AD Triticco - vaše zkušenosti

541
10.3.16 07:51

AD Triticco vaše zkušenosti

Ahoj, kvůli nespavosti a z ní vzniklé úzkosti (večer nemůžu usnout, tak moc se bojím co zase bude, že mi to vyvolalo úzkosti) jsem dostala AD Triticco 150. Dnes jsem si vzala první 1/3, byla jsem ospalá, ale stále neklidná, pomohl na usnutí až Neurol 0,5. Máte prosím s Triticcem někdo zkušenosti? Po jak dlouhé době užívání vám zlepšil spánek? Moc díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.3.16 08:01

Vydrž, než to začne zabírat, klidně 2-3 týdny, pak by to mělo zabírat. Na usnutí se taky obvykle doporučuje vyšší dávka, takže to třeba budeš muset zkusit za pár dnů zvýšit, ale postupně jako klasická AD. Do té doby si ber ten Neurol nebo třeba Stilnox.

• Citovat
  • Upravit
541
10.3.16 08:06

Prima, díky za uklidnění! Ty s ním máš zkušenosti? Já se bojím, abych si nenavykla na ten Neurol, takže už jen z něj se mi dělá vnitřně zle. Zvýšit mám a na celý, ale vždy až za 3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.16 08:10
@petula1108 píše:
Prima, díky za uklidnění! Ty s ním máš zkušenosti? Já se bojím, abych si nenavykla na ten Neurol, takže už jen z něj se mi dělá vnitřně zle. Zvýšit mám a na celý, ale vždy až za 3 dny.

Ano, mám a chce to čas, aby si organismus zvykl. Zkus vydržet do konce března, mělo by to do té doby zabrat, a postupně vysazovat Neurol, snižovat dávku.

• Citovat
  • Upravit
541
10.3.16 08:35

Já asi naivně čekala, že hned první 1/3 zabere a usnu, tak jsem zklamaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.16 08:44

Ne, to skoro určitě ne. Doktor ti to měl říct. Ale vydrž, pak se ti bude spát dobře ;)

• Citovat
  • Upravit
354
10.3.16 09:02

Ahoj, já Triticco beru už 4. měsíc, také trpím nespavostí, těžko usínám, bojím se co bude a moc ale vážně moc přemýšlím a mozek mi vlastně pracuje pořád a pořád. Musíš tomu dát čas, to triticco má nástupní účinek ty 3 týdny minimálně, pokud po třech týdnech neucícíš změnu, tak si klidně přidej, já začínala na 1/3 a teĎ beru celý prášek, protože jsme teĎ s manželem koupili dům a já s tím mám velké stresy, strach, obavy a tak, takže já si večer lupnu celý a víceméně hnedka usínám. CO mi říkala doktorka, tak musíš počkat na ten nástup toho až to to tělo začne vnímat, po těch 3 týdnech už si můžeš libovolně navyšovat a ten účinek je vlastně okamžitý.
Ten neurol jsem brala taky, ale neslyšela jsem an něj žádné chvály, sice mi vždycky v okamžiku pomohl, ale tohle triticco je mnohem šetrnější :-) Já beru ještě na úzkost Guajacuran, to mi doktorka napsala na náhlou úzkost a ten by také měl být přírodní a šetrný, je i volně prodejný, ale musí se brát pouze jako by na náhlou situaci, protože ve vyšším množství způsobuje uvolňování svalstva.
Dej tomu čas, snaž se před spaním třeba číst knížku, nebo si jen tak prohlížet časopis, prostě něco, co unaví oči a oni se sami zavřou a usnou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
10.3.16 09:53

@wiwinka A jak silný máš? Já mám zkusit navyšovat po 3 dnech o tu 1/3, když bude třeba. Neurol jsi brala taky na noc k Triticcu na usnutí? A za jak dlouho jsi mohla vysadit a fungovalo jen Triticco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
10.3.16 10:04

Mám Triticco AC 75, takže to mám dokonce slabší než máš ty. Neurol jsem brala kdysi, teďka k tomu Triticcu beru jen ten Guajacuran. Neurol jsem tehdy brala na noc a ten mě totálně oddělával, přestala jsem ho brát, protože jsem po něm byla jak zfetovaná, manžel mi říkal ty stavy ve kterých jsem byla a to rozhodně nebyl stav pro pomoc, takže jsem to pak vysadila, změnila jsem trochu životní styl, přstěhovali jsme se a bylo to lepší. Ono je to hodně o té psychice jak člověk uvažuje, já jsem třeba člověk co opravdu moc přemýšlí dopředu a ak se akorát bojím, jsem pesimistická a navozuju si ty stavy úzkosti sama. Bohužel to i vím, ale na to ovládání mi pomáhají už jedině léky. Když jsem sem si myslela, že jsem ze všeho venku, přišly další situace, které mě vrátili zase do psychických problémů.
To Triticco beru teď pouze na spaní celou tabletku, teď je to z důvodu trda vyššího psychického nátlaku, ale jinak jsem brala tu 1/3 a ze začátku mi to stačilo.
Ohledně toho navyšování doktorka mi říkala, že ty léky jsou slabé, že navýšení není problém, protože mi po nich prýmaximálně může být špatně, ale nic jiného by mi způsobit neměly. Zkus to navýšit, zda ti to pomůže, každý má jinou hladinku toho co jeho tělo potřebuje a to ani doktor neodhadne a uvidíš zda to pomůže.
Pokud piješ čaje, tak si uvař třeba meduňku, já jsem si ji vařila před spaním a pokud jsemse v noci zbudila, tak jsem si vždy jako rezervu nechávala v kuchyni banán, ten je na spaní taky dobrý :-) Mohla bych ti povyprávě problémy se spaním, trápí mě od 14 let :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.16 10:06

Já jsem brala jednu dobu i 200 mg, spala jsem jak mimino :lol:. Zpočátku mi pomáhal Stilnox nebo Lexaurin, pak jsem to postupně vysadila a spala jen s Triticcem - tak po 2-3 týdnech. Musíš vydržet.

• Citovat
  • Upravit
541
10.3.16 10:15

Díky, budu trpělivá. Už aby to zabralo, jsem z toho úplně už unavená, úzkosti se dostavují i přes den, večer se bojím do postele, v ní jsem pak úplně v napětí a obavách…no hnus. :poblion: Snažím se hodit se do klidu, protože to by mi pomohlo ze všeho nejvíc, ale bohužel nějak se nedaří si poručit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.16 10:18

Zkus to brát s jídlem, třeba kousek chleba, koláč. Aspoň první týdny. Mně to tak lépe zabíralo. A moc na to nemyslet :hug: :hug:

• Citovat
  • Upravit
354
10.3.16 10:21

Zkus se doktorky zeptat nebo se mrkni i na netu na ten Guajacuran. Nevím jak je to dlouho na trhu ani kdo má jaké zkušnosti, ale mě to pomáhá od toho napětí přes den. Ono se hodit do klidu se lehce řekne, ale mnohem hůř koná, někdy ta pomoc léků prostě asi je nutná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
10.3.16 10:36

@wiwinka Já ho zkoušela před pár dny večer, vím o něm, ale nějak mě neuklidnil. Zkusim ho před spaním znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.4.16 16:50

@petula110 jak ti zabralo trittico? Mam podobne potíže s nespavosti..užívám týden, včera 2/3 ze 150 a spánek špatný.. jsem z toho zoufalá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama