Absence ovulace, zlepší se to po potratu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Enynka95
Nováček 4 příspěvky 10.06.19 22:41
Absence ovulace, zlepší se to po potratu?

Ahoj s přítelem jsme se snažili trictvtrte roku o mimčo a bohužel se nedařilo, dr. mi zjistil absenci ovu a menší růst vajíček než by normálně měli.. Nasadil mi utrogestan a poté klostilbegyt po kterém jsem hned otěhotněla, bohužel jsem ale v 9 týdnu potratila a musela na revizi.. Teď už se můžeme znovu začít snažit, ale mám obavy aby jsem neměla ten stejný problém.. Chci se zeptat jestli nemá někdo podobnou zkušenost, jestli se to potom třeba nějak spravilo?
Přece jen je lepší otěhotnět spontánně než s praskami, proto chci zjistit jestli je aspoň nějaká naděje že to může jít..

Reakce:
Kristynka22
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 10.06.19 23:31

Já tedy neměla absenci ovulace ale hodně rozházené hormony, cykly jsem měla někdy 25 dní, někdy i 50 dní a po potratu se mi vše srovnalo a cyklus jsem měla po x letech normální. Ale cca. po roce se to vrátilo zase do starých kolejí :lol:

Piiimiii
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 10.06.19 23:35

Ahojki…je mi lito, co te potkalo :hug:…kazdopadne ti mozna dodam trochu nadeje…snazila jsem se otehotnet asi 4 roky (ne v kuse a postupne se dvema ruznymi partnery)…se soucasnym partnerem jsme zacali chodit do centra, kde jsme nejprve chteli zkusit inseminaci (zadne velke zdravotni problemy nam zjisteny nebyly, ale bez prasku jsem neovulovala a ani nemenstruovala)…2. iui byla uspesna, bohuzel v 9. tt potvrzeno zamlkle tehotenstvi…ctyri mesice pote jsem otehotnela prirozene :srdce: (brala jsem pouze Utrogestan, bez ktereho jsem nemestruovala)…naprosto mimo „vypocitane“ plodne dny, v dobe kdy mela dorazit menstruace, z jednoho jedineho sexu behem 3 tydnu, navic v naprosto nevhodne poloze pro otehotneni (partner mel zlomenou nohu)…a vsechno asi spustilo me odhodlani v lednu, ze uz nechci brat ani ten Utrogestan, ze mi nedela dobre, jsem plactiva a hlavne chci zhubnout do svatebnich satu…takze se ted pro jistotu budu v cervenci vdavat v 7. mesici tehu :lol:…drzim palce!

Enynka95
Nováček 4 příspěvky 12.06.19 08:08

Děkuji moc za reakce.. Aspoň trochu to uklidní… Tak počkám až mi skončí MS a uvidím jak to bude dál.. Doufám jen že to půjde :)

Rexona3
Stálice 71 příspěvků 12.06.19 09:50

Zdravím holky :mavam: taky se přidávám do diskuze. Minuly cyklus-Ms jsem měla posunutou o týden později, mrcha dorazila 19.5 silná- měla jsem v den ms(12.5)pozitivní CB digital 1-2 těhu a i slabé, ale pozitivní, čárky na Mama testu, bohužel 17.5 začala čárka slábnout, bála jsem se s taky ze 19.5 se rozjela MS :(
Beru Duphaston 5mesicu na upravení cyklu, mám podezření na PCO, hormonální profil- něco bylo málo zvýšeného, UTZ korálky, cysty.
Takže taky doufám, ze se to povede, nic méně se říká, ze když je tělo už “zkažené” tehotenstvim, tak do 4mesicu se to snad povede znovu a tentokrat to bude dálnice :hug:
Zakladatelko, držím pěsti :srdce:

Rexona3
Stálice 71 příspěvků 12.06.19 09:52

Chápu tvé obavy, ale jdeme dal :hug: a taky se budu bát, ale důležité je se nevzdat! Ono se to povede! :srdce:

Enynka95
Nováček 4 příspěvky 13.06.19 22:49

No budeme doufat a moc se tím nestresovat a uvidíme.. Budu ti taky držet palce ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 23:34

@Enynka95 Měla jsem to samé jako ty. Nějakým zázrakem se zadařilo po dlouhé době a v 8tt revize. Přesně za rok jsem otěhotněla znova a jsem teď v 5 měsíci. Myslím, že u mě pomohlo, že jsem změnila životní styl a zhubla 24 kg, srovnala se mi MS, zacala jsem ovulovat a bylo to :palec:. Nemáš náhodou nadvahu? :oops: To byva častá příčina.

Enynka95
Nováček 4 příspěvky 17.06.19 07:57

Ne ne nadváhu nemám.. Váhu mám normální ani moc hubená ani nadváha.. Mě už hormony haprovaly od puberty.. Tak nevím.. Měsíčky mám srovnané, pravidelné jen ta ovulace zlobila tak uvidím co teď..

Váš příspěvek
Reklama