Abych byla pro milence neodolatelná

Anonymní
16.4.20 17:07

Abych byla pro milence neodolatelna

Jak docílit toho, abych byla pro milence zase top neodolatelná? Vidíme se teď, ale málo, píšeme si, voláme, většinou volám já, on je svobodný, mám ho nechat podusit, aby se ozval sam první? většinou vydržím jeden nebo dva dny a pak mu napíši první :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PaníKadrnožková
16.4.20 17:26

Nejlepsi by bylo, kdybys o tom vubec nemusela premyslet. Takhle uz to vypada, ze jsi emocne závislá a sama vis, ze to neni dobre. Co s tim nevim, zadna hra podle me nepomůže, on moc dobre vi, jak si vede a zjevne nema potrebu se predrit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10796
16.4.20 17:30

A ja bych hru zkusila. Ale cekej i to, ze se ti vzdali nez priblizi. Ted jde o to, jak moc silne nervy na to mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3645
16.4.20 17:31

Působíš lehce zoufale. To je málo sexy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 17:40

@_BBQ_s právě se bojím že se oddalime

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 17:41
@MrsNorris píše:
Působíš lehce zoufale. To je málo sexy.

Asi ano, potřebuji to změnit, ovládat se

• Citovat
  • Nahlásit
24395
16.4.20 17:47
@Anonymní píše:
@_BBQ_s právě se bojím že se oddalime

Pak pro neho nejsi dost dulezita.Pak se muzes i na hlavu stavet a je to k nicemu. Naopak to muze jen urychlit konec. Chlap, ktery je ze zenske paf, tak za ni lita sam a stoji o uplne jine hry, tam pak prostor na vymysleni neodolatelnosti je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 17:49
@wildcherry píše:
Pak pro neho nejsi dost dulezita.Pak se muzes i na hlavu stavet a je to k nicemu. Naopak to muze jen urychlit konec. Chlap, ktery je ze zenske paf, tak za ni lita sam a stoji o uplne jine hry, tam pak prostor na vymysleni neodolatelnosti je.

Takže ho mám nechat, ať se ozve sám, a já prostě musím vydržet?

• Citovat
  • Nahlásit
6645
16.4.20 17:50
@Anonymní píše:
Jak docílit toho, abych byla pro milence zase top neodolatelná? Vidíme se teď, ale málo, píšeme si, voláme, většinou volám já, on je svobodný, mám ho nechat podusit, aby se ozval sam první? většinou vydržím jeden nebo dva dny a pak mu napíši první :D

už zase?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
16.4.20 17:58
@Anonymní píše:
Takže ho mám nechat, ať se ozve sám, a já prostě musím vydržet?

Vlastne ano.Ale otazka je, jestli to k necemu jeste bude.Na me pusobis opravdu zoufale, chtelo by to zapracovat celkove i na sebevedomi, aby treba i do budoucna nedochazelo k vynucovani si pozornosti tam, kde to neni zadouci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 18:00
@wildcherry píše:
Vlastne ano.Ale otazka je, jestli to k necemu jeste bude.Na me pusobis opravdu zoufale, chtelo by to zapracovat celkove i na sebevedomi, aby treba i do budoucna nedochazelo k vynucovani si pozornosti tam, kde to neni zadouci.

Sem asi právě v druhé pubertě, musím se ovládat

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
16.4.20 18:02
@wildcherry píše:

Jj, souhlas. Nejlepsi by bylo „otevrit se svetu“ a pak by se videlo. Ono nez toho, kdo pomalu ztraci zajem, trkne, ze ta „jistota“ je pryc, tak kolikrat uplyne hooodne času, nevim, jestli mas na to nervy, kdyz ho ted nahanis co druhy den :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
16.4.20 18:02
@Anonymní píše:
Sem asi právě v druhé pubertě, musím se ovládat

Spis prenastavit hlavu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 18:06
@PaníKadrnožková píše:
Spis prenastavit hlavu ;)

Kolikrát si říkám že mám 18 náct, a že nejsem dospěla ženská, zkusím přepnout a být zase dospěla

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
16.4.20 18:09
@Anonymní píše:
Kolikrát si říkám že mám 18 náct, a že nejsem dospěla ženská, zkusím přepnout a být zase dospěla

Tak asi to bude osvezujici, ale ne moc chytre ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat