Afektivní křeče 3 měsíční dítě

22.11.19 19:00

Afektivní křeče 3 měsíční dítě

Dobrý večer jsem zoufalá :,( moje dcera 3,5 měsíce začala večer hystericky plakat až upadá do bezvědomí modro šedá oči v sloup a nedýchá. Byla tu i rychlá v nemocnici nás vyšetřili a řekli že afektivní křeče že se vždy za chvíli nadechne že ji mám odpoutat pozornost a zkoušet co jí pomůže. ale dcera na nic nereaguje prostě padne 18-19 večer a hysterie dušení a vše už sem zoufalá bojím se vlastního dítěte nemá někdo nějakou radu nebo zkušenost. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

116
22.11.19 19:14

@Týnuš ka
Ahoj, tohle jsem s dcerou zazivala taky. Přesně jak popisuje hysterický plac a už to bylo. Bšla jsem s ní i na vyšetření na neurologii kde bylo vše v poradku. Vzdy kdyz prestala dychat tak jsem ji otočila hlavou dolu a strikla studenou vodu na obličej a vzdy se nadechla. Postupně s věkem to ustavalo. Rada od detske mudr byla nenechavat ji brečet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 19:20

@Lucinka08 jenže já ji nestihnu ani nechat začne kňourat vytáhnu ji a už je zle začne psychopatický řvát dusit se a je to…jako že ji obrátíš nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 19:22

@Lucinka08 já se bojím večer vlastního dítěte včera my radili odvézt pozornost ale jinjic nezajímá jen strašně řve a pak se duši a už je zle kdybych se na hlavu sní stavěla nejde utišit přitom je najezena obdrkla bříško sme nikdy netrpěli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1826
22.11.19 19:29

Foukala jsem do obliceje a to ji probralo a nadechla se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 20:01

Také foukám malé do obličeje. Poradila mně to sestřička v porodnici, když to poprvé předvedla. Z kraje jsem koukala i několikrát denně, ale už se to lepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
22.11.19 20:35

@Týnuš ka
Jo hlavou dolu a lehce pocakat studenou vodou. Asi nezbývá nic než vydrzet než se to srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 20:40

Dobře a taky tomu předchází takové bezdůvodne hysterie a nejde ničím utišit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
22.11.19 21:04

Měla to pravidelně když se třeba vzbudila a měla hlad tak než jsem pripravila mliko a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
23.11.19 03:53

Taky mame, ale az nekdy od cca 8 mesicu bych tak tipovala. Utecha - vzdy naskoci. Kazdopadne nejvic se stava, kdyz je pretazeny. Davat driv spat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1131
23.11.19 07:23

U nás začala dcera s afektivními záchvaty už od novorozence. Vždy pomohlo fouknutí fo obličeje. Největší zábava je, když to předvede za jízdy autem. Nikdo s ní vzadu nesedí a vždycky to rozdýchá. Většinou se tak děje, když má velký hlad. Jsou jí 4 měsíce a už se to lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 08:16

Včera sem ji položila spici už v 18 hodin a spí do teď jen se zamrvila kvůli dudliku. Předtím chodila spát v okolo 7-8 tak zkusím pokládat dřív no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1131
23.11.19 21:54

@Týnuš ka taky možnost, možná už byla velmi unavená. Určitě to vychytáš. :palec: dceru ukládám kolem půl sedmé, později se jí už hůř usíná. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama