Aerius - zkušenosti?

597
5.4.16 09:03

Aerius - zkusenosti? Co o tom vite?

Maminky, trapime se s dcerou s rymou..

Zaclo to koncem unora, ryma zelena, ktera ji vlezla do oci - teploty - skoncily jsme na ocnim dostala Atb kapky po par dnech to bylo dobre i rymu jsme zalecili pamyconem.. Asi 2 dny byla dobra a pak zase ryma, ktera se tahne v podstate do dnes..
Pred 14 dny na orl nic nezjistili - do zpravy napsali zahleneny nos, udelali vyter v krku hemofil, v nose taky neco. Ale pry nic masivniho na Atb to neni.

Vcera jsem byla u doktorky, asi 10 dni je ryma uz jen bila, ale hlenovita, pres den dycha spis pusou v noci nosem s kojenim nema problem.
Dr. Volala na alergo, tam nas objednala az za mesic.. Do te doby mame davat aerius.. Moje dr. Se na to mic netvarila(pry je mala), ale napsala nam ho..

Mate s timto lekem nejake zkusenosti?

Uvazovala jsem jeste o solne jeskyni, myslite, ze by to mohlo pomoct?
Dcera ma 10 mesicu

Příspěvek upraven 05.04.16 v 09:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5536
5.4.16 09:08

Dostali jsme ho na kašel, dcerka 2,5 roku, nepíše, jak je staré Tvoje dítko. Předepsal nám ho pediatr, ale dcerka teda kašlala fakt fest, brala teda Stoptussin 3× denně, a 1× denně Aerius. Nevím, zda to pomohlo, každopádně tonezanechalo negativní účinky:-). Kašel stejně trval dlouho, ať jsem jí dávala co jsem jí dávala. Trvalo skoro 14 dní, než se ho zbavila úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
5.4.16 09:11

@Helll Aerius dávám Ele skoro při každý rýmě, právě aby mohla vůbec dýchat. Takže se ho neboj, je to antihistamikum, ale používá se právě i na oplasknutí těch sliznic. Jinak víc než solná jeskyně pomůže inhalátor. Od té doby, co ho máme, Ela neměla zánět středního ucha. Loni ho měla 3×, pak jsme na podzim koupili inhalátor a od tý doby je klid. U ní každá rýma končila tragicky nebo se jí strašně táhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26890
5.4.16 09:18

Aerius synovi alergolozka psala od roka, do roka jsme meli davat 3× denne fenistil kapky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15549
5.4.16 09:44

Syn ho bere trvale dva roky..začal ve čtyřech letech. Do té doby byl věčně „na hromadě“ pořád pokašlával, posmrkával. Aerius jeho stav výrazně zlepšil (přechodně tedy musel brát ještě další lék, ale ten je již rok úspěšně vysazen a kluk se drží dobře).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
5.4.16 10:00

Dcera 1,5 roku ho dostala vcera, tak uvidime. Celou zimu rymy, brali jsme fenistil ale nepomahal, tak ted zkousime tohle ( navic se mala pred tydnem kdy konecne vylezlo vice slunicko a chodime casteji ven ) osypala vyrazkou a zacli ji tect i oci…tak nam napsala tohle, na arelgologii nas zatim poslat nechce, ze pry u tak malych deti to jeste nedelaji, nebo jsou testy slozite…nezeptala jsem se dr jak dlouho to mame brat? Muze se to tedy brat dlouhodobe? Neublizi to ( treba ziskanim navyku nebo tak?) mam volat jeste ve stredu na vysledky tak se jests zeptam, ale kdyz uz jsem objevila tuto diskuzy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
5.4.16 10:00
@Majdula83 píše:
Aerius synovi alergolozka psala od roka, do roka jsme meli davat 3× denne fenistil kapky.

Dcera ma prave 10 mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
5.4.16 10:01

Dcera bere dlouhodobě, plus další léky a myslím že je lepší. fenistil na ní nefunguje, aerius se zdá že prochází. ovšem rychle pozoruju změnu když vysadím na pár dní. velká kontrola jí čeká až o prázdninách jak vše zabralo tak nemám úplně objektivní posouzení. ale myslím že tím nejde moc pokazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
5.4.16 10:02
@smurfka píše:
Dcera 1,5 roku ho dostala vcera, tak uvidime. Celou zimu rymy, brali jsme fenistil ale nepomahal, tak ted zkousime tohle ( navic se mala pred tydnem kdy konecne vylezlo vice slunicko a chodime casteji ven ) osypala vyrazkou a zacli ji tect i oci…tak nam napsala tohle, na arelgologii nas zatim poslat nechce, ze pry u tak malych deti to jeste nedelaji, nebo jsou testy slozite…nezeptala jsem se dr jak dlouho to mame brat? Muze se to tedy brat dlouhodobe? Neublizi to ( treba ziskanim navyku nebo tak?) mam volat jeste ve stredu na vysledky tak se jests zeptam, ale kdyz uz jsem objevila tuto diskuzy…

My mame 10 mesicu. Dcera ho ma brat mesic.. Pry to nekteri berou i nekolik mesicu v kuse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
5.4.16 10:06
@Helll píše:
My mame 10 mesicu. Dcera ho ma brat mesic.. Pry to nekteri berou i nekolik mesicu v kuse

Myslim ze ty dva mesice u do roka uz nejsou takova hruza..fenistil nam nezabral, tak radeji bych brala neco i klidne o dva mesice driv nez doporucuji kdyby to melo zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
5.4.16 10:07

Aerius se může dlouhodobě, syn ho bere na ekzémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15549
5.4.16 11:01

Však syn bere bez přestání už skoro dva roky. A ještě nějakou dobu brát bude, než konečně obnoví výrobu vakcíny proti roztočům :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
6.4.16 08:14

@Helll taky bereme aerius dlouhodbe a hodne nam pomohl. Plus davame homeopatika, kdyz je ryma zelena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
6.4.16 10:21

No mi ho bereme zatim treti den a nevidim zlepseni zatim zadne..jo asi je jeste brzo ale po tech par mesicich problemu uz jsem dost netrpeliva..! :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama