Acer Palmatum Atropurpureum - červený javor

787
2.5.21 22:13

Acer Palmatum Atropurpureum - cerveny javor

Ahojky
na uvod vás vsechny moc zdravim.
Chtela jsem se zeptat. Nejsem zadna zahradnice presto jsem si dnes koupila japonsky cerveny javor v kvetinaci s timto nazvem Acer Palmatum Atropurpureum,,, nemate ho nekdo? Vubec si nejsem jista ci je to keř nebo strom? Nemate ho nekdo? Dekuji za jakekoliv info, zitra bych ho chtela zasadit a nevim jak bude vlastne veliky a tak kolika mam nechat kolem nej mista atd. dekuji za info a preji hezky vecer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
MalaModra
2.5.21 22:40

Zahradnice teda taky nejsem, ale našla jsem toto: https://www.havlis.cz/karta.php?…

• Citovat
  • Nahlásit
10998
2.5.21 23:04
@anomisisi píše:
Ahojky
Chtela jsem se zeptat. Nejsem zadna zahradnice presto jsem si dnes koupila japonsky cerveny javor v kvetinaci s timto nazvem Acer Palmatum Atropurpureum,,, nemate ho nekdo? Vubec si nejsem jista ci je to keř nebo strom? Nemate ho nekdo? Dekuji za jakekoliv info, zitra bych ho chtela zasadit a nevim jak bude vlastne veliky a tak kolika mam nechat kolem nej mista atd. dekuji za info a preji hezky vecer

Normalne si to vygoogli.
A priste radsi kupuj rostlinu podle toho, jake mas podminky, jinak ti toho vetsina chcipne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46151
2.5.21 23:42
@anomisisi píše:
Ahojky
Chtela jsem se zeptat. Nejsem zadna zahradnice presto jsem si dnes koupila japonsky cerveny javor v kvetinaci s timto nazvem Acer Palmatum Atropurpureum,,, nemate ho nekdo? Vubec si nejsem jista ci je to keř nebo strom? Nemate ho nekdo? Dekuji za jakekoliv info, zitra bych ho chtela zasadit a nevim jak bude vlastne veliky a tak kolika mam nechat kolem nej mista atd. dekuji za info a preji hezky vecer

zrovna jsem hooodne hooodne sháněla javor :lol:
Pokud je to neroubovany, bude to růst spíš jako keř, ja právě sháněla roubovany a nebylo to jednoduchy :lol: tyhle japonský javory ale obří nebyvaj, ve smysl nebude to javor jako klasickej strom :lol: ale tim, že to roste jako keř, tak bude dost sirokej, myslim, si, že zhruba jako vysokej, takže klidně 3m na, šířku.. nevim, kam ho máš v plánu sázet, ale ja bych ho zasadila jako solitér

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat