Adventní kalendář Sinsay - co ukrývá, řeknete?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
247
7.1.22 19:51

Adventní kalendář Sinsay - co ukrívá, řeknete?

Zdravím,
hledala jsem adventní kalendář na příští rok pro dceru (to jí budou skoro 3 roky, je lednová) a doufala, že narazím na nějaký hračkový v brutální slevě :lol: ale nic. Každopádně jsem narazila na tento od Sinsay - https://www.sinsay.com/…borow-24e-si . Krom toho, že ta cena je fakt pecková :palec: tak mi přijde hezoučký, ale… kdo ho měl doma, povíte mi, co v něm je? Vidím ořezávátko, ok, a co je ten zbytek? Gumy? Postavičky? Prosím řekněte mi, co je v něm schovaného :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
584
7.1.22 20:10

@LaVoisin bohužel vůbec nevím, značku jsem až doteď neznala. Ale chtěla jsem říct, že by mě nenapadlo kupovat adventní kalendář takhle rok dopředu, ale pokud v něm není nic, co by mohlo projít nebo na něm není nadepsaný ten daný rok, tak je to vlastně dost dobrý nápad! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19792
7.1.22 20:31
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
7.1.22 22:09

@Proseccová tak po vánocích bývají ve slevě, tak mi to přišlo jako dobrý nápad :-) navíc já dárky (vánoční i narozeninové, u dcery vycházejí měsíc od sebe) kupuji průběžně skrz celý rok, dost věcí se dá v určitou dobu pořídit levněji a jak je to rozložené do celého roku tak to tolik nezatíží finance jako kupovat vícero věci v rámci 2-3 měsíců :-) těsně před realizuji jen aktuální přání :-D letos k Vánocům to byla panenka Zvonilka :-D a k narozeninám domeček pro panenky a dnes ještě u večerního česání, když jsem řekla „asi potřebuješ nový hřeben“ řekla, že chce fialový :-D - při hledání jsem narazila právě na web sinsay a při prohlížení našla tento adventní kalendář. Možná ale nakonec koupím nějaký prázdný a naplnim ho sama, třeba Schleich má krásné figurky víl a jednorožců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
8.1.22 00:50
@LaVoisin píše:
@Proseccová tak po vánocích bývají ve slevě, tak mi to přišlo jako dobrý nápad :-) navíc já dárky (vánoční i narozeninové, u dcery vycházejí měsíc od sebe) kupuji průběžně skrz celý rok, dost věcí se dá v určitou dobu pořídit levněji a jak je to rozložené do celého roku tak to tolik nezatíží finance jako kupovat vícero věci v rámci 2-3 měsíců :-) těsně před realizuji jen aktuální přání :-D letos k Vánocům to byla panenka Zvonilka :-D a k narozeninám domeček pro panenky a dnes ještě u večerního česání, když jsem řekla „asi potřebuješ nový hřeben“ řekla, že chce fialový :-D - při hledání jsem narazila právě na web sinsay a při prohlížení našla tento adventní kalendář. Možná ale nakonec koupím nějaký prázdný a naplnim ho sama, třeba Schleich má krásné figurky víl a jednorožců

Ani se nedivím. Na co mít 5 gum a 4 ořezávátka :) Na základě tvé diskuse jsem mrkla na net a moc se mi zalíbil dřevěný kalendář z Lidlu se šuplíčky. Dost o něm uvažuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
8.1.22 07:05

@MeloryNox V lidlu mají fajn věci pro děti, letos byl v nabídce kalendář Farma a tuším nějaká autíčka… :potlesk: a právě by mohly být ve slevě, taky jsem uvažovala, že vezmu ten lidlovský a naplním ho sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
8.1.22 07:05

@cecetka Moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu