Reklama

AD a nadměrná únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 14:54
AD a nadměrná únava

Prosím beru ad apo parox..před 3 měsící 150 ráno a žádný účinek a nervozita stejná. Ted mám navýšeno asi měsíc na 150 ráno a 150 poledne a nejsem schopná nic dělat, nejraději bych ležela, všechno mi dělá horznýproblém, dokonce umýt nádobí a o práci ani nemluvím. Je to hrozné, usínám ve dne to jsem nikdy neměla, jsem jako bych lámala skály… :oops:

Reklama

Reakce:

Carolyn_Fern
Povídálka 17 příspěvků 14.03.18 15:09

A to už tak máš ten měsíc, co bereš zvýšenou dávku? Já bych tohle konzultovala s ošetřujícím psychiatrem, protože mně by tohle dost vadilo, kdybych byla přes den „nepoužitelná“. Třeba ti nabídne jiné léky, které tě takto tlumit nebudou.

Emimin7
Echt Kelišová 8100 příspěvků 14.03.18 15:09

A co na to doktor? Já to měl podobně, ale pak se ukázalo, že to asi nebylo ad, ale spíš málo vitamínu d. Po doplnění déčka je vše v klidu.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 14.03.18 16:08

Ty bereš Apo-parox 150 1-1-0? To je nějaké divné, Apo-parox je paroxetin a ten má jiné dávkování a maximální dávka je 60 mg denně. Jinak po AD můžeš být unavená, já třeba po Cipralexu spala téměř pořád a o Mirtazapinu už ani nemluvím, ale může to být i tím počasím, nemocí… Poraď se s Dr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama