Adipex retard a antikoncepce

Anonymní
1.8.13 09:57

Adipex retard

Adipex retard

Ahoj holky, tak jak vám pomohl Adipex retard? a když ho berete užíval jste současně antikoncepci? a kde jste ho sehnaly?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2309
1.8.13 10:11

Kdysi dávno, bylo mi asi 15 mi ho doktor předepsal, fungoval, zhubla jsem, neměla jsem hlad, snědla toho málo, druhou krabičku už mi napsat nechtěl, ale sehnala jsem ji přes zastupujícího doktora, už tenkrát mi šlo upravovat pravdu podle potřeb:))) zhubla jsem dost, ale byla jsem mladá. No a dnes kdybych měla to co tenkrát před hubnutím…co bych za to dala!!! Nejdřív ale mimi, pak zdraví a potom až to ostatní. Je fakt, že ti Adipex to zdraví dost možná pošlape, už jsou prý i lepší přípravky;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10021
1.8.13 10:12

Normálně mi ho předepsal praktický lékař, a po celou dobu braní adipexu mě sledoval, shodila jsem tenkrát 20.kg, které jsem si i několik let udržela až do dalšího těhotenství
s antikoncepcí se to nebilo
nedoporučovala bych si tento lék shánět na černém trhu, bez řádného vyšetření Mudr. a hlavně ne delší braní než 3.měsíce je to celkem svinstvo
a pokud nejsi zdravotně v pořádku nebo máš třeba něco se štítnou žlázou mohlo by ti to i ublížit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 10:16

@Marssyy ju no vidíš, třeba mám tu thyreotidu z toho, nikdo v rodině se štítnou žlázou problémy nemá a já jo:( Jsem si plánovala, jak bych po porodu třeba zkusila znovu Adipex, si můžu nechat zdát… A co ty novější přípravky podobný Adipexu, jsou prý šetrnější, můžou se při poruchách štítnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 10:19

Holky děkuji za příspěvky, se zdravím problém nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
2309
1.8.13 10:22

Hlavně aby to tak bylo i po Adipexu, fakt si ho sežeň jen u doktora!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 10:23

A jaké jsou to ty šetrnější léky než adipex?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.13 10:24

@Hanymany to máš pravdu, ale co když mi ho nebude chtít předepsat, zdravá jsem ale může si myslet že ho nepotřebuju…tak to pak bude smůla..

• Nahlásit
  • Citovat
10021
1.8.13 10:25
@Anonymní píše:
Holky děkuji za příspěvky, se zdravím problém nemám.

to nemůžeš 100% vědět je spousta skrytých onemocnění, co se nijak neprojevují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10021
1.8.13 10:27

@Hanymany určitě bych to pořešila s praktický doktorem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10021
1.8.13 10:27

Adipex se předepisuje většinou když BMI je vyšší než 30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
1.8.13 10:35

Našla jsem Sibutramin, Meridia a Lindaxa, nic o nich nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2449
1.8.13 10:42

Ja mam pocit, ze Adipex ti dneska zadny lekar nepredepise, je to v ČR zakazane. Ja na nem zhubla kdysi deset kilo, mela jsem ale hrozne vedlejsi priznaly jako brneni hlavy, silene rychly tlukot srdce, sucho v puse, porad jsem musela uklízet..no bylo to na palici, pripadala jsem si jak na nejakych drogách. Tak jsem s tim skončila…Znama moji mamky si na tom ujela tak, ze je dodnes v blazinci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 10:43

Moje kamarádka, dnes už bulimička, si ho nechala napsat. Bohužel jí z něj natrvalo vylétl tlak, zvýšila se srdeční frekvence a totálně rozhodila psychika ve formě depresí, podrážděnosti až k absolutní apatii. Navíc jí to právě odstartovalo anorexii, od které přešla k bulímii. Následovala totální změna osobnosti a to to dřív byla tak skvělá holka. Dnes v háji ledviny a srdce (za to může adipex), žaludek a zažívání (projímadla a hladovění spolu se zvracením), psychika.. chjo, sama by chtěla být jako dřív.. raději s pár kily navíc než tohle! Do té doby to byla absolutně zdravá sportovkyně, veselá prima holka!! Dnes hubená troska. :,( Tak si to dobře rozmysli, hubnout se dá i bez Adipexu, sice pomaleji a s úsilím, ale zdravě. G.

• Nahlásit
  • Citovat
17215
1.8.13 11:35

Adipex předepíše obvoďák, někdo psal, že i třeba gynekolog. Pořád je u nás povolený.
Meridie a Lindaxa (účinná látka Sibutramin) u nás zakázáno, ale mám pocit že v Německu nebo kdesi se dá normálně sehnat Slimtex, což je to stejné.
Brala jsem Adi vloni, úbytek cca 8 kg za 4 měsíce, ale jedla jsem normálně, jen mi to pomáhalo zvládat chutě na sladké.
Letos na jaře jsem si ho nechala napsat znovu, ale mám neskutečné vedlejší účinky, přestože jím :zed: Motá se mi hlava, vnitřní neklid a podrážděnost, tlak na hrudi. Bez Adi jsem jak vyměněná, takže pro mě tudy cesta nee :cert:
Věřím, že někomu kdo trpí záchvatovitým přejídáním, třeba i v noci, je Adipex dobrá počáteční berlička, jak najet na jiný režim. Ale znám spoustu případů, kdy při něm holky nejedly nic, pak vysadily a byly zase na svém + další kg.

Za mě nebrat, radši totálně změnit jídelníček, protože to stejně není trvalé, nebo alespoň o nikom nevím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama