Aby mi to aspoň trochu slušelo

Anonymní
20.3.21 14:56

Aby mi to aspoň trochu slušelo

Tak jsem se rozhodla a jdu s kůží na trh. Nejsem vůbec hezká, ani trošku. Vím to. Ale ať dělám co dělám, nikdy mi to nesluší. A to si myslím, že slušet to může úplně každý. S oblečením takový problém nemám, ale co se mi nedaří vůbec je nějaké líčení a účes. Mám velice mastnou pleť a rozšířené póry. Samozřejmě pleť každý den čistím a používám krém, který mi myslím vyhovuje. Potřebovala bych poradit jak se upravit tak, aby to bylo aspoň trošku k světu… Koukatelný… Jestli mě chápete. A rady typu zajdi si ke kosmetičce či kadeřnici teď budou úplně k ničemu… Doufám, že se tu mezi vámi najde nějaká, která mi poradí. Jen ještě přidám že je mi 30 let a pracuji jako učitelka na druhém stupni. Pro představu vkládám fotku, na ní vypadám hůř než normálně… Vlasy mám po ramena středně hustý a rovný, pro foto úmyslně stažené do culíku. Nějak se nevyvedla ale pro představu myslím postačí. Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3291
20.3.21 14:59

Nepřijdeš mi ošklivá, až na ten účes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
20.3.21 15:02

Účes teda fakt nic moc, zkusila bych ofinu. oči mas hezke, chtělo by je zvýraznit líčením, tak jako obočí. Skareda nejsi určitě, jen víc podtrhni své rysy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53441
20.3.21 15:04

Tak já bych ti poradila změnit účes a. A malovat se, určitě řasenku, horní linky, stíny. Zvýraznit lícní kosti tvářenkou, rtěnku. Nemůžeš dát i foto s rozpuštěnými vlasy? A ošklivá nejsi, jen máš světle řasy a blbý účes. Pleť máš pěknou, bez vrásek. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
20.3.21 15:05

Vubec nejsi oskliva, nevim kdo ti to napovidal. Jsi moc hezka, mas pekne vyrazne rty. Zkusila bych si trosku upravit oboci a zvaraznit ho, mozna nejaka lehka rtenka, rasenka.. Nejsi po porodu? Taky jsem mela tolik jemnych novych vlasku, kdyz se narodila dcerka. S tim se toho moc delat neda, jen cekat nez dorostou :D Nemas jeste fotku s rozpustenymi vlasy? Takhle se tezko poznava v jakem stavu tve vlasy jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53441
20.3.21 15:07

Koukej, makeup udělá divy.
https://www.evropa2.cz/…ceni-1173660

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2792
20.3.21 15:08

Jsi jasně letní typ jako mnoho Češek. Doporučuji dobrého kadeřníka, aby ti pomohl doladit barvu vlasů. Nic extravagantního, třeba kvalitní melír nebo do oříškova.
Kup si hydratační krém na den, na něj trochu báze pod make up, třeba Dermacol nemá špatné báze. Pak velmi světlý krycí krém třeba bb. Korektorem zesvetlit oblast kolem očí a pak oči vysitnovat. Řasenka, jemná rtěnka. Nejlépe si na YouTube najít videa o líčení podle věku, hádám ti kolem třiceti?.
Až budou otevřené služby najdi si OSVĚDČENOU kosmetičku, ať ti poradí. A užívej si to, je to fajn být žena!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30994
20.3.21 15:12
@Anonymní píše:
Tak jsem se rozhodla a jdu s kůží na trh. Nejsem vůbec hezká, ani trošku. Vím to. Ale ať dělám co dělám, nikdy mi to nesluší. A to si myslím, že slušet to může úplně každý. S oblečením takový problém nemám, ale co se mi nedaří vůbec je nějaké líčení a účes. Mám velice mastnou pleť a rozšířené póry. Samozřejmě pleť každý den čistím a používám krém, který mi myslím vyhovuje. Potřebovala bych poradit jak se upravit tak, aby to bylo aspoň trošku k světu… Koukatelný… Jestli mě chápete. A rady typu zajdi si ke kosmetičce či kadeřnici teď budou úplně k ničemu… Doufám, že se tu mezi vámi najde nějaká, která mi poradí. Jen ještě přidám že je mi 30 let a pracuji jako učitelka na druhém stupni. Pro představu vkládám fotku, na ní vypadám hůř než normálně… Vlasy mám po ramena středně hustý a rovný, pro foto úmyslně stažené do culíku. Nějak se nevyvedla ale pro představu myslím postačí. Předem děkuji.

Si z nás trochu tropíš srandu, viď.
S tímhle „účesem“ a v tomhle úhlu bude vypadat blbě i miss Amerika.
Když pominu tu bradavici u oka, kterou by sis měla nechat odstranit, jsi normální hezké ženská.

Pěkné oči, dobře posazené, trošku vykulené, ale to je právě hezký. Stačí stíny a budeš famme fatal.

S takovejma kukadlama musí být líčení hotová radost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4126
20.3.21 15:13

Poupravit obočí, trochu namalovat, rozpustit vlasy (možná obarvit?) a pohoda :palec:
Zas až taková tragédie to není.
A zvednout si něčím trochu sebevědomí - to dělá hodně ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17508

Asi bys koukala, jak vypadají některé ženy, když sundají makeup :mrgreen:
Odstín vlasů a obočí dělá hodně, nabarvit řasy, aby vznikla linka. Kvalitní péče o pleť, vidím trochu zarudnutí, takže i nějaká jemná korekce. Třeba bb krém.
Máš krásné rty, na těch bych stavěla.

Tvar obočí je tvůj nebo sis to trhala? Nechala bych si někde poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5952

Ošklivá nejsi, chtělo by to odstranit tu pihu nebo bradavic u oka, trochu namalovat, rozpustit vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7432
20.3.21 15:14

Takový momentky dokážu taky, když se neučešu, neupravim :nevim: Moc taky dělá výraz. Když se číšnu, přimáznu (aspoň řasy a obočí) tak dost rozdíl. Základ se kterým se dá dobře pracovat máš. Na kožní pořešit ten výrůstek u oka. Služby nebudou zavřené navždy, jestli ti to není vlastní, tak určitě za vizážist(k)ou zajdi a nech se to naučit. Já to taky mám v plánu, upravují se furt jedním stylem, dobrý, ale chci něco jinýho vyzkoušet a nejdou mi ty horní linky ani za nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10697
20.3.21 15:18

Co blbneš? Vůbec nejsi ošklivá. Trošku zvýrazni obočí, namaluj si oči, rozpustˇvlasy a budeš kočka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
20.3.21 15:24

Nechat odstranit laserem ten výrůstek - na to se můžeš objednat teď, ještě než vyleze pořádně sluníčko a pak hodně mazat krémem s vysokým faktorem, jinak úplně v pohodě. Ulíznuté připlesklé vlasy ti nesluší, ale když to hezky vyfoukáš tak :palec:. Nevím, jak moc zvyklá jsi se malovat, tak to fakt chce jen něco jemného žádnou divočinu. Za mě řasenku, tvářenku, tužku na rty umírněnou barvu rtěnky a ani barvu vlasů bych neměnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
20.3.21 15:27

Upravit obočí, určitě nechat odstranit tu bradavici u oka, až to bude možné tak dobra kadernice, vizazistka co te naučí líčit ;) a myslim, ze par kilo dolu to chce

Příspěvek upraven 20.03.21 v 15:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat