AFTERNOR nouzová antikoncepce dotaz

Anonymní
24.6.21 13:40

AFTERNOR-nouzova antikoncepce dotaz

Zdravím, mám dotaz je mi 18 a s přítelem jsme měli v neděli 20.6 kolem 23h večerní nechráněný styk a bohužel se to stalo. Tudíž jsme neváhali a šla jsem si koupit přípravek AFTERNOR-1,5mg hned na druhy den ráno (v pondělí kolem 8.h ranní ) kterou mi lékární doporučila, tedy stihla jsem to užít do 12hodin, myslíte si že to zabralo? Dítě opravdu teď neplánuji, a po 2 dnech užití mě malinko pobolíva bricho, muze to byt temi vedlejsimi ucinky? Děkuji predem za odpoved :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9812
24.6.21 13:43

100% to není. Pokud už probíhala ovulace tak tabletka nemusí fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 13:45

@JancaS84 nechapu jak to myslite kdy poznam ovulaci ja chci jen vedet jestli budu nebo nebudu tehotna

• Citovat
  • Nahlásit
9812
24.6.21 13:48
@Anonymní píše:
@JancaS84 nechapu jak to myslite kdy poznam ovulaci ja chci jen vedet jestli budu nebo nebudu tehotna

Tak to ti teď nikdo neřekne, nejsme vestkyne. Musíš počkat jestli dostaneš menstruaci. Ovulace bývá zhruba v půlce cyklu tj 14 dní od prvního dne menstruace, to by si mohla ve svým věku vědět. Pokud byl styk v tuto dobu tak tabletka nemusí fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
24.6.21 14:11
@Anonymní píše:

Jestli nechceš být těhotná tak se chraň a nespoléhej na prášky po. Teď Ti nezbyde nic jiného než čekat do mestruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat