Reklama

Aféry - Barrandov Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 28.12.16 22:52
Aféry - Barrandov Plus

Při cvakání TV programem jsem náhodně shlédnul kousek tohoto pořadu. Dneska to je teda síla :mrgreen:. Koukáte na to někdo?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 28.12.16 22:59

Nekoukám, manžel hraje playko tak nemám šanci :mrgreen: co tam je dneska? Viděla jsem jen pár dílů a komedie na entou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gnaar
Kelišová 5638 příspěvků 28.12.16 23:02

Dneska tam je nějaká „nymfa“ :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10245 příspěvků 28.12.16 23:38

Prý jsou to herci.
Já viděla týpka, co se chtěl v TV rozhodnout, se kterou má být. Miloval totiž dvě ženy současně.
Nakonec si vybral tu dlouholetou, protože ta druhá šla na potrat tajně. On si přitom už moc přàl mimíska :zed:

cecetka
Kelišová 7170 příspěvků 29.12.16 07:38

@Russet Videla jsem to asi 2×. Vzhledem k tomu, jak jsou ti lide upraveni, naliceni, jak se vyjadruji… taky si myslim, ze je to hrane.
Navic, ktery de**l by sel osobni problemy resit do TV a bez problemu by se ve studiu vsichni sesli, ze jo? :roll:

Russet
Extra třída :D 10245 příspěvků 29.12.16 08:10

@cecetka
Nalíčí je, aby vypadali dobře v televizi, to bych ještě pochopila. Ale jak může ženská, co ji chlap podvádí jít do televize vyprávět, jak jim to neklape a že ho děsně miluje.
A Kristelka se tváří, jak jim do děsně žere.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 11:02
Nový začátek - barrandov

Zdravím, viděla jsem na barrandově běžet na liště výzvu k novému začátku pro maminku, kamarádku nebo tak. Nevíte někdo podrobnosti, nemůžu nikde najít. Přemýšlím, že bych přihlásila sestru.
Předem díky

Frída34
Kecalka 497 příspěvků 20.01.17 12:09

Je to hrané herci z ulice tedy neherci, za natáčení dávají 3000. Všechny ty pořady jako soudkyně barbara, nebezpečné vztahy, aféry atd jsou hrané. Já jsem spíš v šoku z toho jak se s tímto formátem pořadu roztrhl pytel. Je to šílený, na tv nekoukám a na tohle by mě nikdo nedonutil koukat. Proč koukat na to jak se lidi hádají. :nevim:

lampicka11
Závislačka 3322 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 12:12

Holky,
Je to hrane..jsou to „neherci“ ktery maji scenar..jako soudkyne barbara atd. Nejsou to skutecny lidi ktery maji takovy pribeh

Russet
Extra třída :D 10245 příspěvků 20.01.17 12:23

@Frída34
Já hlavně nechápu, proč to Barrandov dává. Hodně jsem pochybovala, že někdo normální může do Afér přijít. Jednou tam byla matka a dcera, která otěhotněla se ženatým a nechtěla říct jeho jméno. Ta matka vypadala aspoň na padesát a tvrdila, že dceru měla ve dvaceti. Té bylo ale taky dvacet.
Vlastně ani nevím, proč jsem na to koukala. Asi ze zvědavosti, co tam budou říkat :zed:
Jako včera na Máte slovo o šátku s Jílkovou. Překřikování a chaos.

kacenka841
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 20.01.17 12:39

Ja hlavne nechapu kristelovou proc se na to dala a docela to propaguje na svym IG. Myslim si ze to nema zapotrebi… jinak je to teda kravina na Ntou :zed:

Levandulina
Kelišová 5186 příspěvků 7 inzerátů 20.01.17 20:19

WTaky nechápu tento typ pořadů. Pamatuju si když dávali Áčko, to bylo s opravdovými příběhy těch lidí, co tam účinkovali. To mě bavilo.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 26.01.17 09:57

Nee to je fakt všechno hrané? :(

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28501 příspěvků 26.01.17 10:10

.

Příspěvek upraven 26.01.17 v 10:11

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28501 příspěvků 26.01.17 10:11
@Burj Chalifa píše:
To je pro diváky slabší duchem.
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama