Absence sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 03:15
Absence sexu

Dobrý den, jdu si k vám pro rady, možná pro ukonejšení, já sama už opravdu nevím…
Kde začít.. Mému příteli je 26, mně 24. Doposud bezproblémový, ukázkový vztah (ačkoliv v jistém ohledu trochu.. nestandardní, ale to až později). Musela jsem pracovně odjet na 3 týdny na stáž, s přítelem jsme byli v pravidelném kontaktu, nemohli jsme se dočkat, až se po té dlouhé době uvidíme. Jenže já už jsem doma skoro čtvrtým týdnem a ani jednou nebyl sex, jenom jednou proběhly takové ty,,ruční hrátky", to je celé :,(.. Absolutně nechápu proč, předtím jsme se třeba vždy před spaním dlouze líbali (vždycky, ne jen před sexem), po mém příjezdu sotva letmá pusa a jde se spát, to jen pro příklad. To vše z přítelovy strany, já iniciativu projevuju každý den, však sex mi prostě po skoro 2 měsících chybí. Možná Vás napadne, že má přítel milenku, proto zde musím uvést ten důležitý údaj, který vrhá na náš vztah tu,,nestandardnost". Žijeme v polyamorii, tzn. současně s námi žije v partnerském vztahu i třetí osoba (má vzah pouze s přítelem, já teď žádného,,druhého"nemám, ale měla jsem také). To znamená, že nevěra není možná, a i kdyby, máme vzhledem k této formě vztahu s přítelem naprosto otevřený vzah. Jenže já jsem se ptala i té,,třetí osoby" (nejmenuji, schválně), co se stalo, mezitím, co jsem tu nebyla. Vysvětlila jsem jí, že přítel se mnou nechce bez sebemenšího důvodu spát. A odpověď byla ta, že než jsem přijela, přítel s ní normálně souložil a po mém příjezdu už ani s ní, s tou třetí osobou, nesouloží. Řekla mi, že si celou tu dobu myslela, že ty 4 týdny spíme spolu, když teď ani jednou nespal ani s tou třetí. Omyl.
Příteli jsem lehce naťukávala, co se stalo, že odmítá sex a on mi vždycky řekne, že ho neodmítá, ale že je teď v nějakém špatném psychickém rozpoložení a že se na to necítí, že si to chce užít, až bude všechno zase v pohodě. Musím říct, že už tyhle depky občas mívá ale trvá to třeba jen pár dnů, rozhodně ne měsíc.. Fakt nevím, co dělat, k psychologovi chodí. Mám naťuknout partnerskou poradnu? Nebo co byste dělaly vy? Mám na něj uhodit a od plic mu říct, že už mě to nebaví? Nebo ho mám znásilnit? :D
Ne, já už opravdu nevím, kde je problém. Před mým odjezdem bylo totiž všechno v pořádku, sex skoro každý den, v den mého odjezdu dokonce tři rychlovky. Podle,,té třetí " jim to klapalo i během mé stáže, takže všechno se prostě pos.. až po mém příjezdu. Ale proč, to opravdu netuším. Nějaké rady, jak z téhle prekérky ven? Co byste dělaly holky na mém místě vy? :( Jsem bezradná (a díky tak dlouhé absenci i v jednom kuse nadržená, ale je mi to houby platné :roll: ). Za jakoukoli radu či názor budu ráda, díky.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 07.05.19 05:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si k vám pro rady, možná pro ukonejšení, já sama už opravdu nevím…
Kde začít.. Mému příteli je 26, mně 24. Doposud bezproblémový, ukázkový vztah (ačkoliv v jistém ohledu trochu.. nestandardní, ale to až později). Musela jsem pracovně odjet na 3 týdny na stáž, s přítelem jsme byli v pravidelném kontaktu, nemohli jsme se dočkat, až se po té dlouhé době uvidíme. Jenže já už jsem doma skoro čtvrtým týdnem a ani jednou nebyl sex, jenom jednou proběhly takové ty,,ruční hrátky", to je celé :,(.. Absolutně nechápu proč, předtím jsme se třeba vždy před spaním dlouze líbali (vždycky, ne jen před sexem), po mém příjezdu sotva letmá pusa a jde se spát, to jen pro příklad. To vše z přítelovy strany, já iniciativu projevuju každý den, však sex mi prostě po skoro 2 měsících chybí. Možná Vás napadne, že má přítel milenku, proto zde musím uvést ten důležitý údaj, který vrhá na náš vztah tu,,nestandardnost". Žijeme v polyamorii, tzn. současně s námi žije v partnerském vztahu i třetí osoba (má vzah pouze s přítelem, já teď žádného,,druhého"nemám, ale měla jsem také). To znamená, že nevěra není možná, a i kdyby, máme vzhledem k této formě vztahu s přítelem naprosto otevřený vzah. Jenže já jsem se ptala i té,,třetí osoby" (nejmenuji, schválně), co se stalo, mezitím, co jsem tu nebyla. Vysvětlila jsem jí, že přítel se mnou nechce bez sebemenšího důvodu spát. A odpověď byla ta, že než jsem přijela, přítel s ní normálně souložil a po mém příjezdu už ani s ní, s tou třetí osobou, nesouloží. Řekla mi, že si celou tu dobu myslela, že ty 4 týdny spíme spolu, když teď ani jednou nespal ani s tou třetí. Omyl.
Příteli jsem lehce naťukávala, co se stalo, že odmítá sex a on mi vždycky řekne, že ho neodmítá, ale že je teď v nějakém špatném psychickém rozpoložení a že se na to necítí, že si to chce užít, až bude všechno zase v pohodě. Musím říct, že už tyhle depky občas mívá ale trvá to třeba jen pár dnů, rozhodně ne měsíc.. Fakt nevím, co dělat, k psychologovi chodí. Mám naťuknout partnerskou poradnu? Nebo co byste dělaly vy? Mám na něj uhodit a od plic mu říct, že už mě to nebaví? Nebo ho mám znásilnit? :D
Ne, já už opravdu nevím, kde je problém. Před mým odjezdem bylo totiž všechno v pořádku, sex skoro každý den, v den mého odjezdu dokonce tři rychlovky. Podle,,té třetí " jim to klapalo i během mé stáže, takže všechno se prostě pos.. až po mém příjezdu. Ale proč, to opravdu netuším. Nějaké rady, jak z téhle prekérky ven? Co byste dělaly holky na mém místě vy? :( Jsem bezradná (a díky tak dlouhé absenci i v jednom kuse nadržená, ale je mi to houby platné :roll: ). Za jakoukoli radu či názor budu ráda, díky.

Já bych se na celou polyamorii vyprdla a našla si někoho „normálního“, co bude mít jen tebe.

Verun83
Echt Kelišová 9933 příspěvků 07.05.19 05:28

Vyhovuje ti to takhle vubec? Jak se na tebe mohl tesit, kdyz si vesele soulozil s tou druhou. Jako cekat na to, kdy na me dostane chut. Si najdi taky nekoho druhyho.

petula.bir
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 07.05.19 06:57

Ahoj, souhlasím s holkama, najdi si někoho normálního pro kterého budeš ty ta jediná. Asi jsem staromódní ale vědět, ze budu tak dlouho pryč a můj přítel si užívá sexu s nějakou jinou tak vyletim z kůže, brala bych to tak jako, že si mě neváží a vlastně mě vůbec nemiluje, nebyla bych s někým kdo mě nemiluje… Moje věc :nevim:
Ale k tvému problému možná je někdo další a proste proto už nechce spát ani s jednou z vás “nechce podvádět” nebo má nějaký jiný problém, třeba zdravotní :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 14858 příspěvků 07.05.19 07:24

Asi je vás v tom vztahu ještě víc, než si myslíš ;)

beruska9
Extra třída :D 11197 příspěvků 07.05.19 07:36

No, bud ho neco fakt zere, nebo je vas jeste vic :nevim: Ale ze bych resila terapii po 2 mesicich bez sexu (pro nej po mesici)…asi uz jsem stara, ale neprijde mi to nejake zasadni, se stava :nevim: Ja bych ho nechala byt a pockala. Chodi je k psychologovi, nebo I k psychiatrovi? Bere nejake leky? To muze mit vliv :nevim:

beruska9
Extra třída :D 11197 příspěvků 07.05.19 07:43

A to, ze doted mel depky jen nekolikadenni neznamena, ze ted nemuze mit nekolikamesicni :nevim: Staci vetsi problem v praci nebo neco podobneho a uz to muze jet, pokud ma k tomu sklony.

Drzej11
Povídálka 29 příspěvků 07.05.19 07:46

Někde něco chytil? :nevim:

honzek86
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 07.05.19 07:48

Já jsem to ani nedočetl až do konce, stačilo mi k té polyamorii :) zřejmě je ta druhá v posteli lepší, tak jí dává přednost. Ty zase budeš mít jiné přednosti. Ono je jedno, jestli se tomu říká polyamorie, nebo nevěra. Chlap spí s tou, se kterou ho to více baví.

Drzej11
Povídálka 29 příspěvků 07.05.19 07:50

@honzek86 co když ta druhá je chlap?

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 07.05.19 07:50

Docetla jsem po žijeme v polyamorii/ holka zlata pokud chceš chlapa co si bude oficiálně s.kat koho chce a kdy chce / což si pis ze bude, tak zustan. Ale za mě vezmi rozum do hrsti, ukončí vztah a najdi si někoho, kdo te bude na rukou nosit. :srdce: vzpamatuj se!

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 07.05.19 07:51
@honzek86 píše:
Já jsem to ani nedočetl až do konce, stačilo mi k té polyamorii :) zřejmě je ta druhá v posteli lepší, tak jí dává přednost. Ty zase budeš mít jiné přednosti. Ono je jedno, jestli se tomu říká polyamorie, nebo nevěra. Chlap spí s tou, se kterou ho to více baví.

Tak nějak

DustInTheWind
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 07.05.19 07:52

Jsem měl dojem, že polyamorické vztahy jsou ty, kde jsou ty protějšky postavené na roveň a nikdo není „třetí“ vedle hlavního páru, to by bylo jen „otevřené“.

Důsledně píšeš o „třetí osobě“ a vyhýbáš se jinému označení. Není to náhodou muž?

Jestli ano, tak třeba přítel řeší vlastní preferenci. Nebo si chce někde zkusit běžnější typ vztahu.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17897 příspěvků 07.05.19 08:01

Polyamorie, k psychologovi už chodí a ptáš se, zda máš jít do partnerské poradny :jazyk: ;)
Made my day

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 08:27
@honzek86 píše:
Já jsem to ani nedočetl až do konce, stačilo mi k té polyamorii :) zřejmě je ta druhá v posteli lepší, tak jí dává přednost. Ty zase budeš mít jiné přednosti. Ono je jedno, jestli se tomu říká polyamorie, nebo nevěra. Chlap spí s tou, se kterou ho to více baví.

Jde vidět, že si nedočetl. Zakladatelka psala, že přítel nespal 4 týdny, tedy stejně dlouho ani s tou druhou/druhým. Takhle rada úplně k ničemu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama