Administrativní práce na doma, Broker consulting

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mababa232
Stálice 67 příspěvků 25.10.18 21:53
administrativní práce na doma broker consulting

Mám nabídku a byla jsem i na pohovoru v Broker consulting (spíš to bylo jako když poslouchám agitku), na domácí práci na přepisování smluv do pc a skenování. Bzlo by to na nějakých 25-30 hodin týdně práce doma. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

Reakce:

Melpel
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 25.10.18 22:41

https://www.emimino.cz/…ting-102923/

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 25.10.18 22:59

Pokud je to skutečně administrativní práce, je to v pohodě. Já jsem to dělala, jen pro jinou společnost. Dá se to dělat kdykoliv během dne, i v noci, jen je to hrozně nezáživný…

mababa232
Stálice 67 příspěvků 26.10.18 10:11

@Janli měla by to být jen tato práce. A dá se to stihnout?

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 26.10.18 19:21

@mababa232 než se to naučíš a zorientuješ se v tom, tak to jde pomalu, ale problém to není. Záleží samozřejmě na objemu. Já bych se toho nebála.

eumedon
Extra třída :D 13618 příspěvků 26.10.18 19:55
@mababa232 No, a víš aspoň, jestli je to na pracovní smlouvu, nebo „na IČO“? Řekli ti aspoň tohle?
@mababa232 píše:
Mám nabídku … na domácí práci na přepisování smluv do pc a skenování.

Přepisování smluv do PC a skenování? Jako písařka a skenerka? Vážně? Ne obchodní zástupce?

mababa232
Stálice 67 příspěvků 26.10.18 22:14

@eumedon na pohovoru říkali administrativní síla. Jako ptali se mě, jestli bych měla zájem i oslovovt další lidi, ale to jsem na rovinu řekla, že ne.

Janli
Kelišová 6003 příspěvků 9 inzerátů 26.10.18 22:43

@eumedon vážně. Ono je to hodně nezáživná práce a poradci si na to často někoho najímají na dohodu o provedení práce.

mababa232
Stálice 67 příspěvků 26.10.18 22:53

@Janli přesně tohle mi řekl ten šéf.

CopatáCácorka
Kecalka 143 příspěvků 29.10.18 14:52

ahoj holky, nevěděla jsem, že obchoďáci z Broker Cons. si berou na papírování lidi. Víte k tomu někdo něco bližšího? například jak je to tedy se smlouvou, kolik peněz za to nabízejí a tak? Takovou práci právě hledám. Nejlépe zadávání dat do PC, či přepis do elektronické podoby atd… Díky :mavam: :kytka:

mababa232
Stálice 67 příspěvků 29.10.18 15:01

@caacorka mě nabídli 120 Kč na hodinu. Ale to je Praha. Jinak jsem si sama řekla, kolik hodin tomu zvládnu týdne věnovat. Bylo by nějaké zaškolení, a pak bych si jezdila pro práci na pobočku a něco odesílala pojišťovnám. A smlouva buď DPP, dpc. Jako dneska všude…

CopatáCácorka
Kecalka 143 příspěvků 29.10.18 15:40

to zní skvěle! Kdyby náhodou jste se pak setkala s obchoďákem, který by taky takhle k sobě někoho hledal, tak na mě myslete prosím :) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >