Administrativní referent v oddělení nemocenského pojištění

Anonymní
18.3.16 08:19

Administrativní referent v oddělení nemocenského pojištění

Prosím o uchování anonyminity, protože o mých úvahách o změně zaměstnání ještě nikdo neví.

Chtěla bych se zeptat zda někdo pracuje na této pozici? Jaká je náplň práce, jakým zákonem se náplň práce řídí a jak jste s prací spokojeni. Jedná se o referenta okresní správy.

Dále by mě také zajímaly rozdíly, které pro Vás nastaly vznikem státní služby. Prostě budu ráda za jakékoliv zajímavosti.

Všem děkuji a přeji hezký den. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2330
18.3.16 08:32

Já pracuji v CSSZ, ale jako referentka el. spisové služby, co se týká změn tak oproti předchozímu zaměstnání jsem na tom lépe ( ne po finanční stránce ), ale co se týká stresu, Uděláš si svojí práci a více méně jsi už v pohodě, nikdo tě do ničeho nenutí pokud děláš co máš je to ideální. Jinak co se týká pracovní doby na ustředí je možnost krátkého pátku nevím jak je to na OSSZ a dovvolená 25 dnů + 3 dny INV.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.16 18:24

Pracuji na OSSZ, ne teda na nem. odd., ale občas s nimi v kontaktu jsem kvůli pracovním věcem a řeší výplatu nemocenské, kontrolu práce neschop., prodlužování dávek a další.
Pokud pracuješ ve státní správě, tak budeš ušetřena úřednickych zkoušek, jinak pokud je nemáš, budeš do jejich složení pracovat za min. plat v dané platové třídě.

• Nahlásit
  • Citovat
14.2.18 21:52
@Anikaa02 píše:
Já pracuji v CSSZ, ale jako referentka el. spisové služby, co se týká změn tak oproti předchozímu zaměstnání jsem na tom lépe ( ne po finanční stránce ), ale co se týká stresu, Uděláš si svojí práci a více méně jsi už v pohodě, nikdo tě do ničeho nenutí pokud děláš co máš je to ideální. Jinak co se týká pracovní doby na ustředí je možnost krátkého pátku nevím jak je to na OSSZ a dovvolená 25 dnů + 3 dny INV.

Ahoj jeste tam Prosím pracujete? Moc děkuji misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama