Agentura Hlídací babičky? Nemám hlídání

688
11.8.13 15:05

Agentura hlídací babičky??? Nemám hlídání..

Ahoj holky všechny zdravím…

je mi jasné, že toto téma tu bylo již hodněkrát řešeno, ale nějak si nevím rady. Mám 4 leté dvojčata, jeden je alergig, astmatik a po nástupu do školky byl neustále nemocný. Od ledna do května byl ve školce cca 3 týdny dohromady. Trpí na bronchitidy, neustále záněty průdušek, tento rok měl už 7× ATB. Druhý tyto potíže nemá ale vždy to od brášky chytne taky, i když z jiným průběhem. Já byla proto rok doma, ale pak už jsem musela do práce. Pracuji 2 měsíce a děsím se nadcházejícího podzimu a zimy, sice už víme diagnozu a má potřebné léky, které minulou zimu neměl a pořád ho léčili na něco jiného. není astmatik jako takový, ale právě trpí na ty astmatické bronchitydy. Já nemám bohužel žádné hlídání, manžel dělá na OSVČ a volno si vzít nemůže, já rodiče nemám a tchýně sice bydlí cca 2 min. ale ta pracuje a navíc hlídací moc není, jen by rozdávala rozumy :-)
Potřebuju si udržet práci a tak to řeším už teď. Narazila jsem na agenturu Hlídací babičky, neznáte ji někdo? Potřebovala bych nějaké zkušenosti, mají dobré ceny, ale bez doporučení se toho bojím :nevim:
Kamarádky hlídat nemžou, buď mají samotné dvojčata a nebo miminka a nebo pracují.
jak to řešíte vy?
Děkuji a přeji hezkou neděli :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

487
11.8.13 15:10

@kacatkoOOO Znám někoho, kdo ji využívá a bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
11.8.13 15:34

A odkud jste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
11.8.13 15:41

K nám z agentury chodila paní..ale jak jsem se dozvěděla, ani po nich nechtějí výpis z rejstříku a vedou to tam asi tak nějak dost ledabyle…ale s paní jsme byla velmi spokojená. s agenturou už moc ne, pořád nějaké dohadování..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
11.8.13 16:08

hlídání Praha

Mám jednu úžasnou paní s dětmi na hlídání, je z Prahy, tak kdo potřebujete, ozvěte se. Ale nevím, jestli ještě bere děti - sama má 2, naši malou pohlídá, ale nevím, jestli by mohla pravidelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
11.8.13 16:11

Mám švagrovou je dětská zdravotní sestra, kdyby jste chtěla děvčata hlídání, tak v praze, neratovicích hlídá a dost levně řekla bych :) pište SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.8.13 16:51

Odkud jsi? Vím o holčině, která má zkušenosti i s hlídáním dvojčátek :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
11.8.13 16:59

Já bych taky právě měla tip (hlídá i mě). Klidně taky piš SZ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688
11.8.13 21:25

Holky děkuju moc všem. Určitě bych někoho potřebovala, ale jedná se spíše o nárazové hlídání v době nemoci, což je teda dost často. jsem z Prahy 5. Děkuju všem za typy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2437
13.8.13 17:36

@kacatkoOOO Tu agenturu znám, vyzkoušela známá a vše proběhlo v pohodě. Taky plánuju využít při nemocech. Cena je bezkonkurenční. Agenturu jsem si proklepla, chtěla jsem vědět jak je možné, že mají tak nízké ceny - v tomhle oboru pracuju, tak vím, že při takových cenách by se nemohly uživit. Zjistila jsem, že agenturu provozuje společnost Ludus Czech, která má několik oborů činností, hlídací agentura tedy není jejich hlavní zdroj příjmu. Navíc u nich pracují pouze „babičky“ takže většinou důchodkyně, které se spokojí s platem 60-70 na hodinu. Do agentury jsem i volala a ptala se na oprávnění, pojištění, způsob výběru hlídacích paní atd. Veškeré dokumenty mi poslali do mailu, vypadá to, že vše mají v pořádku - živnostenské oprávnění i pojištění. Jestli chůvy opravdu prověřují tak moc jak tvrdí, je otázka, ale věřím, že minimálně prověří jestli paní má opravdu zkušenosti s dětma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
812
9.9.13 19:16

@Princess Díky. Zrovna jsem na ně narazila a potřebovala od někoho reference. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2437
10.9.13 16:29

@11berta Super. Tak jestli je vyzkoušíš, dej vědět. Já zatím zůstala u toho prověření oprávnění atd. hlídání zatím nepotřebuju, ale podzimní marodění se blíží tak předpokládám, že je budu potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
16.9.13 15:40

@Princess taky jsem teď na tu agenturu koukala, přijde mi dost zajímavá. Naší malé asi taky bude nejvíc chybět babička. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
macikm
5.2.14 14:45

negativní zkušenost

Ahoj holky všechny Vás moc zdravím. Moje zkušenost s agenturou Hlídací babička je bohužel negativní :evil: Jednání s agenturou je příšerné. Kontaktní osoba, která má zajišťování chův na starosti je velmi neochotná, na přímé dotazy neodpovídá přímo zvláštně kličkuje, mlží, mám z ní pocit, že lže. Důvěru ve mně rozhodně nevzbudila. Odmítla mi poskytnout životopisy hlídacích babiček, ale nebyla schopna rozumně vysvětlit proč agentura životopisy neposkytuje. Prý si mám hlídací babičku pro své dítě vybrat podle fotografie. To je směšné :zed: Agentura se na svých stránkách pyšní tím, že vybírá velmi kvalitní chůvy především bývalé zdravotnice nebo vychovatelky z mateřských školek. Když jsem žádala agenturu, aby mi pro hlídání dítěte zajistila býv. zdravotní sestru, bylo mi řečeno, že to jestli chůva je či není zdravotní sestra není důležité. Vysvětlila jsem, že pro mne to důležité je. Vzápětí mi bylo řečeno, ať se tedy obrátím na jinou agenturu :cert: Takže minimálně v tomto agentura LŽE :pocitac: Pravděpodobně ani jedna z hlídacích babiček není zdravotní sestra :jazyk: Takže holky, dávejte si na tuto agenturu pozor :! Působí, jako by o klienty ani nestála :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.2.14 18:35

Raději anonymně, nevím kdo všechno to může číst a nechci si dělat nepříjemnosti. s agenturou máme také zkušenost, první paní, kterou k nám poslali byla opravdu nevyhovující. sotva lezla a chtěla hlídat našeho hyperaktivního syna. kdyby s ním měla jít ven, tak bych asi jen trnula co se stane… naštěstí nám museli dát na týden jinou paní, které byla super. na stránkách tvrdí, že si každý může vybrat hlídací babičku jakou chce. když jsme po nich tedy chtěli tu druhou, byly hrozně nepříjemní a různě si vymýšleli.. nakonec nám ji tedy nechali, ale paní mi pak řekla, že o nás říkali že si vymýšlíme, komplikujeme a ať si od nás hlavně bere peníze každý den, že jsme divní a kdoví jestli budeme platit…s paní jsem se pak domluvila na hlídání mimo agenturu, ale i tak dávali zase kapky jí. přitom s nimi neměla ani podepsanou smlouvu…jednání s nimi opravdu příšerné, už nikdy více, raději si hlídání najdu sama přes inzerát… chůvy v této agentuře nemají žádné školení, neodevzdávají ani rejstřík trestů natož nějak životopis…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama