Absolutní vyčerpanost v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klenott
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.03.19 10:16
Absolutni vycerpanost v tehotenstvi

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli nekdo v tehotenstvi zazil neco podobneho. Jsem v 16 tt a citim se uplne vycucane. V prvnim trimestru jsem hodne zvracela a byla jsem slaba, ale ted je to jeste horsi. Je pro me utrpenim jit i na zachod. Boli me neustale hlava, mam zavrate, jsem slaba tak, ze je pro me vykon vydrzet chvili sedet, hrozne se zadychavam. Doktor mi bral krev a krome snizene bilkoviny v krvi nic nenasel. Pry mam jist vic masa. Jenze ja uz vazne nemuzu. :( Vsechno me boli od toho jak porad jen lezim.. Kde by mohl byt problem? Zazila jste to nektera taky? To uz prece neni normalni tehotenska unava.. :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 30.03.19 10:26

A to počkej až porodis,to teprve zjistíš co to je vyčerpanost,probdele noci atd…ne nechci tě samozřejmě strašit.Blizi se jaro,člověk je všeobecně unavenejsi.Pokud můžeš tak odpočívej,spi,jez hodně zeleniny,choď na čerstvý vzduch,čti si…většinou ve 2.trimestru se žena cítí nejlíp.Ja loni zažila ty šílená vedra,nespala už možná tak 3 měsíce před porodem a po porodu jsem začala trochu spát,až teď,kdy je malé 7.měsíců a přežila jsem.My ženy toho zvládneme vydržet opravdu hodně

Simule2
Povídálka 15 příspěvků 30.03.19 10:26

Ahoj,bohužel zažila.. trochu mi pomohlo brát těhotenské vitamíny a možná i to,že sem brala magnesko.. jinak termín mám 18.4. A sem na tom stejně jako na začátku.. radu s masem jsem dostala taky, ale jelikož mi vadí už jen ta manipulace pri vaření, tak mi moc nepomohla..

Snad ti někdo poradí líp ;)

klenott
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.03.19 10:30

@Julinka 18 Ja ale neprehanim. Na prochazku bych sla rada, ale ja nedokazu ani sejit schody aniz bych skoro neomdlela. O moc horsi uz to myslim byt nemuze. Promin, ale spis jsem cekala radu od nekoho kdo neco podobneho zazil. V tomhle stavu bych asi ani nebyla schopna se o svoje dite postarat. :(

klenott
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.03.19 10:31

@Julinka 18 promin, nechci te urazit, ale rada, ze ve druhem trimestru se zena citi nejlip je mi houby platna..

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9500 příspěvků 30.03.19 10:38

Jojo sem vyčerpaná celé těhotenství, nechápu z čeho když pořád odpočívám, krom běžných domácích prací, sem tam nějaké hry nebo menší procházky se synem skoro nic nedělám a přesto sem vycuclá jak kdybych rok nespala. Přes zimu sem to dávala za vinu počasí, bylo hnusně, spavě, člověk neměl na nic náladu, ale ono to pokračuje i teď když už je hezky. Sama si ven skoro netroufám, mota se mi hlava, teď mám navíc týden ucpaný nos ( a dr mě straší že to přejde až po porodu) a nemůžu dýchat, sem teda navíc astmatik, ale běžně funguji normálně zato teď se zadycham i než vyklidim myčku s nádobím :zed: prostě si připadám jak hrozná lemra :D přitom nemám ani nějak extrémní váhový přírůstek, hodně piju, snažím se jíst vyváženě, jim hlavně hodně ovoce a zeleniny a stejně nemám sílu vůbec na nic…

Azallea
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 30.03.19 10:39

@klenott Ja jsem byla taky uplne KO, ale tak strasne jako ty teda ne… a nemas nizky krevni tlak? Mne pomahal chlazeny jablecny dzus, bylo mi i spatne od zaludku, vsechno byl vykon jak skladani uhli, porad jsem spala.
Zkus pit neco slazeneho, mohl by ti pomoct cukr. A hodne pit, to ti zvedne ten krevni tlak.

terien
Extra třída :D 10706 příspěvků 30.03.19 10:45

Pokud máš všechna vyšetření v pořádku, tak to asi bude psychické. Ono je to ležení a odpočívání kolikrát víc na škodu než k užitku, člověk pak není schopný už vůbec nic. Zaměřila bych se na tlak, jestli to nemůže být tím a opravdu dala aspoň malinkou procházku.

klenott
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.03.19 10:47

@Azallea jo, mam nizky krevni tlak a prave nedostatek te bilkoviny v krvi.. Ale ze by to teda az takhle strasne vycerpavalo.. :nevim: Lecim se jeste se stitnou zlazou, ale tam jsem pod neustalym dohledem a melo by aktualne byt vse v poradku..

klenott
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.03.19 10:48

@terien No, tak psychicke to opravdu neni… ;) Znam svoje telo..

Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 30.03.19 10:50

@klenott Ono az se bude s muset postarat o dítě,ti nic jiného nezbyde.Ja si taky myslela,že nic horšího než tehotenstvi a porod není s ono je,ani jsem si nemyslela,co vše vydržím.A ano,čím víc člověk spí a leží tím je mu hůř.Lidi co leží v nemocnici,kde opravdu třeba měsíc leží jsou ns tom po propuštění ještě hůře,točí se jim hlava,jsou slabí…takze se zkus překonat a jít ven na vzduch,nemusíš hned ujít několik km,ale jít kousek.Ja taky byla unavená,jenže jsem musela že psem chodit ven,únava neunava,zvracení nezvracení a že mi bylo fakt zle…

terien
Extra třída :D 10706 příspěvků 30.03.19 10:55
@klenott píše:
@terien No, tak psychicke to opravdu neni… ;) Znam svoje telo..

Když teda znáš svoje tělo, tak asi i víš, co ti je :think: lékaři jsi to předpokládám říkala, na žádný výrazný problém nepřišel tak máš buď těhotenskou únavu nebo je to v hlavě. V hlavě to podle tebe není, v tom případě zažíváš to, co každá druhá.

klenott
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 30.03.19 10:56

@Julinka 18 ja jsem lezela v nemocnici 2 mesice ve velmi vaznem stavu, tak vim jake to je, kdyz je clovek pak zeslably. A je to jine nez tohle. Ale dohadovat se s tebou fakt nebudu, ja jsem si prisla pro radu od zen co to zazily. Kdybych mohla jit ven, tak jdu, momentalne mi je na chcipnuti a nevim co s tim mam delat.. Mam strach i o mimco, aby mu ten muj stav nejak neublizil..

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 30.03.19 10:58

Já byla ko s prvním dítětem, i když ne tak moc, jak ty, popisuješ. Jíš nějaké těhotenské vitamíny? Pokud nejsi schopná se pořádně najíst, tak to může být částečně i tím. Důležitý je hořčík a taky jsem v té době měla rozhozený tlak, dost nízký. Pomohlo mi pít colu, sem tam i energeťák (na což nejsem hrdá, ale fakt dva loky za den udělaly hodně).

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 30.03.19 11:00

Jo a ještě nebyla jsem schopná si vařit. Tak jsem si jídlo objednávala domů. Ono alespoň jedno pořádné jídlo denně udělá divy. A ve třetím trimestru jako když utne, už mi stačilo spát jen asi 2 hodiny po obědě.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama