Agentura brigáda v zahraničí

Anonymní
12.9.18 16:44

agentura brigáda v zahraničí

Zdravím, neporadil by mi někdo nějaké agentury, které zprostředkovávají práci v zahraničí? konkrétně v anglicky mluvících zemích? Mě se nejvíce zamlouvá Student agency-kvůli jistotě, že to nebude podvod, i kvůli dopravě apod..Ale přijde mi, že mají nereálné požadavky, tedy konkrétně ty reference, koláže apod. to já prostě nemám šanci splnit..
Nemířím vůbec vysoko, chci jen odjet na pár měsíců pryč, zdokonalit angličtinu…ideální povolání, co by se mi líbilo pokojská..klidně i nějaká práce ve skladě..
máte tedy nějaké tipy na jiné agentury? Díky všem rady…
Jinak ještě dotaz..je možné se přes agenturu do Anglie dostat, když má úroveň AJ je pouze cca A2? Anglicky jsem se sice učila 13 let ve škole, ale nějak to není znát. Všude zřejmě budou chtít pohovor v aj, což nevím jestli bych zvládla…je ten pohovor brán vážně nebo je to jen formalita? nevíte..už bych se dávno přihlásila a byla pryč, jediný co mě brzdí je strach, že mě nepřijmou kvůli pohovoru.. Jinak je mi jasné, že to začátku bude masakr, že jim nebudu rozumět, na druhou stranu budu muset mluvit a nějak se o sebe postarat, takže mě to donutí…
Díky všem za rady

  • Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat