Absolutně nemám chuť na sex ...

Anonymní
19.12.18 17:13

Absolutně nemám chuť na sex ...

Milé diskutující, mám takový problém (i když donedávna mi to jako problém nepřišlo, ale asi je, nebo já nevím…) - absolutně nemám chuť na sex. Mám dvě děti, se kterými jsem od rána do večera téměř sama, manžel přijíždí třeba až v půl 8 večer, nají se, sedne k televizi a pak jdem spát, takže mi přijde, že spolu vlastně skoro vůbec nejsme. A já jsem z celého rozlítaného dne tak utahaná, že jsem večer ráda, že když dám děti spát, tak si lehnu na gauč a nemusím nic… Několikrát jsem manžela už i odmítla, spíme spolu max. cca 1× za tři měsíce a i tak se do toho musím nutit. Než jsme měli děti, spali jsme spolu klidně obden… Ale teď prostě vůbec nechci, přijde mi, že to moje tělo ani nepotřebuje. Ale nedávno jsem doma našla manželovu „sexuální“ pomůcku ze sexshopu a strašně mě to naštvalo, cítila jsem se, jako kdyby mě podvedl… Asi jsem kvůli tomu mimo úplně zbytečně, ale prostě to tak cítím. Nevím, co s tím… Kdy se mi chuť na sex vrátí? Vrátí se vůbec? Díky za rady, tipy, podněty…, už jsem docela zoufalá…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
19.12.18 17:15

Buď ráda, že si to dělá sám, když ty s ním spát nechceš a nehledá to někde jinde. Já mám taky pomůcky i ve vztahu a co jako? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hroznej puberťák
19.12.18 17:16
@Anonymní píše:
Milé diskutující, mám takový problém (i když donedávna mi to jako problém nepřišlo, ale asi je, nebo já nevím…) - absolutně nemám chuť na sex. Mám dvě děti, se kterými jsem od rána do večera téměř sama, manžel přijíždí třeba až v půl 8 večer, nají se, sedne k televizi a pak jdem spát, takže mi přijde, že spolu vlastně skoro vůbec nejsme. A já jsem z celého rozlítaného dne tak utahaná, že jsem večer ráda, že když dám děti spát, tak si lehnu na gauč a nemusím nic… Několikrát jsem manžela už i odmítla, spíme spolu max. cca 1× za tři měsíce a i tak se do toho musím nutit. Než jsme měli děti, spali jsme spolu klidně obden… Ale teď prostě vůbec nechci, přijde mi, že to moje tělo ani nepotřebuje. Ale nedávno jsem doma našla manželovu „sexuální“ pomůcku ze sexshopu a strašně mě to naštvalo, cítila jsem se, jako kdyby mě podvedl… Asi jsem kvůli tomu mimo úplně zbytečně, ale prostě to tak cítím. Nevím, co s tím… Kdy se mi chuť na sex vrátí? Vrátí se vůbec? Díky za rady, tipy, podněty…, už jsem docela zoufalá…

1× za 3 měsíce? Divím se, že už dávno nemá milenku, prej pomůcku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
4837
19.12.18 17:19

Proč tě to naštvalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26536
19.12.18 17:19

Tady nedávno psal chlap, že má se ženou sex jednou za 3 měsíce. Jestli to nejsi ty :think:
Toho tvého zapřáhni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
19.12.18 17:20

Tak problém to je. Kdy by si bila sama tak ešte OK ale kdyz máš partnera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4837

Jinak můj podnět je ten, že si člověk rychle zvykne, rychle odvykne. Ty sis od sexuálního života odvykla a jestli ho znova nastartuješ je jen na tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16890

Tak mu dej 2× tydne litr na privat , domu ti to tahat nebude a ani nic chtit po tobe nebude 8o kdyz ti vadi pomucka. Mne ,,nedat,, manzrl 3 mesice s tim ,ze pak teda nastavi,ale nechce 8o tvuj musi mit svatozar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 17:23

Já to mám stejně, po narození malé spolu nespáváme. Dřív by to chtěl furt, jenže mě se to protivilo, protože už mě fyzicky nepřitahuje a já už to nějak nepotřebuju a on si už vystačí s rukou a to každý den. Neříká nic. Takže jsme za dva roky měli sex asi tak 3×. Milenku určitě nemá, pač by na ni neměl čas. Přitom je to mladý chlap, ale když nic neříká asi mu to vyhovuje a já jsem ráda. Máte to ještě někdo podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
Hroznej puberťák
19.12.18 17:35
@Anonymní píše:
Já to mám stejně, po narození malé spolu nespáváme. Dřív by to chtěl furt, jenže mě se to protivilo, protože už mě fyzicky nepřitahuje a já už to nějak nepotřebuju a on si už vystačí s rukou a to každý den. Neříká nic. Takže jsme za dva roky měli sex asi tak 3×. Milenku určitě nemá, pač by na ni neměl čas. Přitom je to mladý chlap, ale když nic neříká asi mu to vyhovuje a já jsem ráda. Máte to ještě někdo podobně?

Vždycky mě rozesměje ta naivita, jak by neměl čas :mrgreen: To je jen otázkou priorit, kdo chce, ten čas si udělá. Klidně v pracovní době :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
226
19.12.18 17:40
@Hroznej puberťák píše:
Vždycky mě rozesměje ta naivita, jak by neměl čas :mrgreen: To je jen otázkou priorit, kdo chce, ten čas si udělá. Klidně v pracovní době :jazyk: :potlesk: :pocitac:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
19.12.18 17:48

To se asi jednou budete divit, až to bude hledat jinde. Je blbost, že mu to takhle vyhovuje. Chlapi to potřebují. Může být super táta, starat se o rodinu, ale sex je pro něj důležitý a nebude takhle fungovat dlouho. A já se nedivím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
19.12.18 17:48
@Hroznej puberťák píše:
Vždycky mě rozesměje ta naivita, jak by neměl čas :mrgreen: To je jen otázkou priorit, kdo chce, ten čas si udělá. Klidně v pracovní době :jazyk:

taky že milenky jsou velmi často kolegyně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
19.12.18 17:54
@Anonymní píše:

No, tak je pravda, ze s prichodem ditete frekvence jaksi klesla, ale 3× za 2 roky je extrem. Nejsem zadny radce, ale meli by jste s tim neco delat, jinak se odcizite a to je zacatek konce… Nemyslete si naivne, ze vam obema to bude na veky vyhovovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1764
19.12.18 17:55

Já beru sex naopak jako ventil, relax po těžkém dni.Zkus si to tak nastavit v hlavě.Však nemusíte souložit tři hodiny v kuse..vždyť ten chlap je do večera v práci, asi ne protože ho to baví ale aby vás zajistil.Taky se potřebuje odreagovat tak hold k tomu má aspoň kus gumy..a to ti říkám na rovinu že je od něj ještě velkorysé že mu stačí gumová, ale na věky mu stačit nebude, to se vsaď..Tak šup šup, naladit se na relax a s chutí do toho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama