Abych byla šťastná, potřebovala bych...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 11:13

Abych byla šťastná, potřebovala bych...

Aby od pondělí do pátku každé ráno někdo přišel, udělal snídani a vypravil a odvedl dítě do školky. Já bych si mohla číst noviny a pít kafe. Dvakrát v týdnu by ho odpoledne vyzvedl ve čtyři ze školky a do osmi s ním uvařil, vypral, uklidil.. Kdyby bylo nemocné, nebo byly prázdniny, byl by s ním dvě odpoledne v týdnu, abych si mohla nakoupit a odpočinout. Kdybych byla nemocná já, chodil by na dvě hodiny každý den, poklidit, uvařit a trochu se o nás postarat. A pravidelně by u něj dítě trávilo jeden víkend v měsíci. A kdyby chtěl, měl mohl by tu i bydlet (Praha). Nemáte nápady, jak to zařídit? A kolik by to stálo? Asi jsem právě vynalezla babičku nebo chlapa.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1700
3.11.21 11:17

A nestačilo poslat chlapa do šuplíku pro šprcky, dokud byl ještě čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4881
3.11.21 11:18

:D no poptávej služebnou. Ale počítej s tím, že jí budeš muset dávat plnohodnotný plat. Protože to co jsi napsala, těžko může dávat možnost mít jiný pravidelný výdělek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
3.11.21 11:22
@Anonymní píše:
Aby od pondělí do pátku každé ráno někdo přišel, udělal snídani a vypravil a odvedl dítě do školky. Já bych si mohla číst noviny a pít kafe. Dvakrát v týdnu by ho odpoledne vyzvedl ve čtyři ze školky a do osmi s ním uvařil, vypral, uklidil.. Kdyby bylo nemocné, nebo byly prázdniny, byl by s ním dvě odpoledne v týdnu, abych si mohla nakoupit a odpočinout. Kdybych byla nemocná já, chodil by na dvě hodiny každý den, poklidit, uvařit a trochu se o nás postarat. A pravidelně by u něj dítě trávilo jeden víkend v měsíci. A kdyby chtěl, měl mohl by tu i bydlet (Praha). Nemáte nápady, jak to zařídit? A kolik by to stálo? Asi jsem právě vynalezla babičku nebo chlapa.

Kdyby mi někdo dělal každý den snídani - to bych nebyla šťastná, ale asi spíš už mrtvá v ráji :lol: já tedy pohlížím na to být šťastná jinak než vy. Abych se mohla každé ráno probouzet vedle svého manžela- bez ohledu na to, kdo udělá snídani. Abych byla zdravá, abych mohla své dítě vyprovodit do školky a dívat se jak mi to stvorenicko mava z okna. A jsem šťastná i za to, že mám skvělou práci, bez ohledu na to jaky je doma bordel. A jsem i ráda že manžel neumí dokonale uklidit a vyprat a já nevím co všechno protože mám ráda když je tím chlapem co dělá s dětmi bordel, stejně neumí nic uklidit takže bych to dělala cele znova. A hlavně nejšťastnější bych byla, kdyby se mi maminka do všech podstatných věci nemotala 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36820
3.11.21 11:22
@Anonymní píše:

Manžel dělá co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
3.11.21 11:23
@Russet píše:
Manžel dělá co?

To by mě taky zajimalo- ale pokud zakladatelko chceš, aby ti utekl, dej mu to přečíst :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23685
3.11.21 11:27

Zaplať si hospodyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
3.11.21 11:27
@Anonymní píše:

Všechny ty služby lze outsourcovat, je to jen otázka ceny. :think:
Kdybys tam připsala, aby Ti ještě přenechal půlku majetku, to už by byl manžel. :P

Příspěvek upraven 03.11.21 v 12:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
3.11.21 11:28

S takovým přístupem nikdy šťastná nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
3.11.21 11:29
@Anonymní píše:

Normálně si najmi služebnou s prací na plný úvazek. A plat tak 20 čistými aby měla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33739
3.11.21 11:30

Manzel asi neni. Ja to chapu, je to tezke byt na dite 24/7 sama. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21653
3.11.21 11:37

A co bys mezitím dělala ty? :mrgreen: Dítě obstarat ráno, pak až do osmi do večera, kdy bys ho tedy milostivě ustlala do postýlky abys měla zase klid? :mrgreen: :mrgreen: Sorry, ale chudák dítě/děti. Jestli jsi na něj sama, tak mě to moc mrzí, ale vážně bys obětovala všechen čas s dítětem tomu, abys měla klid? :nevim:
Sežeň si chůvu, pokud ti to přijde v pořádku. Já mám manžela i babičky a něco takového bych absolutně nechtěla. Neříkám, že není fajn, když děti jednou, dvakrát týdně vypraví ráno manžel a po škole jdou na pár hodin k babičce, ale denně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
3.11.21 11:37

To zní jako práce pro au-pair.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 11:41
@veria píše:
Manzel asi neni. Ja to chapu, je to tezke byt na dite 24/7 sama. :think:

Jojo, správně, manžel není. Ani babička. Dala jsem to do kategorie sama s dětmi. Závidím těm, co se svých dětí mohou na chvíli zbavit. A ráno vodí u nás děti do školky hodně tatínci a v pátek odpoledne vyzvedávají babičky..
Jinak myslela jsem, že „služebnou“ zakázali komunisti, ale dvacet čistého bych stejně neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 11:44
@janulicek89 píše:
S takovým přístupem nikdy šťastná nebudeš.

To je pravda, nejsem šťastná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat