Adpopcia a veci s tým súvisiace

Anonymní
7.12.19 11:51

Adpopcia a veci s tým súvisiace

Ahojte, ak by tu bol niekto, kto má adoptované dieťatko a chcel by sa podeliť o rady, skúsenosti, zážitky, budem veľmi vďačná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5732
7.12.19 12:20

Já jsem pěstounka. Jak staré děťátko budete adoptovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
7.12.19 13:03

@Enmamma sme ešte len v procese 2.5 roka, dali sme si požiadavku co najmenšie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
7.12.19 13:05
@Bonnie20 píše:
@Enmamma sme ešte len v procese 2.5 roka, dali sme si požiadavku co najmenšie.

A jaká máte kritéria? Krom toho, že má být co nejmenší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
7.12.19 13:07

Iba aby bolo zdravé, poprípade drobné choroby by nevadili, no, a, aby nebolo rómske, alebo pólo rómske.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
7.12.19 13:11
@Bonnie20 píše:
Iba aby bolo zdravé, poprípade drobné choroby by nevadili.

A bio rodiče? Většina matek dětí v ústavech jsou buď feťačky nebo alkoholičky. To akceptujete nebo ne? U mimina se to zdraví totiž moc nerozpozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9975
7.12.19 13:27
@Enmamma píše:
A bio rodiče? Většina matek dětí v ústavech jsou buď feťačky nebo alkoholičky. To akceptujete nebo ne? U mimina se to zdraví totiž moc nerozpozná.

To je bohužel pravda. Žena z normálního prostředí dítě k adopci nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 07:01

@Enmamma budeme mat možnosť nahliadnuť do zdravotnej karty dieťaťa, ako nás informovali a na základe toho sa rozhodnúť.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.19 07:06

@karkarka to nie je pravda, počas tých rokov, čo sme v zozname a co sme chodili na sedenia, nám hovorili rôzne prípady z praxe, a nie vždy to boli také „osoby“. A ako som spomínala vyššie, budeme mať možnosť nahliadnuť do zdravotnej karty dieťaťa a na základe toho sa rozhodnúť. Poznám páry, čo odmietli z rôznych dôvodov aj 2, 3 deti. 3

• Citovat
  • Nahlásit
5732
8.12.19 12:11
@Anonymní píše:
@karkarka to nie je pravda, počas tých rokov, čo sme v zozname a co sme chodili na sedenia, nám hovorili rôzne prípady z praxe, a nie vždy to boli také „osoby“. A ako som spomínala vyššie, budeme mať možnosť nahliadnuť do zdravotnej karty dieťaťa a na základe toho sa rozhodnúť. Poznám páry, čo odmietli z rôznych dôvodov aj 2, 3 deti. 3
Řadu věcí stejně zjistíš až když dítě poroste. Pokud matka v porodnici nepřizná, že v době těhotenství pila alkohol a není aktuálně při porodu opilá, nikdo to vědět nebude a v kartě to mít nebude. Nepočítej s tím, že v kartě je všechno. My z karty věděli tak půlku informací, na zbytek jsme přicházeli postupně. Musíš být připravená na komplikace, i na to, že vás bude dítě odmítat.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
8.12.19 12:15

Mimo jiné musíš počítat s ústavní deprivací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9975
8.12.19 12:19
@Anonymní píše:
@karkarka to nie je pravda, počas tých rokov, čo sme v zozname a co sme chodili na sedenia, nám hovorili rôzne prípady z praxe, a nie vždy to boli také „osoby“. A ako som spomínala vyššie, budeme mať možnosť nahliadnuť do zdravotnej karty dieťaťa a na základe toho sa rozhodnúť. Poznám páry, čo odmietli z rôznych dôvodov aj 2, 3 deti. 3

V 95%pripadu jsou k adopci volne děti fetacek, prostitutek, žen s hodně malým IQ. Nebo děti nějak postižené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
8.12.19 13:15
@karkarka píše:
V 95%pripadu jsou k adopci volne děti fetacek, prostitutek, žen s hodně malým IQ. Nebo děti nějak postižené.

Myslím, že zakladatelka si to maluje na růžovo. Krom jiného, já sice nevím, kde a jak kvalitní přípravku podstoupila, ale co já mám zkušenost, nic, co by potřebovala do života, se tam nedozví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat