Absence plánování budoucnosti v novém vztahu

Anonymní
9.9.19 11:20

Absence plánování budoucnosti v novém vztahu

Zdravím všechny zučastněné. Mám nový vztah. Cca 2 měsíce. Vídáme se 1× týdně. Vztah je celkem jinak hezký, plynulý, ale když si spolu povídáme, není tam žádné „my“… ruku mi na ulici zatím nedal. Trochu se ho bojím na to ptát, protože mám obavy, že bych ho tím mohla tlačit ke zdi a tohle chlapy asi nemají moc rádi. Mám obavy, abych nebyla jenom nějaká převoznice, nebo nouzovka. Jinak semnou jezdí na výlety a investuje do mě hodně peněz a také času. K sobě domů mě zatím také nepozval a je mi blbé se ho na to ptát, protože bych se připadala jako vtěrka. Jak dlouho byste počkaly vy? Po jak dlouhé době jste začaly mluvit o společné budoucnosti? Mám ještě počkat? Nebo to mám nechat běžet?

Za případné odpovědi děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

729
9.9.19 11:30

Nepozval te k sobe domu za 2 mesice? No k tomu bude asi dobrej duvod. Treba manzelka. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2053
9.9.19 11:32
@Jaholos píše:
Nepozval te k sobe domu za 2 mesice? No k tomu bude asi dobrej duvod. Treba manzelka. :mrgreen:

Nooo a 1× týdně…na začátku jsme s mužem spolu chtěli být pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
9.9.19 11:34

Nechci ti kazit radost, ale víš určitě, že máš nějaký „vztah“…? 8o Zvenku ten popis vypadá na dobrýho známýho, max budoucího kámoše :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
9.9.19 11:34

Ahoj, taky závisí kolik vám je let.. já u přítele poprvé byla po měsíci a půl, jeho rodiče jsem poznala až po půl roce, kdy měl přítel narozeniny.. Budoucnost jsme zkraje neplánovali vůbec, byli jsme prostě spolu a neřešili to.. plánovat jsme začali až po delší době vztahu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
9.9.19 11:37

Já naopak mám rád když je to „my“ a partnerka se mnou počítá.

Jinak bych to bral jako bání se zodpovědnosti, nedůvěru nebo sobeckost.

To co mají muži rádi je různé a hlavní je si najít takového, se kterým máš stejné priority a životní postoje. Pak tyhle problémy vůbec nemusíš řešit.

Držím Vám palce. 2 měsíce je teprve začátek, ale komunikace bude zásadní v každé fázi partnerství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9187
9.9.19 11:39

Pro mě nepředstavitelná situace, takže asi nepomůžu. Když jsme byli zamilovaní, nevydrželi jsme bez sebe ani den, natož týden.. K sobě domů tě nepozval, ty jeho ano? Nebo vyloženě jen chodíte někam ven, na výlety, kde děláte co? Když se ani nechytnete za ruku…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12252
9.9.19 11:41

A kolik vám je? Žije sám, nebo je to mladý kluk který žije s rodiči? Pokud žije sám, je to hodně divné, už jen kvůli sexu byste přece měli chodit k němu domů :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12252
9.9.19 11:42
@Roach píše:
Já naopak mám rád když je to „my“ a partnerka se mnou počítá.

Jinak bych to bral jako bání se zodpovědnosti, nedůvěru nebo sobeckost.

To co mají muži rádi je různé a hlavní je si najít takového, se kterým máš stejné priority a životní postoje. Pak tyhle problémy vůbec nemusíš řešit.

Držím Vám palce. 2 měsíce je teprve začátek, ale komunikace bude zásadní v každé fázi partnerství.

My spolu po dvou měsících už plánovali stěhování do většího bytu :nevim: :lol: a bydleli jsme spolu hned. Pravda, bylo to trošku rychlejší, ale velmi přirozené a nenásilné. Jsme spolu teď už asi 23 let, kdo by to počítal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
9.9.19 11:45
@Taky jedna píše:
My spolu po dvou měsících už plánovali stěhování do většího bytu :nevim: :lol: a bydleli jsme spolu hned. Pravda, bylo to trošku rychlejší, ale velmi přirozené a nenásilné. Jsme spolu teď už asi 23 let, kdo by to počítal :lol:
:potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6306
9.9.19 11:53

Myslim, ze je zasadni, kolik je vam let, zda bydli sam nebo s rodici, kolikaty vas vztah to je. Teprve pak se da rici, zda je to v poradku nebo pres caru.

S prvnim „vaznejsim“ klukem jsme se vidali 1krat za 1-2 tydny, bydleli jsme 50 km od sebe, obema nam bylo ze zacatku -nact. Bydleli jsme oba s rodici, domu jsme se pozvali asi po necelem roce.

S druhym „vaznejsim“ klukem jsme se vidali 2-3krat tydne, studovali jsme ve stejnem meste, bydleli oba u rodicu, on teda na koleji. Ja ho domu vzala po nekolika mesicich, on me za tri roky (bydlel hodne daleko a bylo potreba prespat idealne nekolik noci, tak asi proto, ale i tak uz mi to prislo trochu pres caru).

S poslednim jsme se vidali temer denne, patrne proto, ze jsme sedeli v jednom kanclu. Asi za pul roku jsme kupovali spolecny byt.

Tak ja nevim, kde je norma. Pokud je mi s nim hezky, tak bych se vykaslala na to, co by jak melo byt podle nejakych neexistujicich tabulek :think:. Pokud je Ti 35, tikaji Ti hodiny a potrebujes rychle zahnizdit, pak babo rad :think:.

P. S. A co Ty vis, treba se ted na nejakem chlapskem foru pta, zda neni brzy pozvat holku domu a zda si nebude po 2 mesicich myslet, ze moc tlaci na pilu a chce jenom to jedno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.9.19 12:12

Bydlíme od sebe necelou hodinu daleko, proto 1× týdně, někdy na celý víkend s tím, že si někde zajedeme. Jinak se mi zdá, že nám to celkem klape, i v sexu. Mě je 30 a jemu je 37. Chtěla bych mít nějaký vztah, který má nějakou perspektivu, ale zase ho nechci do toho tlačit otázkami, protože mám obavy, aby to nemělo spíš opačný efekt. Nebo se ho mám na to zeptat? Pokud ano, jak se ho mám zeptat, aby neměl pocit, že na něho tlačím.

• Nahlásit
  • Citovat
9187
9.9.19 12:15
@Anonymní píše:
Bydlíme od sebe necelou hodinu daleko, proto 1× týdně, někdy na celý víkend s tím, že si někde zajedeme. Jinak se mi zdá, že nám to celkem klape, i v sexu. Mě je 30 a jemu je 37. Chtěla bych mít nějaký vztah, který má nějakou perspektivu, ale zase ho nechci do toho tlačit otázkami, protože mám obavy, aby to nemělo spíš opačný efekt. Nebo se ho mám na to zeptat? Pokud ano, jak se ho mám zeptat, aby neměl pocit, že na něho tlačím.

Myslím, že ve vašem věku je ujasnění budoucnosti takhle brzy úplně na místě. Randit dva roky a pak zjistit, že on nechce svatbu, ani děti a ty naopak čekáš každým dnem prstýnek, je celkem trapas. A jestli bydlí sám, je krajně podezřelé, že jsi u něj ještě nebyla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13410
9.9.19 12:19
@Anonymní píše:

no, kdyby jste byli náctiletí, tak neřeknu ani popel, ale když je mu 37 :think: a není náhodou ženatej? tomu by ta frekvence tak nějak odpovídala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.9.19 17:48
@Anonymní píše:

Tak bych videla, ze bude pomalu cas spis na pohlavni styk nez ruku. Hele, zajem ma, tak je na tobe proste popojet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama