Reklama

Agentura brigáda v zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 16:44
agentura brigáda v zahraničí

Zdravím, neporadil by mi někdo nějaké agentury, které zprostředkovávají práci v zahraničí? konkrétně v anglicky mluvících zemích? Mě se nejvíce zamlouvá Student agency-kvůli jistotě, že to nebude podvod, i kvůli dopravě apod..Ale přijde mi, že mají nereálné požadavky, tedy konkrétně ty reference, koláže apod. to já prostě nemám šanci splnit..
Nemířím vůbec vysoko, chci jen odjet na pár měsíců pryč, zdokonalit angličtinu…ideální povolání, co by se mi líbilo pokojská..klidně i nějaká práce ve skladě..
máte tedy nějaké tipy na jiné agentury? Díky všem rady…
Jinak ještě dotaz..je možné se přes agenturu do Anglie dostat, když má úroveň AJ je pouze cca A2? Anglicky jsem se sice učila 13 let ve škole, ale nějak to není znát. Všude zřejmě budou chtít pohovor v aj, což nevím jestli bych zvládla…je ten pohovor brán vážně nebo je to jen formalita? nevíte..už bych se dávno přihlásila a byla pryč, jediný co mě brzdí je strach, že mě nepřijmou kvůli pohovoru.. Jinak je mi jasné, že to začátku bude masakr, že jim nebudu rozumět, na druhou stranu budu muset mluvit a nějak se o sebe postarat, takže mě to donutí…
Díky všem za rady

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama