Adhd a zhoršení po Eye q

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 23.10.14 08:43
Adhd a zhorseni po Eye q

Zdravim maminky

Je tu nekdo, kdo ma ditko s ADHD, ktere bere pripravek Eye q? Dcera ho na doporuceni psycholozky zacala brat pred 14 dny a prijde nam cca 4 dny horsi. Je fakt na zabiti, drza, hned utocna (slovne) a klidne vleze do vany v triku, ven by klidne odesla bez mikiny a bundy atd. Tak me zajima, jestli to muze byt nejaka ( treba jen prechodna) reakce na ten rybi tuk.

Diky za rady a postrehy

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jopo
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 23.10.14 09:43

Ahoj, máme syna s adhd je mu 3,5. Bereme eye q momentálně začínáme druhé balení, bereme cca měsíc, přesně dle návodu 3× denně po dobu tří měsíců. Zároveň jsme začali chodit do speciální školky a za poslední měsíc pozoruju výrazné zlepšení. Nemyslím si, že by se ti holčina po eye q zhoršila, není to žádný lék, je to čistě přírodní vitamín, zdraví prospěšný i pro „normální“ jedince. Spíš bych to viděla na blbé období tvojí holčiny.

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 10:03

@Jeva @jopo proc vám doporucili zrovna toto? vysvetlil vam nekdo, co je v nem lepsiho nez v jiném rybím oleji? ten pupalkový olej? :think:

jopo
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 23.10.14 10:56

@Ya-ya Nám to nikdo nedoporučil, já na to narazila náhodou, když jsem hledala info na netu a pak jsem se o to začala zajímat a rozhodla se to zkusit, nenašla jsem na to jedinou špatnou recenzi a kdyby nic jiného, je to pro zdraví určitě důležitá složka, jinak tento olej je silnější, než běžný rybí tuk a je speciálně upravený pro děti s adhd, řešila jsem to jen v lekárně, se známým lékárníkem a ten mi ho doporučil. Za mě si myslím, že výsledky by měly být vidět tak za ty 3 měsíce, co se dává ta zvýšená dávka, ale já vidím výsledky už teď, ale nemyslím si, že by to bylo pouze tím tukem, ale určo i tou školkou, jedno k druhému. Každopádně mi syn také začal normálně jíst, což dřív byla katastrofa, takže za mě určo 1.

Žirafa22
Kecalka 346 příspěvků 23.10.14 12:57
*

Nemyslím si, že by to bylo tím přípravkem.
My ho bereme cca měsíc, tedy u nás se jedná o vývojovou dysfázii. Je to výživa mozku, pokud si vzpomínám, tak jako děti jsme to dostávaly všechny…
Nechápu, proč by to mělo mít vliv na chování.

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 23.10.14 14:07

Díky za reakce. Taky bych nerekla, ze by to tim bylo, spis jsem si rikala, ze je to jedina vec, ktera se zmenila - nebo je tedy nova a dcera je fakt extra mimo

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 23.10.14 14:14

Nejak mi to sem nedalo cely prispevek :think: Tak znova :D

Ikdyz je Eye q prirodni produkt a urcite prospesny, clovek nikdy nevi. Bylina jinak prospesna muze mit taky na nekoho neocekavany vliv, tak me zajimaly zkusenosti.
Jinak psycholozka toto doporucila, ze s tim ma na rozdil od jinych podobnych pripravku dobrou zkusenost, ze ucinek je viditelny.. Jinak jako jeden z mala doplnku stravy ma klinickou studii. U vetsiny doplnku stravy se casto ucinek jen predpoklada. Recenze jsem cetla dobre, tak zkousime no

Petra274
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 25.10.14 12:22

Na doporučení psychiatričky bereme Esprico, rybí tuk s pomerančovou příchutí. Po třech měsících pomaličku vidím zlepšení.

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 25.10.14 23:56

@Ya-ya Koukla jsem ted letmo na net v cem se muzou rybi tuky lisit… Treba ne vsechny maji i omega 6…

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 25.10.14 23:58

@Petra274 koukala jsem, ze Esprico ma podobne slozeni jako ten Eye Q, jen jsem nenasla obsahy jednotlivych latek

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 07:27
@Petra274 píše:
Na doporučení psychiatričky bereme Esprico, rybí tuk s pomerančovou příchutí. Po třech měsících pomaličku vidím zlepšení.

já prave davam dvouletýmu eye q, pro pulrocni mam mollers tran, tam je i vitamin D. pripada mi lepsi, tak jsem chtela zjistit, co je na eye q, tak zvlástniho, ze to doporucuji a napadl me ten pupalkový olej, ale nevim. :nevim:

Petra274
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 26.10.14 08:30

@Ya-ya
Esprico taky obsahuje pupalkový olej. Myslím, že jsou hodně podobný s Eye q.
Esprico je pro děti až od 3 let - obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, hořčík a zinek pro podporu koncentrace, paměti a učení. Tak to mají na obalu.

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 08:41
@Petra274 píše:
@Ya-ya
Esprico taky obsahuje pupalkový olej. Myslím, že jsou hodně podobný s Eye q.
Esprico je pro děti až od 3 let - obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, hořčík a zinek pro podporu koncentrace, paměti a učení. Tak to mají na obalu.

spousta veci je az od tri let.tady to bude asi tobolkama, to mladsi dite nespolkne. prý je to dano tím, že na to nejsou pro mladsi deti testy. v tomto pripade bych se nebala olej podat diteti mladsimu, aspon ten cistý rybí :think:

Petra274
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 26.10.14 08:44
,
@Jeva píše:
@Petra274 koukala jsem, ze Esprico ma podobne slozeni jako ten Eye Q, jen jsem nenasla obsahy jednotlivych latek
i

33,5% olej z mořských ryb,
12,4% magnesiumcitrát
2,8% triglycerid
2,3% pupalkový olej 0,9% zinkový glukonát želatina, kyselina citronová, rostlinný olej, pomeančové aroma

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 27.10.14 13:54

@Petra274 díky za rozpis složení. On ten Eye q to složení má napsané v miligramech, ale bude to asi podobné. Zůstanem u Eye Q, vyhovuje nám ta tekutá forma, můžu to občas šoupnout i mladší 19ti měsíční.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >