Adipex retard - máte některá zkušenost a jak funguje?

Anonymní
21.7.11 13:37

Adipex retard-máte některá zkušenost a jak funguje?

Ahoj,chtěla bych se zeptat jak funguje adipex a jestli pomůže…prosím máte s ním někdo zkušenost,chci vědět jestli způsobuduje nějaké nežádoucí účinky a jestli se dá zhubnout s jeho užíváním… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3396
21.7.11 13:43

Ahoj a tobě ho dr. napsala nebo o něm jen uvažuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
21.7.11 13:45

Jinak adipex přímo jsem nebrala, ale co jsem se o něm tak dočetla, bude mít podobné účinky jako pervitin.
Ten je stejně jako adipex na bázi efedrinu, ale možná mě holky opraví…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.11 13:49

Brala jsem ho před několika lety, shodila jsem cca 8 kg, ale potom jsem nabrala 15 :cert: - ovšem to by bylo to nejmenší zlo. Bylo mi neustále hrozně zle, byla jsem slabá, vynervovaná, psychicky na dně, na všechny zlá a protivná, strašně unavená, blbej tlak, pořád jsem se třásla,…
Měla jsem to napsané od doktora, a přesto jsem myslela, že mě to asi zabije. Jeden čas jsem byla zralá na psychiatra. Vysadila jsem ho po čtyřech týdnech a ještě hodně dlouho potom, jsem se z těch šílených stavů dostávala. Už nikdy bych do něj nešla

• Citovat
  • Nahlásit
1526
21.7.11 13:50

má spoustu nežádoucích účinků, dokonce i smrt. Nezhubneš, neber to. Je to hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
21.7.11 13:52
Anonymní píše:
Brala jsem ho před několika lety, shodila jsem cca 8 kg, ale potom jsem nabrala 15 :cert: - ovšem to by bylo to nejmenší zlo. Bylo mi neustále hrozně zle, byla jsem slabá, vynervovaná, psychicky na dně, na všechny zlá a protivná, strašně unavená, blbej tlak, pořád jsem se třásla,…
Měla jsem to napsané od doktora, a přesto jsem myslela, že mě to asi zabije. Jeden čas jsem byla zralá na psychiatra. Vysadila jsem ho po čtyřech
týdnech a ještě hodně dlouho potom, jsem se z těch šílených stavů dostávala. Už nikdy bych do něj nešla

přesně, tak to fungovalo i na mě, to už je dávno, ale dodnes si na to dobře vzpomínám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.11 13:55

mě ho napsal dr. dostala jsem antikoncepci díky které jsem po porodu nabrala 15kg a já si na to na gyndě stěžovala a šup najednou recept,že to vše vrátíme do původního stavu…

• Citovat
  • Nahlásit
3396
21.7.11 13:58
Anonymní píše:
mě ho napsal dr. dostala jsem antikoncepci díky které jsem po porodu nabrala 15kg a já si na to na gyndě stěžovala a šup najednou recept,že to vše vrátíme do původního stavu…

cože??? Tak to je síla, takže ti ho napsala gyndařka? Musí být nějaký starší ročník, a navíc 15 kg není tak hodně, tohle se předepisovalo o hodně obéznějším lidem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7610
21.7.11 14:02

Já ho brala. A musím říct, že pokud máš na něj odvahu tak ho ber!!! POzor ale ať mu nepropadneš. Vždycky jsem opravdu zhubla a to dost a za krátkou chvilku. Tak 8 kg za týden. Je pravda, že je to hodně hustá látka. Přestaneš mít chuť na jídlo a to skoro okamžitě. Dodává ti to docela energii… je dobrý chodit cvičit alespoň na hodku denně a to proto aby jsi se v noci vyspala. Jinak čumíš do zdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.11 14:03

No,ale ono je rozdíl vážit 55kg a 70kg…do ničeho se nevejdu :cry: …a můžete aspoň poradit něco šetrnějšího,abych se dostaola do původního stavu… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3396
21.7.11 14:07
Anonymní píše:
No,ale ono je rozdíl vážit 55kg a 70kg…do ničeho se nevejdu :cry: …a můžete aspoň poradit něco šetrnějšího,abych se dostaola do původního stavu… :nevim:

Psala jsi, že to máš z antikoncepce, vysadilas jí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
21.7.11 14:12

Adipex retard jsem zkusila jednou - stačila jedna pilulka a byla jsem půl dne jak sfetovaná. Točila se mi hlava, všechno bylo jakoby zdálky, tfuj. Rozhodně nebrat a když brát, tak pod dohledem lékaře. A na spolehlivé rychlé hubnutí - cvičit 3× týdně hodinu (třeba i doma - u nás je oblíbený WorkOut se Cindy Crawford) a zdravý jídelníček (třeba od Petra Havlíčka http://www.mimibazar.cz/recept.php?…). Všechny potraviny tam uvedené se dají kopit v Bille. Sama se na to chystám, jakmile dokojím. Zrychlováky a dryjáky nefungují, na to se vykašli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.11 14:13

jo vysadila a mám hormanální injekci,ale vůbec nic se neděje…jsem z toho nešťastná… :-(

• Citovat
  • Nahlásit
3396
21.7.11 14:17
Anonymní píše:
jo vysadila a mám hormanální injekci,ale vůbec nic se neděje…jsem z toho nešťastná… :-(

jj vím jak ti je, taky bojuju. Co zkusit ty recepty od toho Havlíčka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
540
21.7.11 14:19

Užívala jsem kdysi…před léty (cca 10 let zpět)…asi měsíc a musela jsem ho pro nežádoucí účinky vysadit.
Ano, neměla jsem chuť k jídlu, ale taky spala pouze dvě hodiny denně…zaboha jsem nemohla usnout, vnitřně jsem cítila únavu, ale tělo nechtělo spát…po cca dvou týdnech občasné bolesti hlavy a po měsíci kolapsové stavy…už nikdy více!!! Je to svinstvo..nejsem si úplně jistá, ale mám za to, že účinkuje přímo na hypotalamus v mozku.Může se brát maximálně 3 měsíce a pak minimálně stejně dlouhá pauza , protože vzniká riziko závislosti.
A pokud vím, tak se předepisuje při extrémní obezitě… Jakou jsi měla výchozí váhu? 15 kilo za těhu je akorát..já nabrala dvojnásobek!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama