Reklama

Absolutně se neshodneme na průběhu svatby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sasankasissy
Stálice 96 příspěvků 14.12.17 10:10
Absolutně se neshodneme na průběhu svatby

Ahoj, je tu někdo kdo se absolutně s partnerem neshodne na průběhu svatby? Přítel mi řekl, že nejdůležitější pro něj bylo, že jsme se zasnoubili a svatba už mu nepřijde důležitá. Nejradši by měl obřad na úřadě, v džínách a večer udělal chlastačku s kamarádama, kde by jim zaplatil pivo. Prostě žádná výzdoba, oběd, hudba, jídlo, kytky..nic. Nechce ani utrácet za jeden den.. Chtěla bch být aspoň jednou za princeznu a mít krásnou svatbu, protože se na ni těším od dětství.
Měl někdo podobný problém?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 14.12.17 10:12

@sasankasissy ne, asi jsem jak Tvůj chlap, absolutně nechápu vyhazování peněz ta rádoby pocit být princeznou :mrgreen:

Romilda
Kecalka 414 příspěvků 14.12.17 10:15

Neberte se, prosím.

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 14.12.17 10:15

A jak jste na tom s penezi? Z ceho by se to platilo?
Ja tohle mam jako tvuj chlap, nechapu vyhazovani penez za jeden den.

carsa
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 14.12.17 10:16

Ne, naprosto jsem se shodli. Stejně, jako se shodujeme v drtivé většině důležitých věcí. Proto jsme spolu.

Příspěvek upraven 14.12.17 v 10:16

sasankasissy
Stálice 96 příspěvků 14.12.17 10:16

No aspoň jednou za život bych mohla mít nárok, ne? :-/

sasankasissy
Stálice 96 příspěvků 14.12.17 10:18

@Romilda proč bysme se neměli brát? jinak se absolutně shodneme..na bydlení, na penězích, na dovolené, atd. proto mě mrzí, že tohle mu nemůžu vysvětlit, že je to pro mě důležité..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 10:18

Jak si to představuje tvůj chlap zní super, měli jsme to stejny :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 12753 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 10:19
@martina.se píše:
@sasankasissy ne, asi jsem jak Tvůj chlap, absolutně nechápu vyhazování peněz ta rádoby pocit být princeznou :mrgreen:
:mrgreen: jojo vždyt je to naprostá blbost za ty peníze si pořídíš výbavu pro dítě a ještě ti zbyde

Bábrdl
Generální žvanilka 21115 příspěvků 14.12.17 10:19
@sasankasissy píše:
Ahoj, je tu někdo kdo se absolutně s partnerem neshodne na průběhu svatby? Přítel mi řekl, že nejdůležitější pro něj bylo, že jsme se zasnoubili a svatba už mu nepřijde důležitá. Nejradši by měl obřad na úřadě, v džínách a večer udělal chlastačku s kamarádama, kde by jim zaplatil pivo. Prostě žádná výzdoba, oběd, hudba, jídlo, kytky..nic. Nechce ani utrácet za jeden den.. Chtěla bch být aspoň jednou za princeznu a mít krásnou svatbu, protože se na ni těším od dětství.
Měl někdo podobný problém?

Ne, můj muž trval na velké svatbě, protože je to podle něj společenská událost.
Já jsem souhlasila, přestože to bylo velmi drahé. Bylo to hezké.

Ale v diskuzi „nejhorší svatba, na které jste byli“, jsme zjistila, že pro někoho by byla ta naše nejhorší, protože se tam nehrály hry, netančilo se a jediná hudba bylo decentní brnkání. :lol:

samá práce
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 14.12.17 10:21
@sasankasissy píše:
No aspoň jednou za život bych mohla mít nárok, ne? :-/

tak pokud jsi se nenarodila v královské rodině, tak princeznou stejně nikdy nebudeš. Nárok se prostě nebere. ;)

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 14.12.17 10:21

@sasankasissy Jak já mu rozumím :D a souhlasím s ním. Jsem ráda, že my jsme s manželem na stejné vlně a takovou svatbu jsme opravdu měli. Nevím, proč bych jako dospělá ženská měla chtít být jak princezna z pohádky :roll: Přijde mi to infantilní. A ještě si vzpomínám na jeden Murpfyho zákon - „Velikost svatby (příp. výše nákladů na svatbu) je nepřímo úměrná délce trvání manželství“ :mrgreen:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 14.12.17 10:21

@sasankasissy Však můžeš být za princeznu. Na obřad se ustrojíte, uděláte někde pěkné fotky na památku, zajdete si na oběd a pak večer už v civilu budete glgat pivo s kamarádama. Říká se tomu kompromis. :mavam:

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 14.12.17 10:22

@sasankasissy
Tak mě by spíš zaráželo, pokud jsi mu důkladně vysvětlila, jak moc je to pro tebe důležité, že není schopen ani nějakého kompromisu. Třeba by mohl ustoupit alespoň u toho oblečení, ty se zrealizuješ ve svatebních šatech, i když prosím - hlavně ne šlehačku! :roll: no a zbytek už může být střídmější.

Markéta80
Hvězda diskuse 39610 příspěvků 14.12.17 10:23

@sasankasissy a v ostatních věcech se dokážete dohodnout? Tak udělejte kompromis, jen svědci a rodiče a společný oběd ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >