. Frisove? Dekuji a drzim Vam palce at uz je vse, jak ma byt:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3918
4.6.21 20:39

@Fajka mně ten vyšší průtok naměřila také Frisová. Ono se to ani všude nezjišťuje, je to minoritní ukazatel. Naměřila 1,27. Panorama test vyšel v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 12:03
@Fajka píše:
Moc dekuji za rychlou odpoved, ja byla prave take vcera u Dr. Frisove a ted cekam na vysledek Panorama testu. Nervy mam teda sileny:/ Muzu se jeste zeptat, v jakem tydnu jste byla na Echu? A taky to bylo u MUDr. Frisove? Dekuji a drzim Vam palce at uz je vse, jak ma byt:)

To je super, že jste byla u ní :palec: Určitě to dopadne dobře :hug: Na echu jsem byla u ní v 16+2 tt. Objednala Vás taky?
Děkuji za podporu, věříme, že bude vše OK. Teď jedeme příští týden na druhotrimestrální screening ve 20+2 tt. Také do Profemy k Dr. Frisové.

• Citovat
  • Nahlásit
3
5.6.21 12:21
@Anonymní píše:
To je super, že jste byla u ní :palec: Určitě to dopadne dobře :hug: Na echu jsem byla u ní v 16+2 tt. Objednala Vás taky?
Děkuji za podporu, věříme, že bude vše OK. Teď jedeme příští týden na druhotrimestrální screening ve 20+2 tt. Také do Profemy k Dr. Frisové.

Nene o echu se mnou prave nikdo nemluvil, rovnou me objednali na screenig v 2.trimestru. Drzim palce, kdyz budete chtit, klidne mi dejte vedet, jak jste dopadla, budu rada :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat