AD a nadměrná únava

Anonymní
14.3.18 14:54

AD a nadměrná únava

Prosím beru ad apo parox..před 3 měsící 150 ráno a žádný účinek a nervozita stejná. Ted mám navýšeno asi měsíc na 150 ráno a 150 poledne a nejsem schopná nic dělat, nejraději bych ležela, všechno mi dělá horznýproblém, dokonce umýt nádobí a o práci ani nemluvím. Je to hrozné, usínám ve dne to jsem nikdy neměla, jsem jako bych lámala skály… :oops:

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.3.18 15:09

A to už tak máš ten měsíc, co bereš zvýšenou dávku? Já bych tohle konzultovala s ošetřujícím psychiatrem, protože mně by tohle dost vadilo, kdybych byla přes den „nepoužitelná“. Třeba ti nabídne jiné léky, které tě takto tlumit nebudou.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
14.3.18 15:09

A co na to doktor? Já to měl podobně, ale pak se ukázalo, že to asi nebylo ad, ale spíš málo vitamínu d. Po doplnění déčka je vše v klidu.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3161
14.3.18 16:08

Ty bereš Apo-parox 150 1-1-0? To je nějaké divné, Apo-parox je paroxetin a ten má jiné dávkování a maximální dávka je 60 mg denně. Jinak po AD můžeš být unavená, já třeba po Cipralexu spala téměř pořád a o Mirtazapinu už ani nemluvím, ale může to být i tím počasím, nemocí… Poraď se s Dr.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama