Afrin sprej v těhotenství

29.1.16 07:36

Afrin sprej v těhotenství

Ahojky potřebuji radu od zkušených maminek, na ORL jdu v pondělí. Jsem v 16tt. A přes den to jde, ale než jdu spát mám totalne ucpaný nos. Mám tu Pinosol, Physiomer, Aspect -mořské vody mi nepomáhají ani bylinky. Tak jsem si včera ze zoufalství a skoro uz bez kyslíku strikla Afrin. A spala jsem krásne. Myslíte, že to opravdu tak vadi ten Afrin?.

Jo a beru Aspirin na ředění krve vyšlo mi riziko retardace růstu plodu, tak pro prevenci

Děkuji 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2028
29.1.16 07:47

Taky jsem v těhotenství měla problémy s dýcháním nosem a vždy než jsem šla spát, tak jsem si musela stříknout Afrin. A doporučili mi v lékárně právě Afrin. Po porodu to hned odeznělo. Mořské vody taky nezabíraly. Za sebe říkám, lepší si večer šplíchnout než stále myslet na to, že nosem dýchat nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.16 08:11
@Lenkahusa píše:
Taky jsem v těhotenství měla problémy s dýcháním nosem a vždy než jsem šla spát, tak jsem si musela stříknout Afrin. A doporučili mi v lékárně právě Afrin. Po porodu to hned odeznělo. Mořské vody taky nezabíraly. Za sebe říkám, lepší si večer šplíchnout než stále myslet na to, že nosem dýchat nejde.

Je dekuji moc za zkušenost! Ja si taky myslím že kyslík je víc důležitý a pusou prostě dychat neumim:/ udusila bych se. :oops: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
29.1.16 08:23

@krystinka.a neboj, fakt jsem to měla stejně u obou kluků a oba jsou zdraví a rodila jsem oba až dalece po termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
29.1.16 08:23

Mně řekla magistra v lékárně, že lepší je si našplíchat sprej, než se udusit, že ta druhá varianta je pro dítě mnohem horší :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
antoinnetka
29.1.16 08:25

Ahojky, já jsem s ucpaným nosem měla v těhotenství taky problémy. Když se to nedalo vydržet (a že to bylo docela často), tak jsem si stříknout na noc musela. Vůbec bych se nevyspala. A propo, Pinosol a mořská sůl je úplně na houby

• Citovat
  • Upravit
2628
29.1.16 08:30

Říká se tomu těhotenská rýma. Mám to taky a teď jsem měla ještě i normální. Prodávají se dva druhy mořské vody - hypotonická a hypertonická (ta hypertonická je na ucpaný nos) - jakžtakž to funguje, ale žádný zázrak nečekejte.
Při normální rýmě jsem stříkala taky Afrin, jinak se snažím si ho dávat maximálně jednou do týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.16 08:34

Děkuji moc holky, alespoň vím že nejsem jedina :lol: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
29.1.16 09:40

Mam to taky. Asi od 6tt. Ted 24tt. A Afrin musim kazdy vecer nez jdu spat. Jinak neusnu. Dychat pusou ve spani neumim. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.16 18:51
@Elephantka píše:
Mam to taky. Asi od 6tt. Ted 24tt. A Afrin musim kazdy vecer nez jdu spat. Jinak neusnu. Dychat pusou ve spani neumim. :(

No me se to drzi cca od 10tt :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.16 12:50

Holky tak Vám dám radu, ikdyž je vyšetření dost nepříjemné, zkuste si dojít na ORL já dostala dělaný kapky do nosu a mentolovou mastičku…a ok ;) a zbytek doženu bylinkama :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama