Adaptéry maxi cosi - jaké to jsou?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moos
Nováček 4 příspěvky 30.10.18 18:22
adaptéry maxi cosi - jaké to jsou? viz foto

Moc prosím o radu, mám podvozek kočárku maxi cosi s jedním adaptérem, nevím, kde sehnat druhý, resp jiné adaptéry, aby byly stejné jako tento, viz foto, jsem z Prahy, byla bych moc ráda třeba jen za radu, jaký je to přesně název a kde je můžu sehnat.

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11670 příspěvků 30.10.18 18:24

@Moos tohle mi vyjel google po zadání hesla „adaptér na kočárek maxi cosi“ https://www.google.com/search?…
tak si tam pohledej, ten tvoj konkrétní ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >