Adipex, Rovotril a alkohol... A jsem těhotná.

Anonymní
21.8.21 08:42

Adipex,rovotril alkohol.. asem Tehotna ,????

Dobr den, ted v lete si dam skoro kaudy den ťak tři piva, obcas kdyz nemůžu usnout bylo to tak 5× za tu dobu, ted sem si sehnala adipex a uzl dvakrat si ho vzala a vcera sem zjistila(vynechani ms) ze jsem těhotná :,( :,( :,( Pořád brečím… Bojim se ze sem uz iblizila,,miminku":(( jo a asi dva mesice jeste k tomu beru ostropestrec a to se pry taky nesmí… Je nejaka mala sance, ze bude miminko v pořádku??? Prosim nebudte zlý… Uz tw sem v ordeli

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.8.21 08:44

Oprava

Melo tam byt ze tak 5krat js si dala rivotril

• Citovat
  • Nahlásit
21.8.21 08:48

Proč tolik piješ a proč bereš ten rivotril, na nervy? Prostě tohle přestaň dělat.
Jestli ti akorát vynechala ms, tak jsi v pátém, šestém týdnu. Spoustě žen se stane, že pije a kouří, než zjistí, že jsou těhotné. Uklidni se a počkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17927
21.8.21 08:49

No především mazej někam, kde ti pomůžou s tvými úzkostmi abys přestala fetovat. Rivotril i adipex jsou návykové látky a ty je evidetněn navíc sháníš nelegálně. A ještě do toho leješ chlast.

Takže to nejlepší co pro sebe, svoje dítě a snad i svého partnera, můžeš udělat je zajít na psychiatrii pro pořádnou diagnostiku, pokud to bude potřeba tak začít užívat takové léky, které ti budou skutečně pomáhat, pokud trpíš závažnějšími duševními problémy a bude možné je užívat během těhotenství.

A k tomu psychoterapii aby si zvládla nehysterčit a nefetovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
21.8.21 08:57

Bezva, dalsi mag*or co bude mit dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33144
21.8.21 09:03
@Anonymní píše:
Dobr den, ted v lete si dam skoro kaudy den ťak tři piva, obcas kdyz nemůžu usnout bylo to tak 5× za tu dobu, ted sem si sehnala adipex a uzl dvakrat si ho vzala a vcera sem zjistila(vynechani ms) ze jsem těhotná :,( :,( :,( Pořád brečím… Bojim se ze sem uz iblizila,,miminku":(( jo a asi dva mesice jeste k tomu beru ostropestrec a to se pry taky nesmí… Je nejaka mala sance, ze bude miminko v pořádku??? Prosim nebudte zlý… Uz tw sem v ordeli

Porad se o tom s doktorem.

Jinak mi přijde, že si naprosto nevážíš svého zdraví.

Sehnat si, zřejmě pokoutně, že, adipex, je špatně, přečti si jeho než. účinky.
Kombinovat s alkoholem též špatně, zátěž na játra atd.

Ostropetřec…spousta lidí si myslí, že bylinky jsou lentilky, u ostropestřce je známé, že se nemá kombinovat s alkoholem a má i interakce se spoustou léků, právě že i léků na uklidnění.
Najdi si na netu nežádoucí účinky ostropestřce, nastuduj, tohle bys měla dělat dřív, než si vůbec nějakou bylinku koupíš.

Toho, že by měl nějaký vliv na těhotenství, bych se nebála, ty bylinky se nedoporučují těhotným hlavně z důvodu, že nejsou studie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 09:10

Adipex sem si sehnala jen kvuli tomu ach zhubla, je mi 28 a za dva mesicesem nabrala 6kg.. rivotril beru jen vyjimecne, obcas mam prpblem usnout. Blazen nejsem. Chodim do práce, chlap jetaky dobre placenej, jen si proste radi chodime na zahradky, vylety a dobry jidlo. A k tomu to pivo patří. Urcite se neozirame jak nejaci socialove, jen mame dobrou náladu. Každýy si zije po svem. :) Mam teda jetste 5leteho kluka. Proste sme jaci sme, a kdekdo by mohl závidět, jak twn zivot berem. ted mi jde o to jestli to mohlo poškodit plod. a vase nazory na nas zivot nejsu tak nejak zvědavá…

• Citovat
  • Nahlásit
10799
21.8.21 09:12

Miminko to ještě není, je to zárodek. Začátek je buď a nebo. Uvidíš. Teoreticky by s tebou ještě neměl být spojeny takže by mu to ublížit nemělo. Ale na někoho kdo se snaží o dítě se chováš pěkně nezodpovedne. Dej se do pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10799
21.8.21 09:14
@Anonymní píše:
Adipex sem si sehnala jen kvuli tomu ach zhubla, je mi 28 a za dva mesicesem nabrala 6kg.. rivotril beru jen vyjimecne, obcas mam prpblem usnout. Blazen nejsem. Chodim do práce, chlap jetaky dobre placenej, jen si proste radi chodime na zahradky, vylety a dobry jidlo. A k tomu to pivo patří. Urcite se neozirame jak nejaci socialove, jen mame dobrou náladu. Každýy si zije po svem. :) Mam teda jetste 5leteho kluka. Proste sme jaci sme, a kdekdo by mohl závidět, jak twn zivot berem. ted mi jde o to jestli to mohlo poškodit plod. a vase nazory na nas zivot nejsu tak nejak zvědavá…

Jako závidět ti, že liješ každej den víc jak kde jakej chlap? Tak to jo, to fakt pukam závisti. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33144
21.8.21 09:14
@Anonymní píše:

Ono jsi mohla nabrat z toho piva.

Podívej se, kolik má kalorií, vždyt se říkalo, že pivo je kaloricky jak jeden oběd. :)

A jestli si dáváš 3 denně, tak nezhubneš, tady žádný adipex nepomůže.

Musíš snížit ten kalorický příjem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37279
21.8.21 09:18
@Anonymní píše:

A navíc ke všemu jsi troll, že? Tak v tý perdeli zůstaň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33144
21.8.21 09:21
@Anonymní píše:

Jinak se mi líbí přesmyčka od prvního příspěvku, kde píšeš, že jsi v p.deli do druhého, kde píšeš, že by Ti mohl kdekdo závidět… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10081
21.8.21 09:27

Dospělá matka dítěte, která pokládá za normální prolít se denně třemi kousky a občas si do toho zoubnout nějaký prášek. No, faktem je, že alkohol a ty prášky jsou v těhotenství dost problém. Řekni to na gynekologii, nic jiného ti nezbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
21.8.21 10:20

Takže místo toho, aby jsi začala žít zdravě a trochu se hejbat, tak bereš srajdu na předpis jménem Adipex, kterou berou obézní lidé jako poslední možnost před podvázáním žaludku. Litr piva má i 700 kcal, což může být i polovina tvého denního příjmu, kterou bys měla konzumovat především v potravě. Dříve jsi z piva nepřibírala, teď ano, protože díky těhotenství procházíš hormonální nerovnováhou a spalování se zpomaluje. Jak škodlivé to je pro plod, radši nebudu ani komentovat, akorát se z toho zas nervuji.
Vykašli se na chlast. Pij vodu, pročisti si tělo a začni nanovo. Však uvidíš, jak záhadně shodíš. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 11:29
Někteří z va sv to nepochopili, jsem v pr.deli poize z toho esi to neublizilo dítěti, kdycch to vedela tak nic z oho nedelam
@LadyDelRey píše:
Takže místo toho, aby jsi začala žít zdravě a trochu se hejbat, tak bereš srajdu na předpis jménem Adipex, kterou berou obézní lidé jako poslední možnost před podvázáním žaludku. Litr piva má i 700 kcal, což může být i polovina tvého denního příjmu, kterou bys měla konzumovat především v potravě. Dříve jsi z piva nepřibírala, teď ano, protože díky těhotenství procházíš hormonální nerovnováhou a spalování se zpomaluje. Jak škodlivé to je pro plod, radši nebudu ani komentovat, akorát se z toho zas nervuji.
Vykašli se na chlast. Pij vodu, pročisti si tělo a začni nanovo. Však uvidíš, jak záhadně shodíš. :lol:

A prirala jsem uz pred tremi mesici, tehtna jsem tak tri tydny, pani chytrá, staci cist, adipex semm mela dvakrat a samo na to nepila.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat