AD - vysazovaní/ plačtivost, úzkost, deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vans
Povídálka 31 příspěvků 25.08.18 09:01
AD - vysazovani/ plactivost, uzkost, deprese

Ahoj holky, koukala jsem, ze tady je dost sikovnych zenskych a doufam, ze by mi nejaka mohla i poradit.
Po strasnem vztahu, prime smrti meho znameho jsem v roce 2015 propadla tezkym depresim, panickym atakam atd… lecit jsem se zacla ihned a uz zobu sjoro tri roky. Vztah jsem opustila a zacla se dost venovat sama sobe. Je mi mnohem mnohem lip a uz sem si myslela ze AD nepotrebuji a pred 14 dny jsem je zacla vysazovat. Jsem ted v zahranici a prijel mi muj byvaly lover, kteryho tady nemuzu ani vystat. Snazi se vsechno ale vratily se mi silene pocity ze sem to zase nasadila na cely prasek (10mg Brintqllix) ted jeste obcas lexaurin nez se to zase srovna. Zase me prepadaj myslenky, ze uz to takhle zustane a nevim co mam delat. Kdyz on vedle me mluvi nebo na me saha mam pocit ze uz mi fakt hrabne. Je tu jen do stredy pak to kazdopadne ukoncim a vsechno ale potrebuju damy vedet, ze kdyz se vam vysazovani nepovedlo a vratily jste se na puvodni davku, ze se to zas srovnalo. Snazim se prezit kazdy den ale uz jsem opravdu vycerpana. Pisu rychle z auta a budu rada za kazdou odpoved.
Nebyla jsem v pohode jeste uplne stale treba po mesici vykyv atd ale tak to ma snad i clovek zdravy sem si myslela ale asi ti uplne nebylo ono no. Dekuji

Reakce:
Russet
Extra třída :D 12207 příspěvků 25.08.18 09:08
@Vans píše:
Ahoj holky, koukala jsem, ze tady je dost sikovnych zenskych a doufam, ze by mi nejaka mohla i poradit.
Po strasnem vztahu, prime smrti meho znameho jsem v roce 2015 propadla tezkym depresim, panickym atakam atd… lecit jsem se zacla ihned a uz zobu sjoro tri roky. Vztah jsem opustila a zacla se dost venovat sama sobe. Je mi mnohem mnohem lip a uz sem si myslela ze AD nepotrebuji a pred 14 dny jsem je zacla vysazovat. Jsem ted v zahranici a prijel mi muj byvaly lover, kteryho tady nemuzu ani vystat. Snazi se vsechno ale vratily se mi silene pocity ze sem to zase nasadila na cely prasek (10mg Brintqllix) ted jeste obcas lexaurin nez se to zase srovna. Zase me prepadaj myslenky, ze uz to takhle zustane a nevim co mam delat. Kdyz on vedle me mluvi nebo na me saha mam pocit ze uz mi fakt hrabne. Je tu jen do stredy pak to kazdopadne ukoncim a vsechno ale potrebuju damy vedet, ze kdyz se vam vysazovani nepovedlo a vratily jste se na puvodni davku, ze se to zas srovnalo. Snazim se prezit kazdy den ale uz jsem opravdu vycerpana. Pisu rychle z auta a budu rada za kazdou odpoved.
Nebyla jsem v pohode jeste uplne stale treba po mesici vykyv atd ale tak to ma snad i clovek zdravy sem si myslela ale asi ti uplne nebylo ono no. Dekuji

Bez doktora bych AD nevysazovala - naordinovala sis konec sama?

Vans
Povídálka 31 příspěvků 25.08.18 09:22

@Russet ahoj jojo bohuzel, ale napsala jsem mu a on ze ok at beru tu pulku a v krajnim pripade dam jeste tu druhou. No ale co cert nechtel, pozvala jsem ai k sobe cloveka kteryho jsem 4 mesice nevidela a uplne to ve me zvadlo az je mi ho lito. Nemuzu s tim nic delat. Opravdu ho nemuzu ani poslouchat, sotva ani videt. Me city k nemu po 4 mesicich uvadly na bod nula a ted se snazim prezit do stredy. Ale ano uz na to kaslu, vysazoat zacnu az budu v pohode doma a budu pod kontrolou. Jen teda doufam, ze se mi to zas hodi do pohody po tom co sem to dala do puvodni davky.

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 25.08.18 09:28
@Vans píše:
@Russet ahoj jojo bohuzel, ale napsala jsem mu a on ze ok at beru tu pulku a v krajnim pripade dam jeste tu druhou. No ale co cert nechtel, pozvala jsem ai k sobe cloveka kteryho jsem 4 mesice nevidela a uplne to ve me zvadlo az je mi ho lito. Nemuzu s tim nic delat. Opravdu ho nemuzu ani poslouchat, sotva ani videt. Me city k nemu po 4 mesicich uvadly na bod nula a ted se snazim prezit do stredy. Ale ano uz na to kaslu, vysazoat zacnu az budu v pohode doma a budu pod kontrolou. Jen teda doufam, ze se mi to zas hodi do pohody po tom co sem to dala do puvodni davky.

Teda promin, ale ty si snad na hlavu, vysadit AD bez konzultace s doktorem.
Nicmene, ted jsi tedy v obrovskem stresu, tak udelej vsechno pro to, aby ses vyhla cemukoli, co ti stres zhorsi. Jestli nejak muzes, vyhni se tomu cloveku, jak pises.
Nez to znovu zabere, chce to co nejvic klidu.

Vans
Povídálka 31 příspěvků 25.08.18 09:32

@Emimin7 :oops: ja vim, myslela jsem, ze uz sem na tohle dostatecne silna. Myslela jsem, ze je to cele o hlave, coz ge sve pidstate i je a cele by to bylo taky trochu jine, kdyby sem neprijel. To sem si zavarila sama. Jsem ve fazi, kdy to mam jak na houpacce, nekdy pocit k zblazneni - hlavne s nim a pak zas takovej ten vegetativni stav. Dekuju ale:)

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 25.08.18 09:36
@Vans píše:
@Emimin7 :oops: ja vim, myslela jsem, ze uz sem na tohle dostatecne silna. Myslela jsem, ze je to cele o hlave, coz ge sve pidstate i je a cele by to bylo taky trochu jine, kdyby sem neprijel. To sem si zavarila sama. Jsem ve fazi, kdy to mam jak na houpacce, nekdy pocit k zblazneni - hlavne s nim a pak zas takovej ten vegetativni stav. Dekuju ale:)

Jen par babskych rad, chce to vynechat kofein, pokud kouris, tak ne moc, dychat zhluboka brichem, nemit napjate svaly - tedy mit je uvolnene, hybat se - cim vic, tim lip, a necim se porad zamestnavat. A kdyz to na tebe prijde, tak honem neco maleho snist a napit se.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >