Reklama

Acema - Má někdo osobní zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:31
Acema- Má někdo osobní zkušenost?

Dobrý den, nechci moc rozepisovat co a proč sama to nechápu :,(
Rodiče mají na domě dvě exekuce, snažila jsem se s exekutory najít řešení ale výsledek žádný. Já jim tolik peněz půjčit nemohu.

Má někdo zkušenost s Acemou? Nebo jinou společností co by závazky vyplatila? Děkuji

Reklama

Reakce:

V anda
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 04.09.18 08:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, nechci moc rozepisovat co a proč sama to nechápu :,(
Rodiče mají na domě dvě exekuce, snažila jsem se s exekutory najít řešení ale výsledek žádný. Já jim tolik peněz půjčit nemohu.Má někdo zkušenost s Acemou? Nebo jinou společností co by závazky vyplatila? Děkuji

Acema poskytuje uver jen se zástavou, ale nemužou zastavit nemovitost když je na ni exekuce…Acema nedělá vyplácení exekucí jen nebankovní pujčky se zastavou…

petazprahy
Stálice 62 příspěvků 06.09.18 01:01

@V anda Nemyslím si, na stránkách mají přímo vyplácení exekuci. Jestli je to pravda ale netuším :-)

Jinak, osobní zkušenost nemám. Ale co jsem slyšel není to nic moc. Někde jsem četl že tam neexistuje něco jako fixní spolátka po celou dobu. Prý se stalo, že v průběhu splácení přišli s nějakým dodatkem ze smlouvy, že úroky, nebo splátka se zvyšují a dotyční museli najednou místo třeba 15.tis platit 25.tis. Což je samozřejmně likvidační. A to většinou takovým podobným firmám jde. Pár let splácíš, zaplatíš úroky + část dluhu. Po té době ti napáli likvidační splátku a barák (který musí být v zástavě) prodají za plnou cenu někomu jinému, protože ty na splátky mít nebudeš :-/
Ale jak jsem psal, osobní zkušenoust s tímto nemám. Poradím, najít právníka a pokud není jiná možnost, zjistit si podmínky insolvence. Tam je pravděpodobnost možného prodeje domu, ale to u exekutora taky, a alespoň se člověk dluhů zbaví když je statečný a snaží se.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama