AD a nadměrná únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.03.18 14:54
AD a nadměrná únava

Prosím beru ad apo parox..před 3 měsící 150 ráno a žádný účinek a nervozita stejná. Ted mám navýšeno asi měsíc na 150 ráno a 150 poledne a nejsem schopná nic dělat, nejraději bych ležela, všechno mi dělá horznýproblém, dokonce umýt nádobí a o práci ani nemluvím. Je to hrozné, usínám ve dne to jsem nikdy neměla, jsem jako bych lámala skály… :oops:

Reklama

Reakce:

Carolyn_Fern
Povídálka 17 příspěvků 14.03.18 15:09

A to už tak máš ten měsíc, co bereš zvýšenou dávku? Já bych tohle konzultovala s ošetřujícím psychiatrem, protože mně by tohle dost vadilo, kdybych byla přes den „nepoužitelná“. Třeba ti nabídne jiné léky, které tě takto tlumit nebudou.

Emimin7
Kelišová 6192 příspěvků 14.03.18 15:09

A co na to doktor? Já to měl podobně, ale pak se ukázalo, že to asi nebylo ad, ale spíš málo vitamínu d. Po doplnění déčka je vše v klidu.

Lollitka
Kecalka 408 příspěvků 14.03.18 16:08

Ty bereš Apo-parox 150 1-1-0? To je nějaké divné, Apo-parox je paroxetin a ten má jiné dávkování a maximální dávka je 60 mg denně. Jinak po AD můžeš být unavená, já třeba po Cipralexu spala téměř pořád a o Mirtazapinu už ani nemluvím, ale může to být i tím počasím, nemocí… Poraď se s Dr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Nejlepší moment svatby: Černošský kněz Michael Curry šokoval aristokracii

Už nyní se svatba prince Harryho stane nejvytíženějším generátorem tvzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama