Afetálni plodové vejce ( opakující se)

148
10.10.20 10:56

Afetálni plodové vejce ( opakující se)

Ahoj holky, přišli Vám na příčinu? Máme za sebou genetické vyšetření a našlo se jen u mě mírně snížena fce Štítné žlázy. Beru půl prášku Letroxu ale stejně znovu to samé :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8293
10.10.20 11:06

@Jájinka01 ahojka, může to být fakt jen ošklivá náhoda, prostě genetická neshoda a už to jede.. nebo neidetifikovana, neléčená infekce.. ureaplasma často..genetiku páru máte za sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
10.10.20 11:19

@Jájinka01 Ahoj, a co hematologie? Mě přišli na antifosfolipidovy syndrom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
10.10.20 11:45

Holky máme za sebou genetiku v Gennet Liberec :roll: a tam přišli jen na tu ŠZ ale to prý není žádná tragédie :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
10.10.20 15:44

@Jájinka01 Ja jsem mela,,vydupane,, kompletni imunologicke vysetreni. Rekla jsem, ze bez nej odmitam ivf, protoze jsem vzdy otehotnela a dostala horecky. Pak to skoncilo bud prazdnym vejcem nebo jen biochemkou. Tam vysly spatne hodnoty nk bunek a odeslali me na hematologii. Od te doby jsem pichala clexan na redeni krve az do konce sestinedeli. Ivf nebylo potreba, tehotnela jsem casto, ale potrebovala jsem pomoct udrzet plod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
10.10.20 16:44

@krispyna udělali nám genetiku, imunologii a trombofilni profil. Hematologie to není stejny jako ten trombofilni profil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat