Absolutně nevhodné chování rodiny přítele

Anonymní
6.1.20 04:14

Absolutne nevhodne chovani pritelove rodiny

Ahoj, no jak to vysvetlit, je mi 21, priteli 37, zdedila jsem po babacce dum, co pomalu opravujeme, ma neco kolem 700m2, takze jsme radi za nove koupelny, kuchyn, a loznici s obyvakem..pomalu kupujem, opravujem tak jak si muzeme dovolit, ale vcera se k nam prihanala „tchyne“ ja ji videla parkrat a absolutne jsme si nesedly ani s pritelem nema zdravi vztah, ona i jeji rodina zije velmi alternativnim zpusobem zivota,…tvhyne prijela s dodavkou, kde byla ona, manzel, otec pritele, babicka s dedeckem, dve svagrove s rodinou.. vsichni ziji v praze v bytech, a nechci to tak nazvat, ale ano zacali planovat jak se k nam(ke mne) nastehuji, respektive ke me, hrozne se divili, ze jsme jim nabidli pouze caj a kolac a poobedvad nekde venku, nemame radi navstvevy a vyvaret v polnich podminkach pro skoro 12 lidi bych nedala.. kazdopane co se vypakovali tak pritelovi ta zenska psala at si me co nejdrive vezme, at na nej prevedu prava k domu, at maji letni byt…pritel nijak nereagoval, ja probrecela vecer…pritele mam rada, ale nevim jestli to je to prave, jeho rodina je fakt priserna a rada bych chtela chlapa poznat a ne resit tchyni co se mi cpe do domu…zase s chlapem jsem od svych 13 a nedovedu si predstavit jineho, ale aby se mi homeopaticka, vegan tchyne cpala dom, to nedam :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1778
6.1.20 04:44
@Anonymní píše:
Ahoj, no jak to vysvetlit, je mi 21, priteli 37, zdedila jsem po babacce dum, co pomalu opravujeme, ma neco kolem 700m2, takze jsme radi za nove koupelny, kuchyn, a loznici s obyvakem..pomalu kupujem, opravujem tak jak si muzeme dovolit, ale vcera se k nam prihanala „tchyne“ ja ji videla parkrat a absolutne jsme si nesedly ani s pritelem nema zdravi vztah, ona i jeji rodina zije velmi alternativnim zpusobem zivota,…tvhyne prijela s dodavkou, kde byla ona, manzel, otec pritele, babicka s dedeckem, dve svagrove s rodinou.. vsichni ziji v praze v bytech, a nechci to tak nazvat, ale ano zacali planovat jak se k nam(ke mne) nastehuji, respektive ke me, hrozne se divili, ze jsme jim nabidli pouze caj a kolac a poobedvad nekde venku, nemame radi navstvevy a vyvaret v polnich podminkach pro skoro 12 lidi bych nedala.. kazdopane co se vypakovali tak pritelovi ta zenska psala at si me co nejdrive vezme, at na nej prevedu prava k domu, at maji letni byt…pritel nijak nereagoval, ja probrecela vecer…pritele mam rada, ale nevim jestli to je to prave, jeho rodina je fakt priserna a rada bych chtela chlapa poznat a ne resit tchyni co se mi cpe do domu…zase s chlapem jsem od svych 13 a nedovedu si predstavit jineho, ale aby se mi homeopaticka, vegan tchyne cpala dom, to nedam :,(

Já si myslím, že to máš dobře vyřešené :) :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4329
6.1.20 05:03

Tak jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5905
6.1.20 05:19

Jojo, a teď tu o Karkulce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
6.1.20 05:45
@karkarka píše:
Jojo, a teď tu o Karkulce.
@Halamka píše:
Tak jo :mrgreen:

To jsem nevěděla, že tu hrajete takové zajímavé hry :lol:
:mavam: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
6.1.20 06:02

Nebýt toho konce, tak bych to normálně sezrala :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
6.1.20 06:17
@Senaida píše:
Nebýt toho konce, tak bych to normálně sezrala :mrgreen: :P

Zakladatelko, tak příště lepší koncovku. Já to sežrala, protože dneska je všechno možné, i když je to praštěné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7146
6.1.20 06:35

700m2? To je ale celá bytovka, ne? A jinak, asi nejen tchýně bude praštěná, když s tebou tvůj chlap, který je o 16 let starší, je od tvých třinácti. Tchýně veganka a homeo a synek pedofil. Skvělá rodinka :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
6.1.20 06:42

Jasně, od 13 žiješ s chlapem o 16 let starším a budeš někomu vyčítat alternativní způsob života :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
6.1.20 06:50
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4329
6.1.20 07:05

Tak ve 13. letech ukončila školu asi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22061
6.1.20 07:06

:lol: Tak po ranu hned?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
6.1.20 07:07
@fera21 píše:
Jasně, od 13 žiješ s chlapem o 16 let starším a budeš někomu vyčítat alternativní způsob života :D.

No ale co? Pobavila!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49139
6.1.20 08:10

Já už i svému osmiletému dítěti říkám - když už chceš lhát, tak to dělej aspoň tak, ať se tomu dá uvěřit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1142
6.1.20 08:20

No. Trollit se musi umet :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu