Adenotomie plasmovou koblací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie77
Kecalka 399 příspěvků 24.10.14 20:35
Adenotomie plasmovou koblací

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo podstoupili trhání mandlí tzv. plasmovou koblací? Je to více méně novinka - nadstandard - letošního roku (v Modřnech) a tak se na to těžko shání reference. Předem děkuji za info.

Reakce:
Katche
Kecalka 488 příspěvků 24.10.14 20:50

Byl na tom kluk před pár dny. Ani kapka krve, pálka hrozná, ale dobře investovaná!!!. V sedm jsme přišli, ve čtvrt byl v limbu, v osm mi ho vrátili (dělali i tuboplastiku). Chvíli řval, ale v půl jedenáctý jsme šli domů. Žádná komplikace, jen mu pár dnů děsně smrdělo z pusy.
Jen jsme byli v jiný klinice, kvůli termínu.

Lucie77
Kecalka 399 příspěvků 24.10.14 22:32

Díky moc za zprávu. Trochu jsem ale doufala, že by jim po tom zákroku nemuselo být tak zle. To ale asi není pravda, viď, když tvůj malý pak brečel, asi mu bylo zle :?

JaLa
Závislačka 4340 příspěvků 09.01.15 12:04

Ahoj, za me zkusenost nedobra - podstoupili jsme vcera, mandle obri, takze nejprve kyreta a potom plasma. Odpoledne se spustila zluta intenzivni ryma, dalsi den horecka. Tak jsme tam zajeli, dali atb a kapky do nosu, ale ani se na nej nepodivali a pristup velmi neprijemny. Kdyz maly po atb dostal vyrazku, pomerne osklivou a zacali zimnice, tak tam volame a ze pry ho videt nechteji a ze je to nezajima a ze si mame dojit k pediatre - podotykam, ze tu pooperacni peci jsme resili s primarem - za tech 10 tis bych cekala lepsi pooperacni pristup - mile slovo prece nic nestoji. Nejsem rozcilena kvuli tem komplikacim, to se proste stane, ale ze mu nechteji pomoct a davaj od nej ruce pryc, to me teda nastvalo hodne. :cert:

wewen
Kecalka 108 příspěvků 08.03.15 16:13
Krcni mandle

Ahoj holky. Uvazuji o odstraneni krcnich mandli z duvodu vecnych angin. Na klasickou operaci se bojim. Boli a dost se krvaci… Ctu same sobre recenze na LENTE v Plzni. Vite nekdo jak to probiha? je mi 33 a bojim se jako cert krize. Dekuji :mavam:

kacka007
Kecalka 173 příspěvků 12.04.15 22:18
@wewen píše:
Ahoj holky. Uvazuji o odstraneni krcnich mandli z duvodu vecnych angin. Na klasickou operaci se bojim. Boli a dost se krvaci… Ctu same sobre recenze na LENTE v Plzni. Vite nekdo jak to probiha? je mi 33 a bojim se jako cert krize. Dekuji :mavam:

Ahoj, můžu se zepat, jak si se nakonec rozhodla? Už máš po odstranění? Plazmou? Děkuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >