Ach, to zapomínání...po porodu

Anonymní
1.7.15 09:21

Ach to zapominání.... po porodu

Ahojda, před cca měsícem jsem porodila miminko, předčasně.. Zatím je stále na dětské klinice, nemám jej u sebe, tedy na vyčerpanost a nevyspání si nemohu stěžovat. Ale… Po porodu mám pocit, jako kdybych měla problém vyjádřit složitější myšlenku a také zapomínám.. /např.. přemýšlím, jestli jsem si vzala před chvílí prášek nebo ne…, kolegyně mi představí svoje děti a já vzápětí zapomenu jejich jméno… Nikdy jsem problém s pamětí neměla, proto jsem si sama uvědomila, že mám problém… Přejde to? Stalo se vám to také?? Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25
1.7.15 09:26

Stalo se mi to. Zblbla jsem už v průběhu těhotenství a pokračovalo to i po porodu. 8o Teď je malé 5 měsíců a konečně mám pocit, že jsem, snad, v normálu. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 09:36

Naštěstí to přešlo samo :-) Docela mě to po porodu zaskočilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
1.7.15 09:55

Musím říct, že mě to drželo docela dlouhou dobu i po porodu. Hlavně jsem si připadala věčně taková rotěkaná, neschopná se soustředit. Často mi dění okolo připadalo jako nějaký film.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1125
1.7.15 10:28

Já jsem po porodu pracovala z domova a přišlo mi to teda jako děsný utrpení, abych dokázala dělat, co jsem potřebovala. Asi je to tělo fakt nastavený na to, že se má věnovat miminku a vše ostatní bere za nedůležitý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
1.7.15 10:31

No, já jsem u prvního kluka měla stavy, že jsem chtěla v kuchyni pití a než jsem došla do kuchyně, tak jsem nevěděla, co jsem chtěla… Tak jsem šla zpět, sedla na gauč a došlo mi, že bych mohla mít hlad… Než jsem došla do kuchyně, tak jsem si vzpomněla, že jsem chtěla pít a jídlo mělo zase smůlu :D Mimochodem, mám už děti tři.., čtvrté nebude, bych nedala dohromady už ani abecedu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
1.7.15 10:33

Mám 2 roky po porodu a ta skleroza pořád trvá. Předtím za to mohlo nevyspání, teď zase akční batole. Takže letím řešit škody a v tu ránu nevím, co jsem dělala předtím. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
1.7.15 10:37

No já si myslím, že to nějak souvisí s hormony. Tělo vyplaví do těla hormony, aby zapomnělo na fyzickou bolest při porodu a možná, že to člověka prostě ovlivní na delší dobu… :mrgreen: :lol: Nebo mozek nějak zapomíná vypnout ten kouhoutek hormonů… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
1.7.15 10:51

Já taky degeneruju pořád :roll: Na ty důležitější věci si ještě pamatuju, ale s nepodstatnými záležitostmi je problém. Teď se mě chytlo to, že někomu třeba něco slíbím (ale fakt nic důležitýho, všechno to počká) a opustí mě to snad hned, jak vypustím z pusy, že jo, že to udělám. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3759
1.7.15 13:15

U mě to trvá stále, jsem 14 měs. po porodu. Věcne hledám klíče, mobil. Někam jdu a až tam dojdu, nevim pro co jsem šla. Už za sebe stydím. Jenže nevím co s tím, jsem z dcery úplně zblbla. Ona je dost akční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama