Reklama

Kočárky Adamex barletta, Mutsy Evo, moon nuova city

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucik124
Povídálka 18 příspěvků 23.11.17 12:16
Adamex barletta,Mutsy Evo , moon nuova city

Ahoj holky máte některá prosím zkušenost s některým z těchto dvojkombinaci kočárku? Pro a proti,(hluboká korba, sporťák ).S partnerem si nemůžeme vybrat ktery. Miminko cekame leden únor. Děkuji :D

Reklama

Reakce:

Bluecat88
Nováček 2 příspěvky 119 inzerátů 24.11.17 22:41

Ahoj, já mám Mutsy Evo a jsem s ním spokojená. Je relativně lehký, dobře se skládá a hezky se mi s ním jezdí. Jediné co bych možná vytkla je kratší stříška u sporťáku, pokud je dítě v lehu. Ale to se dá řešit třeba sluneční clonou. Líbí se mi vzhledově, a hlavně ho nemá každý druhý :-)

Lucik124
Povídálka 18 příspěvků 24.11.17 22:53

@Bluecat88 Jsem moc ráda že si ho chvális, dneska jsem Evo koupila a je úžasný, akorát mi trochu chybí odpružení ale co se týče ovládání, skladnosti je to top kočárek :)

Sanuna
Nováček 10 příspěvků 09.02.18 09:15

Ahoj,
prosím pěkně, chci jet pro kočárek Adamex do Polska. Nevíte o nějakých prodejnách v okolí hranic?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >