Abscesy v tříslech - máte zkušenosti?

14.5.20 07:19

Abscesy v tříslech máte zkušenosti?

Ahoj všem,
máte někdo zkušenost také s opakovanými abscesy v tříslech? Už 10 let se mi opakovaně vrací a ještě se střídají vždy levé pak zase práve asi abych se nenudila :mrgreen:
Vždy to začne jako malá boulicka, která se každým dnem zvecuje, pak už je veliká, že bolí člověk už nemůže ani pořádně chodit.
Doktor to vždy vyřízne a tak týden nebo 14 dní to léčím doma, ani mi nebyly schopny říct pořádně příčinu. Prej, že z holení, přestala jsem třísla holit a stejně se mi dělají. Pak mi řekli, že je to z pocení, že si to mám ledovat nebo polivat studenou vodou (jako ještě než se boule udělá). No takže pořád dokola. Docela zabírá višňák. Zajímá mě zda jsem v tom sama nebo to někdo taky znáte. Já už jsem se naučila to vymačkávat sama, je to lepší než ta bolest u doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.5.20 08:05

Občas se mi udělá :roll:, pořád na stejném místě. poradim sis tím sama. až už je to mega, napařím a zmáčknu.
dělá se mi toze zařízlých spoďárů či uplých kalhot.
m.

• Citovat
  • Nahlásit
2645
14.5.20 08:39

Ano. Na kožním mi řekla, že to je z holení a dala mi Aknemycin. Naprosto k ničemu. Já se teda ještě nedostala do fáze vyřezání u Dr, za to tam mám občas dlouho otevřenou ránu a to pěkně bolí. Nějaký čas jsem se neholila a ničemu to nepomohlo :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat