Aby si mě partner vážil a miloval mě

Anonymní
16.9.21 11:46

Aby si mě partner vážil a miloval mě

Pár týdnů se scházím s jedním mužem a doufám, že by se z něj mohl stát můj životní partner.
Bohužel mám z předchozích vztahů špatné zkušenosti. Zažila jsem, že se mě partneři snažili předělat ke svému obrazu (v otázkách jako oblečení, trávení volného času, líčení, názory…), neměli na mě tolik času, kolik bych si přála, setkala jsem se s tím, že mě partner nadměrně kritizoval a shazoval před ostatními, jiný mě podváděl a ještě k tomu kladl potřeby milenky nad moje potřeby… Takových zkušeností mám více.
Do budoucna to ale už nechci zažívat. Co můžu udělat pro to, aby si mě nový partner dlouhodobě vážil, miloval mě a jednal se mnou lépe než ti předchozí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
16.9.21 11:49

Kolik ti je let a máš děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.9.21 11:49

Moc se na něj neupínej a když zaznamenáš, že má podobné tendence jako tví předchozí muži, tak se proti tomu důrazně vymez.

Z dlouhodobýho hlediska terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
16.9.21 11:51

Vazit si sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
16.9.21 11:51
@Anonymní píše:
Co můžu udělat pro to, aby si mě nový partner dlouhodobě vážil, miloval mě a jednal se mnou lépe než ti předchozí?

Spravne si vybrat.

Pokud si vyberes zase spatne, uz s tim neudelas vubec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
16.9.21 11:52

Pokud je někdo deb.il, neovlivnis to, bohužel. 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70914
16.9.21 11:55

Vozit si sama sebe a milovat sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18364
16.9.21 11:55

No primárně je potřeba vážit si sebe sama, respektovat svoje potřeby a hranice.

Pak budeš odrazovat zakomplexovance, co si vlastní mindráky řeší tím, že kérují do okolí a zároveň pro tebe bude snazší hned z počátku nastavit komunikaci ve vztahu tak, aby to vyhovovalo vám obou.

mrkni třeba sem - mohlo by to přinést nějkou inspiraci

https://obchod.portal.cz/…isle-vztahy/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
16.9.21 12:02
@Noelia_Z píše:
Pokud je někdo deb.il, neovlivnis to, bohužel. 🤔

presne tak, mej svou uctu nenech si libit veci, s kterymi nesouhlasis nebo ti nejsou prijemne… pokud se v necem neshodnete, ukaze se to, myslim, brzy… bud si o tom promluvite, vyjasnite, v cem je jadro pudla a budete se vzajemne respektovat, nebo casem poznas nekoho jineho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 12:11
@Paolo629 píše:
Kolik ti je let a máš děti.

40+, deti mam.

• Citovat
  • Nahlásit
20856
16.9.21 12:13

No neskákat tak, jak si každý pískne. Važ si sama sebe, měj se ráda, postav se za svoje názory a nenech si diktovat, co máš nebo nemáš dělat. On i normální chlap se po určité době může začít chovat jako de.bil, když vytuší, že si to necháš líbit. Držím palce, ať to klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
16.9.21 12:17
@Anonymní píše:
Pár týdnů se scházím s jedním mužem a doufám, že by se z něj mohl stát můj životní partner.
Bohužel mám z předchozích vztahů špatné zkušenosti. Zažila jsem, že se mě partneři snažili předělat ke svému obrazu (v otázkách jako oblečení, trávení volného času, líčení, názory…), neměli na mě tolik času, kolik bych si přála, setkala jsem se s tím, že mě partner nadměrně kritizoval a shazoval před ostatními, jiný mě podváděl a ještě k tomu kladl potřeby milenky nad moje potřeby… Takových zkušeností mám více.
Do budoucna to ale už nechci zažívat. Co můžu udělat pro to, aby si mě nový partner dlouhodobě vážil, miloval mě a jednal se mnou lépe než ti předchozí?

Při sebemenším náznaku chování z minulých vztahú dát bez milosti sbohem. Pokud nechceš být peskována za to, že se maluješ/nemaluješ, nosíš sukni/nenosíš sukni a mít konkurentku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3799
16.9.21 12:18

Analyzuj si, proč tě přitahoval takový zástup hovad. Pak zkus v sobě ten důvod racionálně utlumit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
16.9.21 12:19
@carsin píše:
Spravne si vybrat.Pokud si vyberes zase spatne, uz s tim neudelas vubec nic.

S tím nesouhlasím. Některi se k ostatním chovají tak, jak se ten člověk chová sám k sobe, ale když si ten člověk začne sám sebe vážit a mít se rád, tak se druhý přizpůsobí a začne to respektovat. Někdy, někdy ne a má problém i ten druhý.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 12:23
@carsin píše:
Spravne si vybrat.Pokud si vyberes zase spatne, uz s tim neudelas vubec nic.

Na co si davat pri vyberu pozor?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat